Перейти до змісту

Хто пробував заробляти, або заробляє на bitcoin


Рекомендовані повідомлення

11 минут назад, alexvvv сказал:

Та вам буханку найсвіжішого теремнівського за 1 BTC без проблем продадуть , ще й з доставкою ;)

За 1 біткоін мені і квартиру в Луцьку продадуть. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 хвилина тому, nickel сказано:

За 1 біткоін мені і квартиру в Луцьку продадуть. ;)

Так отож, значить ним можна розрахуватись. Баксом також розрахунок в магазині не пройде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, alexvvv сказал:

Так отож, значить ним можна розрахуватись.

Можна, якщо його поміняти на бакси чи гривню.

1 минуту назад, alexvvv сказал:

Баксом також розрахунок в магазині не пройде.

Я ж писав чому бакс, а не гривня - орієнтир по цінах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Можна, якщо його поміняти на бакси чи гривню.

Ну це ж ти і про хліб і про бакс став писати.

 

1 година тому, nickel сказано:

Можна, якщо його поміняти на бакси чи гривню.

Так біток теж можна там міняти. Мова про те що без зайвих маніпуляцій ти хліб на пряму не купиш  навіть за бакси.  

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Ukrainec сказал:

Ну це ж ти і про хліб і про бакс став писати.

 

Так біток теж можна там міняти. Мова про те що без зайвих маніпуляцій ти хліб на пряму не купиш  навіть за бакси.  

Ти тільки останній мій пост читаєш чи попередні також? Це читав?

Цитата

Біткоін та інші *коіни, як золото, ніби щось вартують, а розрахуватися в магазині не можеш, тому все рівно прийдеться міняти. Міняти будеш на гривню, але гривня, принаймні для мене, давно перестала бути орієнтиром у вартості товарів, тому таким став долар...

Замініть слово "бакс" на "гривню" і не мучтесь, якщо для вас це так складно для розуміння. 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перевірив щойно в +-35літньої продавчині хлібного кіоску на питання: "чи біткоїнт приймете?"  в неї був 10с ступор після якого послідувало підозріле: "що?!?!?!?!?" і підозріла посмішка (типу як до придуркуватого залицяльника), на що я протягнув "зрозумілі дерев"яні" і забрав буханку :) 

Ще йогуртка захотілося, але вже не став перевіряти долю з 50-тирічною продавчинею

Думаю якщо я б мав навіть і 1000 000 біткоїнтів хліба не купив би навіть за них, а от за 100$ чи навіть 50-20$ думаю  домовився б з обома.

 

Так що справді хліба не купиш так просто...

 

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почти четверть добытых за все время биткоинов были утеряны навсегда. Таковы данные исследования фирмы Chainalysis, которая занимается анализом блокчейна Bitcoin, курс которого уже перевалил за $11 тысяч и продолжает расти.

Всего утеряно было от 2,78 млн до 3,79 млн Bitcoin, что составляет от 17% до 23% добытых на данный момент Bitcoin, передает AIN.

 

Больше всего Bitcoin (2,55 млн) было утеряно из-за выведения их из обращения.

Это те монеты, которые были добыты 2-7 лет назад и принадлежат долгосрочным инвесторам, так называемым "холдерам".

Chainalysis также утверждает, что более 1 млн биткоинов, которые были связаны с предположительным создателем криптовалюты Сатоши Накамото, также исчезли навсегда.

Fortune отмечает, что исследование Chainalysis, в отличие от других предположений об утерянных Bitcoin, очень важно, поскольку основано на подробном эмпирическом анализе блокчейна, где записываются все транзакции Bitcoin.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу вчора треба було зливати біткоїн, а сьогодні перезакупитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о блін проблеми

розкажіть їх американському угорцю який купив дві піци за 10 000 бітків, чи британцю, котрий вінта викинув з намайненими колись 2500бтц і досі грабається по звалищу, в пошуках примарної надії).

Сьогодні потрібна сума, в кілька годин/хвилин виводиться з =B= хоч в гривню, хоч в долар, хоч на карту, хоч готівка. Те що кіоск Теремно не приймає бітки, це не їх трабла, а відсталість країни вцілому, яка в 2017р ніяк не допетрає запустити на ринок PayPal, не кажучи про трендові речі, що роблять революцію у фінансовій сфері вже сьогодні.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чувак який викинув вінт, писав що навіть намагатись не буде його шукати бо це не реально. Правильно сказав, тому не вигадуйте казок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

старі байки вже на певно по третьому колу пішли ,серед нових адептів ,і все з новішими деталями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Deemon сказал:

Сьогодні потрібна сума, в кілька годин/хвилин виводиться з =B= хоч в гривню, хоч в долар, хоч на карту, хоч готівка.

Ну так розкажи. Мені зараз реально треба знати чим побільше способів виводу у фіат і наоборот - фіат в крипту. Є задумка, втрачаю багато часу на гугління. Гривня поки не цікавить, на перших порах виводити не збираюся. Цікавлять криптовалюти з фіксованим курсом, типу Tether. Цікавить верифікація на біржах. Бо на Бітфінекс так і не зміг пройти верифікацію, а без верифікації не можна завести ні долар ні євро ні tether, лише крипту.

 

п.с. Народ, давайте в цій темі ділитися знаннями, новинами про крипту і не сратися, не обзиватися, не петросянити. В кого є непереборне бажання таки щось вчверити, з наведеного, запрошую в розділ Політика.

п.с.2 Хто не хоче світитися в темі. пишіть у приват. Зараз в приваті можна цілою бандою переписуватися, можемо там побалакати по суті.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel

1. Exmo

2. https://vilkov.com/

виводь-заводь-переводь - ніяких проблем, українці сабжи юзають, відгуки нормальні

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Deemon сказано:

@nickel

1. Exmo

2. https://vilkov.com/

виводь-заводь-переводь - ніяких проблем, українці сабжи юзають, відгуки нормальні

 

Працюють через раз, зараз знову

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Ukrainec сказал:

Працюють через раз, зараз знову

Прям зараз реєструюся на ЕКСМО:

Помилка 10170: Проблема із сервером
Ну от як їм гроші довірити?

 

 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спільна заява фінансових регуляторів щодо статусу криптовалют в Україні

30.11.2017

прес-реліз

 

Ми, Національний банк України, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку і Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг, переконані, що складна правова природа криптовалют не дозволяє визнати їх ані грошовими коштами, ані валютою і платіжним засобом іншої країни, ані валютною цінністю, ані електронними грошима, ані цінними паперами, ані грошовим сурогатом.

 

Разом з тим ми, фінансові регулятори України, продовжуємо опрацювання питання правового статусу криптовалют та законодавчого врегулювання операцій з ними, беручи до уваги позицію регуляторів інших країн та останні тенденції в розвитку таких технологій. Метою такого врегулювання є захист прав споживачів, протидія відмиванню коштів та інших протиправних дій, ідентифікація суб’єктів операцій (фінансовий моніторинг), механізм оподаткування отриманих доходів, декларування тощо.

 

Водночас попереджаємо, що будь-яка діяльність, пов’язана з операціями купівлі, продажу, обміну та конвертації у криптовалюти, несе велику кількість ризиків, які фізичні та юридичні особи повинні усвідомлювати, перш ніж здійснювати операції зкриптовалютами. Усі, хто планує вкладати власні кошти в криптовалюти, мають усвідомлювати, що здійснюють такі операції на власний ризик.

 

Вся заява по лінку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Deemon сказано:

Закупка бітка там в ручному режимі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольно, сьогодні скинути мені 0,01 ETH із пулу ethermine, про який я вже давно забув, дрібниці, але приємно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Deemon сказал:

@nickel

1. Exmo

2. https://vilkov.com/

виводь-заводь-переводь - ніяких проблем, українці сабжи юзають, відгуки нормальні

Я вдячний за будь-яку інформацію, але саме цю мені і гугль чудово видає. Я поясню детально як я заводив і чому мені важливо знати як це роблять інші.

Мав на депозиті Приват-вклад 300 доларів (1% річних). Їх міг вивести на звичайну доларову карту або ж на доларову інтернет-карту. Не знайшов адекватного способу і ціни купити крипту за долари, тому зняв долари обміняв у валютчика на 7995 грн (вже вльот), доклав своїх 5 грн і завів 8000 на гривневу (зарплатну карту). Щоб уникнути сплати 0,5% за поповнення, відкрив в Приват24 гривневий депозит Приват-вклад, після поповнення депозиту через термінал, відразу його закрив і гроші вивів на зарплатну карточку. Завів їх на біржу btc-trade.com.ua (2,2% комісії). Залишилося 7824 гривні, на всі купив бітка - 0,0328555640. Квест ще той. Створив заявку на покупку з найбільшою ціною. Ніхто не продає, хоча є виставлені бітки з нижчою ціною. Почав викупляти їх. Взяв найдешевшу пропозицію, не купляється, відмінив покупку і взяв наступну по трошки вищій ціні, бітки купилися, але там було зовсім мало бітка і залишилися ще гривні. Купив ще дорожче, знову лишилися. Повернувся до найдешевшої пропозиції і вдалося купити. Так і не зрозумів чому так сталося. Залишилося ~150 гривень на які вже нічого купити не зміг, купив 3,22 карбованця, хоч і пишуть в чаті, що карбованець зливають і ціна буде падати. Перевів куплені біткоіни на біржу Бітфінекс, яка і була кінцевою метою. Біткоіни також перевелися не всі, лише до 8 числа після коми + комісія бтс-трейд 0,0006 бітка за вивід. Ті крихти залишалися то там то сям, думав відсотків 10 втрачу через свій поспіх. Дивлюся на Бітфінексі скільки в мене гіпотетичних доларів залишилося, а їх 307, при незмінному курсі бітка за цей час.  Отже я заробив лише на одному прогоні через дві біржі. Виявляється на різних біржах ціни дуже різняться (для мене це було відкриттям). Відразу з'явилася думка повторити це, бо різниця на різних біржах за 1 біток була іноді більше 1000 доларів, тобто більше 10%, хоча завжди можна знайти пару з різницею 5-7%.  Різниця на моїх біржах була всього 400 доларів, дешевого біткоіна було виставлено 5,5, тобто +- на 50000 доларів, тому я не никаюсь а відкриваю карти - вистачить всім. Кароч я не один такий розумний і така діяльність навіть має свою назву - арбітраж криптовалют.

 

Хочу зосередитися на ньому, тому що не треба грати в лотерею і вгадувати курси. Курси видно відразу, де дорого, де дешево. Різниця між курсами триває годинами, спеціально моніторю останніми днями. Треба реєструватися на максимальній кількості бірж, бажано проходити верифікацію, щоб можна було легше заводити/виводити фіатну валюту. Самому важко, голова пухне від такої кількості нової інформації, а я ще й на роботі (поки що :)). Народ, кому цікава саме ця тема, давайте якось кооперуватися для обміну інформацією, бо втрачається купа часу на відсіювання зерна від шелухи. Не відомо скільки часу ця булька ще протримається. Пишу булька не для срачу, навіть не починайте сперечатися, не марнуйте часу. Просто співставляю факти. Наприклад Віза проводить в секунду 56000 операцій (це пікове навантаження, нормальне - 20000), а в бітка на сьогоднішній день проводиться за секунду 2-3 операції, при максимальній пропускній потужності 7 операцій в секунду. Не знаю чи змогли розробники подолати цей бар'єр в 7 операцій, байдуже, бо є ще одна цифра: більше 90% цих операцій мають спекулятивний характер. І лише 10% - це покупки, оплата послуг і т.д. Про яку гегемонію бітка може йти мова? Чергове МММ. Треба встигнути нарубати капусти поки Мавроді не закрили. Якщо я помиляюся і за бітком майбутнє, то тим більше пора починати заробляти собі на місце в Цитаделі.

Пишіть в приват чи сюди - байдуже, головне по темі.

 

апд. А про швидкість проведення операцій в бітокіні вже й анекдоти складають:

Так вы уже здесь второй год «стоите»! Да вот жду подтверждения транзакции с биткоинами. Наверное, маленькую комиссию назначил.  

Якийсь анонім застопорив на декілька днів усі проводки лише 30 бітками, розбивши їх на мікротранзакції, але з хорошою комісією.

Змінено користувачем nickel
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прямо зараз є різниця в 460 доларів, тобто 4,5%

5a20859e3c3a1_.thumb.png.c70464673f112d0c090b9d72bdf45b7c.png

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel, круто)

 

А я от тільки 3 дні тому почав почитувати що та як, але більше теорію, а не практику.

І от що зацікавило (після коментаря одного шльоцика про те, як правильно рахувати реальний ріст альтів). З усіх топ-альтів стабільний ріст до бітка показує ДЕШ. Почитав про мастерноди, "церковну десятину" і їхні плани на майбутнє. І не розумію, в чому підступ. І ще зі спостережень. Практично ніхто з гуру криптоінвесторів (тих, що почитав/побачив на ютубі) останнім часом не ставив деш в 5ку самих перспективних. А вона бач як пампнула)) Є в когось якісь думки щодо Дешу?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel розпилятись з 300-500-1000 баксів на 15 бірж і заробляти на перекосах курсу між тими ж біржами - ну хз, альтами ще можливо, і там де не потрібно багато підтверджень, та і при тому що ти на біржі А маєш запас альта Б, можеш гарно скинути, і одразу купити його задешево на біржі С, звісно маючи завчасно там біток/тетер.

спільнооб"єднуюча мета любої біржі - щоб ти завів біток\альт, і ганяв його всередині, бо кожну операцію вони мають %, виводити у btc наразі довго і дорого, і це нормально, надто багато бажаючих при такій вартості побавитись у трейдерів.

пофіг на механізм, хай він і черепаха відносно візи\мастера, але тим не менше 8 років стабільності, досі не поломаний, новини про нові рекорди - з кожного чайника, баблом накачувати не перестають.

якщо вже дуже сцикотно відносно довготривалих перспектив, можна ділити /3 чи /4, а-ля біток-фіат-майнінг-альти.

Змінено користувачем Deemon
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, nickel сказал:

Різниця між курсами триває годинами, спеціально моніторю останніми днями.

сам помічав цей нюанс, теж була думка спробувати. Дуже разючим були зазори між Бітвітнексом і Ексмо, до 1000 у.о.

Але є одна потенційно непереборна проблема, по відгуках користувачів тих бірж біткоїн з них рідко виводиться в межах години. 3-5-8 годин в середньому.

Просто коли курс качає відповідно геометрично росте кількість транзакцій по тих біржах, Ексмо взагалі зависає. Тому тут дуже тонкий лід...

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...