Перейти до змісту

Маладой атэц


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Вітаю b0rg з синулею!

SunSeth з доцею!

А то самі хлопці кругом.

Хай всі ростуть щасливі! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 205
  • Створено
  • Остання відповідь

Онегдотег в тему:

У друга-админа в пятницу родился сын.

Утром он первым делом зашел в бухгалтерию, согнал кого-то с места и принялся закачивать фото новорожденного. Вокруг тут же засуетились женщины, одна из них задала исконный вопрос:

-Ну, Данил, сколько весит?

Админ, не отрывая взгляда от фотографии, со слезами радости и гордости ответил:

- 16 метров чертяга!

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, ювелір! Вітаю.

До попередніх привітань добавлю, окрім здоров"я, щоб була гарної вроди і отримала від татка почуття гумору :D

d6bb45f5d7ff76d7d11bd31d3bfff9b8.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уря!

В мене народився другий синок. 3,5 кг * 52 см щастя :) голосистий :D

Вітаю! Поповнення це добре, молодці! ;)

треба брати приклад :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уря!

В мене народився другий синок. 3,5 кг * 52 см щастя :) голосистий :D

Вітаю. Бажаю щоб щастя зростало у відповідності до збільшення сантиметрів ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Досвідчені мами і татусі, дайте пораду. Дружина на 6-му місяці вагітності. Вдома є кіт, дуже пухнастий. Відповідно шерсть від нього всюди. Хвилюємось, щоб це не пошкодило малечі. А ще він зовсім домашній і не привитий. Є сенс його везти в ветеринарку на прививки, чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я народила двох діток, маючи кішку в квартирі. Ніяких проблем з цим не було. Кішка не була привита.

Якщо на цьому терміні вагітності проблем з алергією немає, то думаю не варто хвилюватися.

Так чи інакше регулярне прибирання необхідне і вичісувати котика :)

P.S. Вітаю з новим етапом у вашому житті! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую :)

Кішка була короткошерстна?

Малюк був з нею в контанкі? Грався?

Кішка на аватарі. Вона спала у кімнаті де і діти.

Дітки гралися постійно. Єдине, що моя кішка не ходила на вулицю, була виключно домашньою.

Зараз маю довгошерстне кошеня. Дуже любить гратися з дітьми. Проблем з цим не маємо.

Я пригадую, що коли була вагітна, то дитинка реагувала рухами на присутність у мене на руках, та й животі, кішки :)

А ще побачила закономірність, що кішки не виявляють агресії до діток своїх господарів, а навіть захищають їх.

Менша зараз полюбляє розчісувати кішку, а та дається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окі, ще одне питання: як вибрати ліжечко для малечі? На що звернути увагу? Що це повинно бути - люлька, чи просто ліжко.

Дружина надибала в Пелікані за 2 з копійками тисячі ліжечко з комодом, яке можна потім розкласти до більших розмірів, коли дитина стане старшою. Поки придивляємось у його бік, але будем раді почути ваші поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

D@ve, не знаю, есть ли смысл в очень дорогой кровати.

комод... да в шкафу пару полок выделите...

как выбирать:

натуральный материал. максимально меньше химии.

не сильно твердую. ребенок имогда мечется в кроватке.

а как выростет - так начинает грызть

:)

и еще: кроватка должна быть удобной для ребенка, когда он начнет вставать в ней.

т.е. хватательные и упорные варианты - хорошо.

хотя они и по жердочкам очень хорошо карабкаются.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що трансформується у більше, то це добре. До того ж зверни увагу на матрас. Хороший варінт з кокосової струшки.

У мене обидва рази були такі, що гойдаються. Мій досвід показує, що в них немає потреби. Та й педіатри не радять. Якщо дотримуватись грудного вигодовування, то дітки засинають біля грудей. Не колисались обоє.

Зручне було ліжечко з комодом, оскільки всякого дріб"язку (ватні кісточки, серветки, пустишки, пляшечки, лосьйони і т.д.) завжди десь треба ставити. Найзручніше коли біля ліжечка. Так було з першим сином.

Коли народилася доця, то придбала ще й пеленальний столик з ванною і полицями, все в одному, на колесах. Теж дуже зручний варіант. Подумай про це. Бо не завжди немовля зручно носити у ванну. До того ж у ванні купати треба нагинаючись і втомнюється спина. Та і ванночку в кімнаті треба носити, це не зручно. А вищезгаданому варіанті дуже зручно. Навіть справлялась сама без допомоги. Та і педіатру оглядати дитину комфортно, псюс масажики і викладання на животик. :)

Ось фото.

post-2742-1219953289.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to laska До якого віку у цьому ліжечку спала дитинка?

В старшого було інше ліжко, трішки більше. Спав до 6 років.

Менша в цьому, що на фото і зараз спить (1,9). До 3-х років буде спати точно, а там буде видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купляв своїй малій ліжко в Тигресі-500грн(на базарі не набагато дешевше,а в Тигресі легше загрузитись +гарантія).Ліжко з висувною поличкою знизу,туди поклали одіялка різні тощо.

Комод+пеленальний столик(2в 1) зробив сам.Обійшлось в 300-350грн.

Вибрав в інеті макет підігнав розміри,завіз заказ на порізку ДСП ламінованого на крз в столярну фірму.

Через тиждень забрав,купив фурнітуру і за вечір все зібрав.Зробив так,щоб кришка на столику відкидалась,а коли відпаде потреба в пеленанні,то кришка знімається і маємо комод.

Фото ввечері викладу.

Да,ліжко брали без гойдалки,краще лишній раз дитину на руках погойдати,так вона спокійніша.Бо в дворі,тих дітей,що до гойдалок привчили мами в калясках так розмахують,шо ось-ось повилітають :blush:

Ліжка хватить років думаю до 3-х,а далі буду знов робить а-ля ІКЕА.

ЗІ:стосовно ванночки,я впевнився,що дитину з перших же днів треба купати у великій ванні.Ласка,а втакій як в тебе,не ображайся,хіба що кіцьку купати. :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ласка,а втакій як в тебе,не ображайся,хіба що кіцьку купати. :friday:

:blush:  Згідна, вона невеличка, але до 3- місяців вистачило. А це якраз той час коли організм мами перелаштовується і отримує величезне навантаження. Тому мені було дуже зручно. До того ж мої діти народжувались в межах норми (3500, 3250) і не були крупними надалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
Комод+пеленальний столик(2в 1) зробив сам.Обійшлось в 300-350грн.

Вибрав в інеті макет підігнав розміри,завіз заказ на порізку ДСП ламінованого на крз в столярну фірму.

Через тиждень забрав,купив фурнітуру і за вечір все зібрав.Зробив так,щоб кришка на столику відкидалась,а коли відпаде потреба в пеленанні,то кришка знімається і маємо комод.

Фото ввечері викладу.

хоч і не ввечері того ж дня але викладаю

post-1602-1236186015.jpg post-1602-1236186031.jpg post-1602-1236186045.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Завіз дружину у пологовий будинок (ніби води відходити стали).

Сказали, що я можу ще почекати вдома. Сиджу "на чемоданах" :)

Обов'язково відпишу про результат!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, Жені в суботу в бані не буде... :(

Ой, що це я все про сумне та про сумне... удачі вам на родах! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Zheny@:

мені теж, коли я дружину привіз в роддом, сказали іти додому спати. але які спати?:) в мене серце вискакувало від переживання.

я почекав хвилин 15, тому що не було вільних палат і нас вдвох (з дружиною) відвели в родільну палату. а там самі розумієте - масажи, подай води і т.д. - все робив щоб допомогти жінці. а головне бачив як народжується мій синочок! :D

так вот Zheny@ іди до жінки в роддом і допомагай!!! :D

хай Бог пошле Вам здоровеньку і гарненьку дитину! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щастя вимірюється в часі, см, та грамах.

18.06.09 16:05

51 см

3.430 Кг.

Хлопчик.

Схожий на мене, ті ж очі, брови, вії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...