Перейти до змісту

Архівовано

This topic is now archived and is closed to further replies.

zaHARE

Маладой атэц

Recommended Posts

І пологи проходили під наглядом зовсім незнайомої нам акушера-гінеколога, без будь якої попередньої домовленості і оплати, однак відношення персоналу було виключно позитивним.

У нас також.

Народжували в серпні цього року :0011:

Поширити це повідомлення

Adeon, головне, щоб ви не шукали негативу наперед.Вам зараз лише на позитивну хвилю налаштовуватися потрібно. А дружина повинна розуміти, що перебіг пологів залежить більше від неї, аніж від лікарів, якщо вона буде правильно вести себе в пологах, то й лікарям буде простіше їй допомогти. Удачі вам!

Поширити це повідомлення

Щодо платної палати, я користувалась двічі, останній раз в 2010-му. Платила 700 грн. разово, тобто незалежно скільки ви проведете часу в палаті чи 3 чи 9 діб.

Відмінність у наявності в палаті душу, туалету, телевізора, холодильника і кнопки виклику персоналу, як до мене так і до дитини.

Про палату заздалегідь не домовлялася, просто після пологів повідомляла, що бажаю палату-люкс.

Поширити це повідомлення

Всем огромное спасибо! :)

А на счет позитива, мы ни в коем случае не настраиваемся на негатив. Мы с женой на позитиве с тех пор как узнали, что беременны! А про ОРВИ я написал, потому что участковый терапевт не знал что с беременной девушкой делать, да и ладно, все обошлось, слава Богу ребеночек активно в животике растет и жена чувствует себя прекрасно. Просто хотелось несколько подробностей, так как для нас это будут первые роды. Еще раз всем спасибо! )))

Поширити це повідомлення