Перейти до змісту

Маладой атэц


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

І пологи проходили під наглядом зовсім незнайомої нам акушера-гінеколога, без будь якої попередньої домовленості і оплати, однак відношення персоналу було виключно позитивним.

У нас також.

Народжували в серпні цього року :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 205
  • Створено
  • Остання відповідь

Adeon, головне, щоб ви не шукали негативу наперед.Вам зараз лише на позитивну хвилю налаштовуватися потрібно. А дружина повинна розуміти, що перебіг пологів залежить більше від неї, аніж від лікарів, якщо вона буде правильно вести себе в пологах, то й лікарям буде простіше їй допомогти. Удачі вам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо платної палати, я користувалась двічі, останній раз в 2010-му. Платила 700 грн. разово, тобто незалежно скільки ви проведете часу в палаті чи 3 чи 9 діб.

Відмінність у наявності в палаті душу, туалету, телевізора, холодильника і кнопки виклику персоналу, як до мене так і до дитини.

Про палату заздалегідь не домовлялася, просто після пологів повідомляла, що бажаю палату-люкс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всем огромное спасибо! :)

А на счет позитива, мы ни в коем случае не настраиваемся на негатив. Мы с женой на позитиве с тех пор как узнали, что беременны! А про ОРВИ я написал, потому что участковый терапевт не знал что с беременной девушкой делать, да и ладно, все обошлось, слава Богу ребеночек активно в животике растет и жена чувствует себя прекрасно. Просто хотелось несколько подробностей, так как для нас это будут первые роды. Еще раз всем спасибо! )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
  • 2 року потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...