Перейти до змісту

Легальний Windows та ПЗ (Легалізація).


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Нижче подана переписка-суперечка моя із Віктором, з приводу легалізації ОС Віндовс. Що необхідно і т.д. Вважаю, багатьом буде цікаво.

Тему будемо доповнювати інформацією щодо легалізації ПЗ та ОС.

І так, з чого почалося:

9 - 70 грн (фірмовий НР з наклейкою ліцензійності ХР);

Можу дати 50 і наклеку здери собі :) Вона без накладної на купівлю варта-0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 58
  • Створено
  • Остання відповідь

9 - 70 грн (фірмовий НР з наклейкою ліцензійності ХР);

Можу дати 50 і наклеку здери собі :) Вона без накладної на купівлю варта-0.

віддам за 60 грн

p.s.: на рахунок наклейки, думаю, Ви праві хіба наполовину, бо ж Ви могли, наприклад, у сусіда купити (сусід не видає накладної...) системник з ліц ОС та наклейкою, тоді і у Вас вона буде легальною, підтримуватись та оновлятись з мережі, оскільки зареєстрована на ресурсах Білла як куплена офіційно і привязана до серійного номера системника, що також міститься на корпусі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок наклейки, думаю, Ви праві хіба наполовину

Ні, на 100%.

Бо має ще бути сам диск. Ліцензійний. І наклдана (чек) на купівлю. Я про це знаю. Якщо немає чогось одного - вважай крадена.

Виключення може становити (і то не завжди) Корпоративні ліцензії. І то, потрібен Пк з ліц Віндою, щоб на ньому можна було використати корп. ліцензію.

бо ж Ви могли, наприклад, у сусіда купити (сусід не видає накладної...)

може передати ту, яку має він. Свою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок наклейки, думаю, Ви праві хіба наполовину

Ні, на 100%.

Бо має ще бути сам диск. Ліцензійний. І наклдана (чек) на купівлю. Я про це знаю. Якщо немає чогось одного - вважай крадена.

Виключення може становити (і то не завжди) Корпоративні ліцензії. І то, потрібен Пк з ліц Віндою, щоб на ньому можна було використати корп. ліцензію.

бо ж Ви могли, наприклад, у сусіда купити (сусід не видає накладної...)

може передати ту, яку має він. Свою.

Ви не праві: для ОЕМ версії не треба диска, читайте на ресурсі http://www.microsoft.com/ukraine/licensing/products/os/windows.aspx розділ "3. Підтвердження ліцензійних прав користувача і перевірка справжності копії ОС, встановленої на комп’ютер" - перший пункт...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не праві: для ОЕМ версії не треба диска

Блін, ну я ж знаю що кажу. ОЕМ версія - для зборщиків ПК. І все одно для наклейи має бути диск. З якого ту наклейку здерли.

Навіть для GGK має бути сертифікат.

3. Підтвердження ліцензійних прав користувача і перевірка справжності копій ОС, встановленої на комп’ютер

Підтвердження ліцензійних прав користувача на ОС, встановлену на ПК:

  • Необхідним підтвердженням ліцензійних прав користувача є СОА (Certificate Of Authenticity - сертифікат справжності), наклеєний на корпус ПК (для OEM-ліцензій, а також продуктів для легалізації Get Genuine Kit і Get Genuine Solution) або, який знаходиться на упаковці продукту (у випадку використання коробкової версії ОС);
  • Для підтвердження наявності ліцензії для Get Genuine Solution також потрібна нявність ліцензійного сертифікату, угоди Open License і доповнення до угоди Microsoft Open License;
  • Для додаткового підтвердження ліцензійних прав і з метою бухгалтерського обліку наполегливо рекомендовано зберігати упаковку, інформаційні носії (диски с голограмою, якщо вони є у складі продукту) і документи, які підтвержують покупку.

А саме Важливе, ви так і не дочитали! По Вашому ж посиланню!

KzJUW.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цьому ж ресурсі зазначається:

цитата:

  • Для додаткового підтвердження ліцензійних прав і з метою бухгалтерського обліку наполегливо рекомендовано зберігати упаковку, інформаційні носії (диски с голограмою, якщо вони є у складі продукту) і документи, які підтвержують покупку.

тобто, ті моменти, що Ви підкреслили червоним, відносяться до категорії "додаткового" підтвердження ліцензійності

p.s.: Ви занадто емоційно реагуєте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви не праві: для ОЕМ версії не треба диска

Блін, ну я ж знаю що кажу. ОЕМ версія - для зборщиків ПК. І все одно для наклейи має бути диск. З якого ту наклейку здерли.

Навіть для GGK має бути сертифікат.

3. Підтвердження ліцензійних прав користувача і перевірка справжності копій ОС, встановленої на комп’ютер

Підтвердження ліцензійних прав користувача на ОС, встановлену на ПК:

  • Необхідним підтвердженням ліцензійних прав користувача є СОА (Certificate Of Authenticity - сертифікат справжності), наклеєний на корпус ПК (для OEM-ліцензій, а також продуктів для легалізації Get Genuine Kit і Get Genuine Solution) або, який знаходиться на упаковці продукту (у випадку використання коробкової версії ОС);
  • Для підтвердження наявності ліцензії для Get Genuine Solution також потрібна нявність ліцензійного сертифікату, угоди Open License і доповнення до угоди Microsoft Open License;
  • Для додаткового підтвердження ліцензійних прав і з метою бухгалтерського обліку наполегливо рекомендовано зберігати упаковку, інформаційні носії (диски с голограмою, якщо вони є у складі продукту) і документи, які підтвержують покупку.

А саме Важливе, ви так і не дочитали! По Вашому ж посиланню!

KzJUW.jpg

Пів-години тому ми написали лист у Центр Інформаційної та Технічної підтримки Microsoft в Україні (http://www.microsoft.com/ukraine/licensing/products/os/windows.aspx), зміст якого наводимо нижче:

"Доброго дня. Я придбав б.у. брендовий системний блок HP із встановленою системою Windows XP,

операційна система активована, ключ відповідає наклейці. Ніяких документів про підтвердження

купівлі даного системного блоку, а також операційної системи у мене немає. Скажіть чи є в такому

випадку моя встановлена операційна система ліцензійною, чи мені потрібно виконати ще якісь дії для того

щоб вона була ліцензійною.

Дякую.

З повагою, Віктор."

Отримали таку відповідь (цитую):

"Доброго дня, Віктор

Дякуємо Вам за звернення до Центру Інформаційної та Технічної підтримки Microsoft.

Відповідаючи на Ваше запитання, повідомляємо наступну інформацію.

Підтвердженням ліцензії являється наклейка на комп’ютері. Якщо вона присутня система вправі рахуватись ліцензійною.

З повагою,

Степанюк Олександр

У разі виникнення додаткових питань Ви можете звернутися до нас за телефонами +38 (044) 230-5101 (Київ), 8 (800) 308-8001 (Регіони України) або направити їх за адресою електронної пошти [email protected]

Центр Інформаційної та Технічної підтримки Microsoft

(Сервіс надається компанією «Телеком-Експрес» від імені та за дорученням «Microsoft»)

тел.: +7 (495) 916-7171 Москва

8 (800) 200-8001 Регіони РФ

+38 (044) 230-5101 Київ

8 (800) 308-8001 Регіони України

+7 (727) 298-0126 Алма-Ата

8 (800) 080-1000 Казахстан

8 (820) 0071-0003 Білорусія

+ 994 (12) 4373555 Азербайджан

факс: +7 (495) 641-1040

е-mail: [email protected]"

...робіть висновки самі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...робіть висновки самі...

Для приватної особи - так. Для фірми - ніяк.

Дискусію вважаю не доцільною, тому як до теми не відноситься.

За корпус зателефоную. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Для багатьох питання ліцензійності (ліцензування) є дуже актуальним.

Тому, питання задаватимуться тут. І разом шукатимемо відповіді на них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для багатьох питання ліцензійності (ліцензування) є дуже актуальним.

Тому, питання задаватимуться тут. І разом шукатимемо відповіді на них.

Жень, розкажи будь ласка про такі чутки: коли я ще вчився у школі то уже чув що існує якась інспкція чи щось типу того що перевіряє у корпоряцій ліцензійний софт ОС.

Цікаво як ця інспеуція працює в Україні і чи були великі скандали щодо всього вище описаного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...робіть висновки самі...

Для приватної особи - так. Для фірми - ніяк.

Дискусію вважаю не доцільною, тому як до теми не відноситься.

За корпус зателефоную. Дякую.

а ніхто не пробував задати питання МС на рахунок юридичних осіб (на рахунок приватних все ясно)

Може хай Віктор напише мєлкомягкім .... мені особисто цікава їх відповідь на дане питання.

Якщо так виходить, як із фізичними особами то можна за "копійки" накупити корпусів з наклейками і нехило так заощадити на вєндах

Саме головне щоб даний ключ був дійсьний, а не так, як в мене на роботі лежить пару дисків з віндовсом і ХР і 7 в які вшито ключ і поставити можна тільки на 1 ПК ......... брендовий ПраймПС ....... на інший, тоже праймПС або, наприклад, відтуалку або домашній, фіг там.

Для багатьох питання ліцензійності (ліцензування) є дуже актуальним.

Тому, питання задаватимуться тут. І разом шукатимемо відповіді на них.

Жень, розкажи будь ласка про такі чутки: коли я ще вчився у школі то уже чув що існує якась інспкція чи щось типу того що перевіряє у корпоряцій ліцензійний софт ОС.

Цікаво як ця інспеуція працює в Україні і чи були великі скандали щодо всього вище описаного

Та щось затихли вони з цим всім. Самому цікаво чи проводяться такі перевірки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та щось затихли вони з цим всім. Самому цікаво чи проводяться такі перевірки

Навпаки. Якраз і взялися. Наразі маю справу із серйозною держструктурою. Скажу так - вамагають!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навпаки. Якраз і взялися. Наразі маю справу із серйозною держструктурою.

Прокуратура цим займається, чи інші держ. органи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та щось затихли вони з цим всім. Самому цікаво чи проводяться такі перевірки

Навпаки. Якраз і взялися. Наразі маю справу із серйозною держструктурою. Скажу так - вамагають!

По ходу діла відписуйтесь, а то я в немаленькій фірмі працюю щоб знати, що робити коли нагряне перевірка

Навпаки. Якраз і взялися. Наразі маю справу із серйозною держструктурою.

Прокуратура цим займається, чи інші держ. органи?

та в них там тоже тіпа "ліцензійне" ПЗ встановлено. Була ж колись стаття на рахунок цього ві просторах укр інета

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та в них там тоже тіпа "ліцензійне" ПЗ встановлено. Була ж колись стаття на рахунок цього ві просторах укр інета

Ага, як візмуть тебе за "яйки", то будеш їх питати "а у вас що, все ліцензійне стоїть, чи що?"

Підняте вище питання теж цікавить, хто перевіряє і як це відбувається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перевіряє (має перевіряти) щось там (якась служба) конкретно і не скажу, із захисту авторських (інтелектуальних) прав.

Але оскільки сама ця служба не особо багато має прав, то підпрягають під це і прокуратуру, і податкову і усіх кого не ліньки. Чому?

Ну, податкова (лише) має право ритися у накладних, прокуратура робити обшук і перевірку. + Міліція для законності чи там для перевірки документів.

Коротше кажучи - залучають силу-силенну структур, які спочатку, повинні попередити (як правило за місяць) про свою перевірку, щоб усі потрібні їм документи і матеріали підготовили.

Після цього у адміна і директора фірми (а саме вони нестимуть кримінальну відповідальність у разі чого) є місяць на якісь дії:

- купити все чесно. Легалізувати.

- перейти на максимум фріварного пз та по.

- втікти за межі країни (жарт..) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та в них там тоже тіпа "ліцензійне" ПЗ встановлено. Була ж колись стаття на рахунок цього ві просторах укр інета

Ага, як візмуть тебе за "яйки", то будеш їх питати "а у вас що, все ліцензійне стоїть, чи що?"

Підняте вище питання теж цікавить, хто перевіряє і як це відбувається?

мене не візьмуть з цим усе ОК (вінда, офіс і т.д. і т.п. ліцензійні)

хіба, що якісь мєлочові проги (тотал, неро .........), які мають фрі аналоги (ну це діло уже друге ...... за місяць можна і удалити :) )

----------

порився на компі все фрішне крім неро, тотала і АІДИ64. Без першого і третього проживу, а от без тотала, як без рук

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от без тотала, як без рук

Far не відміняли. Крім того, є купа аналогів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, я перепробував багато аналогів, в тому числі Фрегат, і FreeCommander, Unreal Commander, і Double Commander, всьо фігня, Тотал рулить.

а так, стараюсь використовувати безкоштовні аналоги програм. От тільки Вінда і Офіс воровані :)

а якщо фірма купила ноутбука, і там вже ліцензійна ОС, як тоді?

має бути диск з ноутом полюбому. Якщо недають, то продавці просто його стирили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, я перепробував багато аналогів, в тому числі Фрегат, і FreeCommander, Unreal Commander, і Double Commander, всьо фігня, Тотал рулить.

а так, стараюсь використовувати безкоштовні аналоги програм. От тільки Вінда і Офіс воровані :)

останні 8 років на вєндах тотал для мене це все (правда дома на маку і Finder`a вистачає). Аналоги є, але всі шлак.

Хтось роздруковував ліцензію на Linux (Ubuntu) ? Якщо так, то дайте ссилку.

Всі питання по ліцензії хай правові органи задають Річарду Столману він же вроді GNU заснував (виправте, якщо я не правий)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі питання по ліцензії хай правові органи задають Річарду Столману він же вроді GNU заснував (виправте, якщо я не правий)

Не правий.

Річ у тім, що є ліцензійна угода навіть на продукти "AS IS" "Як є". Себто фріварні. І ту ліцензію, із якою завжди усі погоджуються не читаючи, потрібно друкувати і підписувати. Мовляв, так, я згоден із тим що тут написано.

Щодо Лінукс-а, то були спроби і наїхати на його фріварність. Заключалися вони у тому, що має бути диск установочний, типу куплений у розробників. Між іншим продавала його навіть Розетка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось роздруковував ліцензію на Linux (Ubuntu) ? Якщо так, то дайте ссилку.

на тему легальності ПО, зокрема ВПО, раджу почитати на сайті УА-Лінукс Лицензионная защита

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...