Перейти до змісту

Хто пробував заробляти, або заробляє на bitcoin


Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, yu2007 сказал:

Він то якраз і врахував, і в нього вийшло більше, чим в біткоіна. 

https://hackernoon.com/the-bitcoin-vs-visa-electricity-consumption-fallacy-8cf194987a50

Хоча його висновки, яке на мене, спірні.

Так само як і спірні обрахунки затрат кіловат на одну транзакцію бітків, оскільки майнери разом з підтвердженням транзакцій "копають" ще й нові монети. От коли емісія колись там вичерпається і майнери  будуть лише підтверджувати транзакції, тоді можна буде і порахувати "вартість" транзакції в кВт.

Хоча до того часу, я думаю, багато що зміниться.

Це бред, а не підрахунок. Включити всі банки світу і все-все, що хоч якось відноситься до банківської справи, ніби це все обладнання обслуговує лише одну візу. А з криптовалют в підрахунку врахували лише біткоін і біткоінкеш, а решту альткоінів не треба рахувати, при такому підрахунку щодо візи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Цей підрахуй включив лампочки і кондиціонери у банківських відділеннях у вартість транзакцій візи. Чотаржу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 minutes ago, nickel said:

Цей підрахуй включив лампочки і кондиціонери у банківських відділеннях у вартість транзакцій візи. Чотаржу.

 

Добре хоч не всі, а лише чуть-чуть :)

Тому й немає жодного сенсу порівнювати споживання візи і бітка.

 

3 hours ago, Nokian said:

І якби не  величезне споживання електрики ( за яке в результаті платять ВСІ)

А уяви, скільки електрики (за яку платять ВСІ) тратиться в усьому світі на гірлянди в новорічно-різдвяні свята. Пора починати розстрілювати за такий переводняк ресурсів))

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти коли небудь нагрівся від новорічних гірлянд?

 А ще років 8 тому відеокарти використовували для вичитування кодів на Нокію.  Працювалось до двох днів підряд.

Так от вже на тих потужностях  комп треба було виставляти на балкон від тепла.

Всього навсього від двох відеокарт.

Може досить небо коптити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, yu2007 сказал:

Добре хоч не всі, а лише чуть-чуть :)

А майнери в темних кімнатах майнять. :)

8 часов назад, yu2007 сказал:

Тому й немає жодного сенсу порівнювати споживання візи і бітка.

Я виложив для тих, для кого це має сенс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще купуйте монети перспективних проектів і не партесь, а майнять ті хто має можливість та халявну розетку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, nickel сказано:

А майнери в темних кімнатах майнять. :)

А нащо ферму освітлювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, MACCEN сказано:

а майнять ті хто має можливість та халявну розетку

і халявні карти, бо майнити невигідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, alexvvv сказал:

А нащо ферму освітлювати?

Майнери ходять в темноті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Майнери ходять в темноті?

Наскільки я розумію - налаштував ферму і забув, до ферми не треба більше ходити. Далі тільки встигай гроші виводити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, alexvvv сказал:

Наскільки я розумію - налаштував ферму і забув, до ферми не треба більше ходити. Далі тільки встигай гроші виводити.

Ти статтю того підрахуя читав? Розумієш про що дискусія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

майнинг ферма коштує нормальна 5000 зелених

ці гроші якщо правильно розприділити можна заробити значо більше наприклад 30-40 тис

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, MACCEN сказано:

ці гроші якщо правильно розприділити

купити 15 шиткоїнів, з яких стрільне 2-3? :)

 

п.с. ферма + свіжа монета+біржа= окупність 1-4 місяці і суперліквідний актив у вигяді заліза

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка різниця в кого який спосіб входу в це "гівно". Щось на даний момент дає більше, щось менше, але головне що ви в нього "вляпались" :) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кого цікавить вкластись в крипту пишіть в лічку.

 

Для скептиків в тих, хто боїться кудись вкластись пошу не писати всяку ахінею, в банку теж можна просрати всі гроші, прикладів можна наводити безліч, так банк дає гарнатії тіпа але тими гарантіями як свідчить практика можна спокійно підтертись.

Змінено користувачем MACCEN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, MACCEN сказал:

тими гарантіями як свідчить практика можна спокійно підтертись.

пруфи є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Західінкомбанк знакома знайомого влкала мільйон баксів, досі нема ні атвєті ні прівєта.

Дельта банк в Києві чувак знайомий вклав туда 300 тис баксів получив гарантовані вкладникам суму 10 тис баксів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, MACCEN сказал:

Західінкомбанк знакома знайомого влкала мільйон баксів, досі нема ні атвєті ні прівєта.

Дельта банк в Києві чувак знайомий вклав туда 300 тис баксів получив гарантовані вкладникам суму 10 тис баксів.

А їм більше 200 000 гривень хтось обіцяв/гарантував повернути? Чи не повернули саме 200 000 гривень?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

А їм більше 200 000 гривень хтось обіцяв/гарантував повернути? Чи не повернули саме 200 000 гривень?

 

Я мав трохи не те, ну я теж можу гарантувати і так далі, так що тут все відносно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, MACCEN said:

Кого цікавить вкластись в крипту

 

Хочу вкласти в крипту для початку 7-8 тисяч доларів. Яку дохідність зможете мені забезпечити? Скільки отримаю через півроку-рік?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, nickel сказано:

пруфи є?

Волиньторгінвестбанк, з вклалених в 97-му 2800$ вдалося вернути лише в 99-00му лише 2400$ не кажучи про відсотки. Градобанк близько 200$ депозиту не повернув в 96му.

11 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Хочу вкласти в крипту для початку 7-8 тисяч доларів. Яку дохідність зможете мені забезпечити? Скільки отримаю через півроку-рік?

Оооо! Ти вже маєш гроші?!

Як пройшла операція?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Ukrainec сказал:

Волиньторгінвестбанк, з вклалених в 97-му 2800$ вдалося вернути лише в 99-00му лише 2400$ не кажучи про відсотки. Градобанк близько 200$ депозиту не повернув в 96му.

То хуйня, що фонд гарантування вкладів заснували лише в 1998 році, правда ж?

Цитата

У 1998 році Президентом України був підписаний Указ  «Про заходи щодо захисту прав фізичних осіб – вкладників комерційних банків», яким було затверджене Положення про порядок створення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, формування та використання його коштів. Також Указом було встановлено, що в разі недоступності вкладу в комерційному банку фізичній особі гарантується відшкодування за вкладом, включаючи відсотки, у розмірі вкладу, але не більше 500 гривень. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Ukrainec said:

 

Оооо! Ти вже маєш гроші?

Ага, влаштувався на роботу в СКФ. І відразу позичив гроші під гарантію всієї зарплати за наступні 10 років))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, nickel сказано:

То хуйня, що фонд гарантування вкладів заснували лише в 1998 році, правда ж?

 

Звичайно. Більше 200 000грн тобі й зараз не вернуть. Що робити в кого більше цієї суми?

4 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ага, влаштувався на роботу в СКФ. І відразу позичив гроші під гарантію всієї зарплати за наступні 10 років))

Тобто з написаного я зрозумів , що ти просто вирішив відтермінувати операцію на кілька місяців, або просто наївний. Не можеш вирішити з чим перше розпрощатися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...