Перейти до змісту

Маладой атэц


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

головне не забути на роди фотоапарато, в мене такі фоткі вдома....ніколи не думав.......про такі можливості окремих людських органів.....думав викласти в фотовідділ але побоявся.

Та ну,це пендоси камеру прямо в мат..,туда сунуть.Вже коли покормимся і заспокоїмся,тоді й фоткать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 205
  • Створено
  • Остання відповідь

так - як , коли і з ким родити - не тут обговорювалося.. тому..

ДІлимося досвідом..

Гловне - не бути безучасним у тому робить мама..

не боятися взяти дитя і покупати, змінити підгузника чи пелюшку тим паче попрати..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну... ми в душ, і їдемо родити ;)

Так що можете помолитись за нас, а хто не вміє молитись, то просто побажайте чогось доброго :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну... ми в душ, і їдемо родити ;)

Так що можете помолитись за нас, а хто не вміє молитись, то просто побажайте чогось доброго :blink:

з Богом,хай все буде гаразд.Сьогодні астрологічно благоприємний день для першого кормління дитини!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуюсь до побажань, сьогодні настрій в тебе гарний.

Впевнений шо все буде добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми в родовій палаті. Перейми приблизно одна на 7 хвилин. Жінка скаче на м'ячі :)

Казали що ми надто рано приїхали. Але як взнали що це треті пологи, то сказали що якраз вчасно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перейми кожні 2 - 2.5 хвилини і набагато інтенсивніші ніж були. Досить болючі, але настрій бойовий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми все ще в переймах. Фактично роди ще і не почалися. Вже починаємо скучати і жінка жаліє що не дозволила мені взяти ноутбук - так би якийсь фільм подивилися, наприклад Resident Evil 3 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фактически роды идут уже полным ходом :)

Они ведь начинаются именно со схваток, а ребёнок выходит во втором периоде, который значительно короче первого - того, что сейчас у вас :)

Держитесь там! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Удачі!!!!!!!! :)

Ех, щасливііііііііііі!!!!! :)

Давайте нам із Юлямпочкою старших на догляд. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дітей доглядає бабуся :)

Ці роди в нас якісь самі довгі - регулярні перейми продовжуються вже більше ніж 9 годин. Перші роди продовжувалися 2 години, другі - годин 6. Але перейми вже досить часті, так що можливо скоро вже...

Хочу назвати сина Остапом, але каже жінка що Остап Вишня вже є, а якщо буде ще Остап Слива - будуть одного саду ягоди :)

post-51-1193508163.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чувак, ти ту цяцьку можеш для мене з роддому стянути, буду з собою в відрядження брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тепер саме смішне -- мене відправили додому :D

Кажуть що родова діяльність ще фактично не розпочалась, і швидше за все до ранку не почнеться. І взагалі, кажуть, це ще "не ті схватки". Хоча дружина (мати двох дітей) каже що якщо це не схватки, то вона не знає що таке схватки...

Дружину напоїли валеріанкою і поклали спати, а мені порадили поїхати додому щоб жінка відпочила. Так що не відомо коли ті роди розпочнуться :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шото гонят в нашем роддоме.

Вадим, смотри шоб не вымучили. они это там умеют...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме гірше -- це моральне навантаження. Аня вже налаштувалась на роди, а тут отаке... дзвоню -- плаче :D

Каже що схватки продовжуються, правда зараз вона лежить, то вони трохи легші, не такі болючі. Буду надіятись що або засне, або почне родити. Добре що це не Київ, і їхати мені до роддому максимум 10 хвилин, а якщо посеред ночі і буду спішити -- то і в 5 хвилин вкладусь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме гірше -- це моральне навантаження. Аня вже налаштувалась на роди, а тут отаке... дзвоню -- плаче :D

Каже що схватки продовжуються, правда зараз вона лежить, то вони трохи легші, не такі болючі. Буду надіятись що або засне, або почне родити. Добре що це не Київ, і їхати мені до роддому максимум 10 хвилин, а якщо посеред ночі і буду спішити -- то і в 5 хвилин вкладусь

Вадим, хай не плаче, ну подумаєш, всяке буває. Я родила 19 год. Чоловік, бідолаха, в кінці вже забився в куточок і не знав, що робити. :D Але все, зрештою, склалось добре. Хай тримається!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Успіхів дружині у цій нелегкій справі

А тобі тільки можна побажати терпіння

З.І. А сина можна назвати Георгієм - переможець. :D Адже він так поривається у світ, а лікарі відкладають його появу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Георгій -- ім'я, яке дуже багато людей плутає з Григорій... Та і як його називати? Жорік? Гео? Ну ні, дякую... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадим, хай не плаче, ну подумаєш, всяке буває.
Аня каже що якщо до завтра не родить, то її переведуть в палату, а звідти вже і додому втекти можна... а тут я їй плакати не дам :D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене за другим сином щось схоже було - теж схватки, привіз в роддом і вони поступово в дружини затихли :huh: ( мене вигнали додому на два дні) потім подзвонила, я на таксі і туди (народжували, доречі, на драбинці :P ) Храни вас всіх бог, легких вам всім родів особливо Plum та Ані, ТРИМАЙТЕСЬ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...