Перейти до змісту

Двадцать восемь панфиловцев


HWman

Рекомендовані повідомлення

що я можу сказати після перегляду, кіно нормальне, моментами гри акторів трохи не вистачало, але це придирання - в цілому подивитись можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча із останніх мене більше всього Fury вразив, якщо вже річ зайшла за фільми про війну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От як жваво обговорюють сруть фільми з расєї, творіння холівуду... як це по українські :) Свого не маємо - то краще чуже обго... обісремо :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, gen552 сказал:

ти хоч сам прочитав, що там пише ? Щоб такий дибільний заголовок ліпити ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видимо, нужно пояснить. Исходя из статьи, никто не поднимал свои задницы и шёл спасать "рядового Райана", ценою своей жизни, как это показали в фильме. 

-----

PS/ буду благодарен, если бы в дальнейшем, обращаясь ко мне, ты бы больше мне не хамил. Не то чтобы я неженка, но я верю в то, что культура начинается с уважения к друг другу, без употребления слов "дебильный", в адрес человека, и их подобных. Европа начинается с нас!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

без употребления слов "дебильный", в адрес человека, и их подобных

Маніяк11 такий собі талісман форуму, особисто я його лєпєт всерйоз не сприймаю ) А от до вас є питання гражданін Ватнік :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочете хорошого кіно про війну - гляньте екранізацію Ремарка  "На західному фронті без змін" 1930 року. А ці ваші раяни і панфіловци то уровєнь call of duty

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я фігею без баяна; цілу тему створили заради другосортного фільму, який я ледве додивився.

І до чого тут "Спасіння рядового Райяна"? То з точки зору видовищності, цікавості, ефктності, сюжетної лінії, тощо, як різні планети. А історичність мене мало цікавила, я його додивився із захватом, декілька разів, і ще подивлюся, на відміну від "28 панфіловцев". Ось суть кінематографу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, MANJAK11 сказал:

ти хоч сам прочитав, що там пише ? Щоб такий дибільний заголовок ліпити ?

Нормальна стаття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, gen552 сказал:

 

PS/ буду благодарен, если бы в дальнейшем, обращаясь ко мне, ты бы больше мне не хамил. Не то чтобы я неженка, но я верю в то, что культура начинается с уважения к друг другу, без употребления слов "дебильный", в адрес человека, и их подобных. Европа начинается с нас!

в даному випадку згідний. Вибачаюсь. Після бані розслабився занадто

5 часов назад, snouden сказал:

особисто я його лєпєт всерйоз не сприймаю )

та ти багато чого не сприймаєш, та то таке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, HWman сказал:

Хоча із останніх мене більше всього Fury вразив, якщо вже річ зайшла за фільми про війну

Fury? Це там, де стріляють лазерами, танкові снаряди рикошетять об землю, а в кінці фільму 40 хвилин показують як 1000 німців кидаються на один танк? Дійсно, є чим вражати.

"28 панфиловцев" і "Fury" - одного поля ягоди, тільки зняті для різних аудиторій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, Savage сказал:

Fury? Це там, де стріляють лазерами, танкові снаряди рикошетять об землю, а в кінці фільму 40 хвилин показують як 1000 німців кидаються на один танк? Дійсно, є чим вражати.

"28 панфиловцев" і "Fury" - одного поля ягоди, тільки зняті для різних аудиторій.

З нетерпінням чекаю, які твої фаворити в кіно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, vaz75 сказал:

З нетерпінням чекаю, які твої фаворити в кіно.

На тему WW2: "Band of Brothers" і "В бой идут одни старики". Можливо, це не найкращі фільми в своєму жанрі, зате точно на голову вищі за гівно, зняте для школоти, типу "Fury", "Сталинград", "28 панфиловцев" і т.д..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Savage сказал:

На тему WW2: "Band of Brothers" і "В бой идут одни старики". Можливо, це не найкращі фільми в своєму жанрі, зате точно на голову вищі за гівно, зняте для школоти, типу "Fury", "Сталинград", "28 панфиловцев" і т.д..

Ну не знаю, я б "Fury" не ставив поруч з "Сталинград", "28 панфиловцев", "а зори здесь тихие 2"... він видовищніший, гарна сюжетна лінія, спецефекти, чудові актори, звісно ж не тарантіновське "Безславні виродки", але не погане так точно, на мій смак, звісно.

Але тема не про це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене будь-який кацапський фільм про другу світову війну - шлак. Взагалі про другу світову війну фільмів не дивлюсь через кацапську пропаганду. Ну може Дюнкерк подивлюсь, бо Нолан :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Savage said:

На тему WW2: "Band of Brothers" і "В бой идут одни старики". Можливо, це не найкращі фільми в своєму жанрі, зате точно на голову вищі за гівно, зняте для школоти, типу "Fury", "Сталинград", "28 панфиловцев" і т.д..

"Братья по оружию" - той же Райан, тільки розтягнутий на 10 серій. Епічність, страшні тупняки німців і трагічні смерті з обов'язковими криками про табори. Історичності там майже немає, а анотація "знято на основі реальних подій" та інтерв'ю ветеранів ще не означає, що фільм робили не для гарних кадрів та емоційних накалів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ko3bMa сказал:

"Братья по оружию" - той же Райан, тільки розтягнутий на 10 серій. Епічність, страшні тупняки німців і трагічні смерті з обов'язковими криками про табори. Історичності там майже немає, а анотація "знято на основі реальних подій" та інтерв'ю ветеранів ще не означає, що фільм робили не для гарних кадрів та емоційних накалів.

Особисто я в художніх фільмах ніколи і не шукаю історичності. Для цього існує документальне кіно чи хроніка. Мене більше цікавить сама атмосфера фільму: наскільки гра героїв, діалоги чи картинка на екрані так би мовити "затягують і тримають до останньої хвилини". Серіалу "Band of Brothers" це вдалося зробити, а ось червоно-зелені лазери, дибільна фізика і занадто пафосна гра Бреда Піта у "Fury" геть вбили серйозність сприйняття того, що відбувається на екрані. Було таке враження, що дивлюся "Зоряні війни" в декораціях WW2. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...