Перейти до змісту

саморобні ЧПУ хто робив у Луцьку?


Oli

Рекомендовані повідомлення

власне цікавить, хотів би пощупати подивитися.

в скільки приблизно обійдеться в гривнях?

для початку хочу для розкрою фанери, акрілу.

лазерний дорого вийде?

ссилки, сайти, плати, драйвера вітаються....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для початку хочу для розкрою фанери, акрілу.

файний замах. Знайомий зібрав з робочим столом 1,5х3 метри, шпіндель 3 кВт. Все замовляв на ібеї або у Китаї, збирав десь рік, обійшлося у 18кілобаксів.

Під Рівне є фірма, яка торгує запчастинами до станків, в них можна придбати все, колись я рахував, що на станочок А3 формату потрібно мінімум 1500 баксів і дуже прямі руки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які саме? Крокові двигуни - вони того і крокові, без коментарів, а шпіндель іде разом з інвертором(як правило), там регулюється все шо хоч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

для початку хочу для розкрою фанери, акрілу.

лазерний дорого вийде?

агов, Ви що? лазерний ЧПУ для різки фанери однозначно не підійде, оскільки він попросту її спалить, так само з акрілом. на такі речі двигун потрібен. Лазерні застосовуються для різки металів та інших негорючих твердих матеріалів.

зайдіть на сландо та введіть "ЧПУ" там від саморобних до заводських є ПОВНО всього за різними цінами (як не помиляюсь від 15 до 400 тис.грн) є деталі, є комплектуючі, можна замовити "зроби сам", там жеж всюди телефони вказані. Неполініться кілька годинок посидіти саме на сландо з телефоном і Ваша проблема з пошуком вирішиться 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ось дядінька сам лампічить за відповідні грошики http://makeevka.don.slando.ua/obyavlenie/stanok-frezernyy-3-koordinatnyy-s-chpu-ID8kCxW.html#dffb8a2b5f;promoted

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отправлено Сегодня, 12:39 http://www.cncmaster....php?f=24&t=983 - Такий станок сам робив. Обійшовся до 1000уо. за все

Ви робили?

діліться враженнями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я шукаю, як один із варіантів, людину котра може станочка злампічити (1200*900*10 1,5кВт шпіндель вод.ох.) тк сказать на місці, з моїх куплених деталей, якщо досвід такий є,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отправлено Сегодня, 12:39 http://www.cncmaster....php?f=24&t=983 - Такий станок сам робив. Обійшовся до 1000уо. за все

Ви робили?

діліться враженнями

На форумі той чоловік який робив той станок пішов вже з життя. По його придуманих направляючих багато станків зроблено. Даного станка є в інтернеті креслення з розмірами. Я робив точно по розмірах, дещо правда удосконалив. Ціну станка складає металопрокат, болти, гайки, шпильки (брати чорні не оцинковані), мотори і контроллер куплений на єбаї до 400уо, шпіндель з простого ручного фрезера. Сварочні роботи робив простим дешевим інвертором. Поле вийшло приблизно 700х600мм.

На ньому різав ПВХ, сверлив під світодіоди, 3д по дереву різав. Ці роботи станок виконував нормально.

Плюси - дешево

Мінуси - мала швидкість фрезеровки із за вінтів.

Станок вже продав, бо не хватає часу щоб розібратись у 3д, а 2д нецікаво. Так як робив я його щоб всякі штуки вирізбляти, але різав тіки дуже прості фігурки такі як коники і тд.

Така конструкція має повне право на життя, бо на її базі можна робити і великі бюджетні станки.

Порада хто буде робити станок. Не ріжте болгаркою і не сверліть дрелькою комплектуючі для станка так як я, а потратьте ше трохи і замовте порізку на лазері.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По електроніці:

Для тих хто дружить з паяльником і має натхнення, може спробувати самом спаяти драйвер шагового двигуна. В інтернеті є досить непогана схема на L297+IR2104+IRFZ44. Цей драйвер дозволяє ганяти біполярні мотори до 3-4 Ампер. Недавно такий складав. На столі крутить досить шустро, на днях буду тестувати в більш жорстких умовах.

Так можна поставити цей пристрій через реле, або через іншу систему управління та підняти ампераж. Думаю реально 20-30 А.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вах! а чому ніхто не ділиться програмною частиною процесу?

хто в яких програмах працює, хто створює 3Д образи?

я б пивка поставив нормально щоб побачити такий станок в роботі в плані ПЗ і створення образу, навіть примітивного, на власні очі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вах! а чому ніхто не ділиться програмною частиною процесу?

хто в яких програмах працює, хто створює 3Д образи?

я б пивка поставив нормально щоб побачити такий станок в роботі в плані ПЗ і створення образу, навіть примітивного, на власні очі.

в ютубі є відео як підготувати 3д модель для різки на станку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого у вас не вийде, там частота 20 кГц, реле так не буде клацати )))

Якшо це твердотіле реле тоді буде, причому навіть не клацати :0161:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо це твердотіле реле тоді буде, причому навіть не клацати

Всеодно так не роблять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То я утрирую :_07: звичайно не роблять, навіть із за того що твердотіле реле гріється у момент комутації, чим вища частота тим більший нагрів... :0130:

Драйвер то не проблема, як тут казали, проблема з софтом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

в Луцьку роблять на замовлення ЧПУ, якісно, навіть дуже, дорого, але в Луцьку! Як казали майстри і фрезер і плазму можуть зварганити будь-якого розміру. Зараз закінчують плазморіз 1200*2400 (розмір я на око визначив) на основі потужної стальної рами і якісних (не китай) матеріалів.

Кого цікавить де то таке є звертайтесь в пп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо це твердотіле реле тоді буде, причому навіть не клацати

Всеодно так не роблять!

А про теристори чули?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...