Перейти до змісту

Легальний Windows та ПЗ (Легалізація).


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Хтось роздруковував ліцензію на Linux (Ubuntu) ? Якщо так, то дайте ссилку.

на тему легальності ПО, зокрема ВПО, раджу почитати на сайті УА-Лінукс Лицензионная защита

Я запитую, чи на практиці хтось ліцензував лінукс і скільки це коштує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 58
  • Створено
  • Остання відповідь

Я запитую, чи на практиці хтось ліцензував лінукс і скільки це коштує...

я ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перевірки проводить один з відділів структури на пр. Перемоги

Такі перевірки має право проводити департамент інтелектуальної власності міністерства освіти України. По західному регіону його представляє чоловік з прізвищем Кірічок, знаходиться в м. Рівному. Має досить широкі повноваження щодо перевірок, контрольних закупівель, вилучення техніки тощо. Зазвичай його залучають правоохоронні органи, але може і він виходити з пропозицією щодо сприяння в проведенні перевірки...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я запитую, чи на практиці хтось ліцензував лінукс і скільки це коштує...

років з 4 назад я на сайті Канонікла замовляв безплатний диск з Кубунту (вроді версія 8.10). так диск з упаковкою дома є. Ліцензії як такої (в паперовому вигляді) немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я запитую, чи на практиці хтось ліцензував лінукс і скільки це коштує...

років з 4 назад я на сайті Канонікла замовляв безплатний диск з Кубунту (вроді версія 8.10). так диск з упаковкою дома є. Ліцензії як такої (в паперовому вигляді) немає.

А з ними можна якось звязатися по телефону, щоб проконсультуватися, бо не можу знайти на сайті ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з ними можна якось звязатися по телефону, щоб проконсультуватися, бо не можу знайти на сайті ?

Ось вельми цікава стаття в тему. Робимо висновки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
ОСЬ і прийшов офіційний кінець :_11: як на мене найбільш вдалій ОС, і головне яке вона задоволення приносила....ех були часи)))))) :sm110:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене найбільш вдалій ОС

Вдалій???? Настільки вдалій, що АЖ 3 сервіспака мотрібно було випустити, щоб заставити коректно працювати!?

Скажу, швидше зручній та звичній. Я після переходу з ХР на 7-ку, наче заново родився! Такою та ХР повиннна була бути уже після другого СП!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене найбільш вдалій ОС

Вдалій???? Настільки вдалій, що АЖ 3 сервіспака мотрібно було випустити, щоб заставити коректно працювати!?

Скажу, швидше зручній та звичній. Я після переходу з ХР на 7-ку, наче заново родився! Такою та ХР повиннна була бути уже після другого СП!

так, на мою субєктивну думку навіть з тими косяками це була ОС цілої епохи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це була ОС цілої епохи.

Точно епохи. 10 років її мусолили... Безумовно, свій слід в історії ОС вона залишила.

Навіть зараз половина парку машин моїх робочих мають ХР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене найбільш вдалій ОС, і головне яке вона задоволення приносила....ех були часи)))))) :sm110:

хотілося б почути детальніше, про "задоволення яке вона приносила" :_08:

от вінда 3.1 після "доски", так, спочатку сподобалось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Щоб не створювати нової теми, запитання - На Windows 8.1 багато людей на форумі ? Чи перевагу Windows 7 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Windows 8.1 багато людей на форумі ? Чи перевагу Windows 7 ?

Холівар??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не створювати нової теми, запитання - На Windows 8.1 багато людей на форумі ? Чи перевагу Windows 7 ?

до чого в темі про легалізацію софта питання про він 8,1 і чи багато людей користуються, що зараз на форумі?

Чи перевагу Windows 7 ?

шта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Там десь недавно новина була, щодо можливої легалізації піратської версії Вінди 7, 8 при оновленні до 10.

Виявилося, що Майкрософт підтримує сам процес оновлення, проте піратською вона від цього не перестане бути...

Щоб не створювати нової теми, запитання - На Windows 8.1 багато людей на форумі ? Чи перевагу Windows 7 ?

Цікавіше чи в когось взагалі стоїть ліцензійна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

в 7-ці почало тормозити все, а антивірус 3 год сканував в папці C:\ProgramData\Microsoft\Crypto\RSA\MachineKeys сотні тисяч файлів, їх можна видалити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

І так питання наступне.

Є умовний офіс. 10-20 ПК.

Є у ньому 1-2-3 сервера.  Є Чесна 1С. І є чесна вінда серверна.

Питання:

Що вигідніше? 

1) 1-2 потужних  ліцензійних сервака, і всіх загнати у RDP (ціна рдп клієнта+кал клієнта помножене на кількість ПК)

2) 1-2 звичайних сервака і ліцензувати 10-20 ПК. (хоча все одно потрібно людям лізти по РДП, але тоді кількість додаткових ліцензій РДП + КАЛ зменшиться)

 

* під ліцензуванням, мається на увазі виключно ОС Windows.

Усьому іншому можна знайти безкоштовну заміну. (Офіс, архіватори, і більше нічого і не потрібно)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо все одно доведеться лізти по rdp - то краще їх і загнати у rdp. В мене грубо кажучи 20 пк працює в рдп з 1с 8.2 win2008r2+sql2008, В якості сервера комп. fx-8350 32GB ram і ще на ньому крутиться 3-ри віртуальні машини із win2003, ресурсів сервера вистачає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене 4-ядерний (8-потоковий) ксеон,  Сервер 2012 .

Юзерів, що активно у РДП, постійно є чоловік 20.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, alexvvv сказано:

ліцензування 1с також програмне?

 

не помню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Zheny@ сказано:

у мене 4-ядерний (8-потоковий) ксеон,  Сервер 2012 .

Юзерів, що активно у РДП, постійно є чоловік 20.

 

фактично цього цілком достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, може варто проапнгрейдити поца до 6-ядерного (12 потоків) і оперативки додати втричі більше.

Бо лише 8 гіг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, ну і мабуть таки вінтів додати.

в рейд. Кілька штук по 1-2 Тб Штуки 4-5

І в 10 рейд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...