Перейти до змісту

Хто пробував заробляти, або заробляє на bitcoin


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Ну що, ще 40 баксів і десяточка. А на першій сторінці теми хтось писав, що по 800 ніхто купувати не буде))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, yu2007 сказал:

Ну що, ще 40 баксів і десяточка. А на першій сторінці теми хтось писав, що по 800 ніхто купувати не буде))

Давай вже колися: майниш чи на біржі торгуєш? Бо не схоже, що просто так слідкуєш.

 

5.thumb.png.9d9504d19567e6788fac1dcc24f4db95.png

 

п.с. Хто розуміється в API? Можливо отримати курс криптовалют в ексель? Наприклад, щоб навпроти кожної пари стояли курси з різних бірж. Чи буде він оновлюватися? Чи треба буде жмакати якусь кнопочку, як в браузері ф5?

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel, Нє, поки ще зі стипендії по трохи відкладаю, щоб влошитися в крипту))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, yu2007 сказал:

@nickel, Нє, поки ще зі стипендії по трохи відкладаю, щоб влошитися в крипту))

Як то кажуть брати-"автобляхарі" - це тебе просто жаба душить, що не вклався в біткоїн раніше. :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

Як то кажуть брати-"автобляхарі" - це тебе просто жаба душить, що не вклався в біткоїн раніше. :) 

Не тільки біткоїну, міг би ефіру купити рік тому, теж би підняв в 500 раз :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і всьо)))

Біткоїн 10 100

Ждем далі. Невже буде 100 000 як пророкують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, WebTraveller сказано:

От і всьо)))

Біткоїн 10 100

Пора зливати чи ще притримати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, yu2007 сказано:

@nickel, Нє, поки ще зі стипендії по трохи відкладаю, щоб влошитися в крипту))

Ти не повіриш, але "влошитися" - то від слова "лох".

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, Yarchik said:

Ти не повіриш, але "влошитися" - то від слова "лох".

Маєш рацію, в українській мові взагалі "лох" має багато спільнокореневих слів: маркетолох, політолох, голохосування... 

image.jpg.d247309bad7825da953c58bc6a18c1e6.jpg

Змінено користувачем yu2007
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

із дуже смішної статейки на reddit, датованої 31 серпня 2013 р.

Quote

On average, every year so far, the value of Bitcoin has increased by about a factor ten. From 0.1 dollar in 2010, to 1 dollar in 2011, to 10 dollar in 2012, to 100 dollar in 2013. From now on, there's a slight slowdown, as the value increased by a factor ten every two years, to 1,000 dollar in 2015, to 10,000 in 2017, 100,000 in 2019, and 1,000,000 in 2021.

)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.11.2017 at 11:22 PM, nickel said:

Купив наприклад ефір, дивишся на графік і думаєш що в плюсах бо ефір росте, а насправді в мінусах, бо біткоін падає. Завжди до бакса прив'язувалися, бо його ковбасить найменше. 

 

On 19.11.2017 at 12:10 PM, Deemon said:

 А чому не плюси? ефір  попер вгору відносно всього, незважаючи на те що біток піднявся і закріпився.

 

Про плюси і мінуси. Мопед не мій :) 

Spoiler

Люди, які складають всі ці графіки та дають ринкові прогнози, чомусь забувають про те, що вся торгівля альткоінами прив'язана до BTC, тому єдине справжнє зростання/падіння ціни альткоінів слід вираховувати за співвідношенням BTC/альтокоін. Абсолютно безглуздо дивитися на вартість альткоінів, виражену в доларах США, яке то зростає, то падає, оскільки можна отримати зростання співвідношення USD/алькоін навіть тоді, коли його вартість в біткоінах залишається незмінною, в той час як співвідношення USD/BTC різко зростає, і це створює ілюзію, що ціна альткоінів в доларах США раптово росте (хоча це просто побічний продукт, і насправді ціна альткоіна падає або ж залишається на тому ж рівні).

 

Ринок альткоінів намертво прив'язаний до BTC. Реальне підвищення цін на альткоіни можна бачити лише зрідка, коли їхня вартість в біткоінах зростає, і водночас вартість BTC в доларах США також рухається догори. Лише це вказує на реальне здорожчання альткоінів.

 

Коли BTC рухається в боковому коридорі, а вартість альткоінів в доларах США зростає, то це означає, що зростання цін на альткоіни відбувається безвідносно зростання BTC. Зазначені вище ринкові передумови постійно лишаються поза увагою в усіх цих статтях із прогнозами та аналізами зростання курсу альткоін/USD під час чергового ралі біткоіна.

 

 

 

Ось невеличкий приклад, що ілюструє мою точку зору:

Початковий (перший) максимум BCH = 0.24685600 BTC / 661.88 USD (вартість біткоіна в доларах США на той момент була значно нижчою, ніж сьогодні)

Нещодавній абсолютний максимум BCH = 0.3417900 BTC / 1953.67 (вартість біткоіна в доларах США на той момент була значно вищою, ніж на момент початкового максимуму)

Ціна BCH на даний момент = 0.15637900 BTC / 1553.07 USD

 

Поточна ціна створює ілюзію того, що вартість BCH зросла, але насправді на сьогоднішній день вона складає лише 45,75% від абсолютного максимуму та 63,34% від початкового максимуму. Не дуріть себе доларовою ціною. Проблема з «вираженою в доларах США вартістю» полягає в тому, що на той момент, коли з біткоіном відбудеться якась корекція (обвал чи щось подібне), така ж сама корекція відбуватиметься з більшістю альткоінів (а в багатьох випадках – з усіма ними). Але якщо вартість BTC зростатиме, то зміна співвідношення BTC/USD не впливатиме на загальне співвідношення альткоін/BTC.

 

Змінено користувачем yu2007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

Про плюси і мінуси. Мопед не мій :) 

Шіткоіни з автором мопєда не згідні

 

Безымянный.png

Безымянный2.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 minutes ago, nickel said:

Шіткоіни з автором мопєда не згідні

На те вони й шіткоіни)) Але математика - річ жорстока, щоб там не розповідали крипто-онаністи, чи то пак євангелісти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, yu2007 сказал:

На те вони й шіткоіни)) Але математика - річ жорстока, щоб там не розповідали крипто-онаністи, чи то пак євангелісти :)

Це ти зараз кого образити хотів: мене чи автора статті? Бо на моїх скрінах, якраз математика, а не бла-бла. І вона чомусь не сходиться з словами автора, як і курси альткоінів з курсами бікоіна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 minutes ago, nickel said:

Це ти зараз кого образити хотів: мене чи автора статті? Бо на моїх скрінах, якраз математика, а не бла-бла. І вона чомусь не сходиться з словами автора, як і курси альткоінів з курсами бікоіна.

Нікого. Це я просто різних відосіків на ютубі надивився типу "5 кращих альткоінів для інвестицій сьогодні" і ще знаходжусь під враженнями))

а щодо математики. Я не знаю звідки твої таблички. Ну от берем першу крипту з тижневим ростом +999 і дивимося: https://coinmarketcap.com/currencies/greencoin/

 

п.с. Курси альт/біт не мають "сходитися", ну або ми говоримо про різні речі...

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, yu2007 сказал:

Ну от берем першу крипту з тижневим ростом +999 і дивимося: https://coinmarketcap.com/currencies/greencoin/

Ну і? Ти хочеш сказати, що графіки Грінкоіна і Біткоіна схожі?

 

мої таблички звідси - https://ru.investing.com/crypto/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони не мають бути схожі. Автор допису мав на увазі, що визначення, точніше прогнозування, росту будь-якого з альтів лише в доларовому еквіваленті є абсолютно хибним підходом. Про доларовий ріст альткоінів можна говорити лише за одночасного задоволення двох умов: альт росте по відношенню до біта і біт росте до долара. Це як із сусліком, тільки навпаки. Люди його бачать, але насправді його нема.

 

п.с. Що ж це коїться? На початку року я міг продати свій хрущ за 30 бітків, а сьогодні вже навіть 3 не дадуть? А після нового року і за 0,5 продати буде за щастя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, yu2007 сказал:

Вони не мають бути схожі. Автор допису мав на увазі, що визначення, точніше прогнозування, росту будь-якого з альтів лише в доларовому еквіваленті є абсолютно хибним підходом. Про доларовий ріст альткоінів можна говорити лише за одночасного задоволення двох умов: альт росте по відношенню до біта і біт росте до долара. Це як із сусліком, тільки навпаки. Люди його бачать, але насправді його нема.

Це дурна філософія. Біткоін та інші *коіни, як золото, ніби щось вартують, а розрахуватися в магазині не можеш, тому все рівно прийдеться міняти. Міняти будеш на гривню, але гривня, принаймні для мене, давно перестала бути орієнтиром у вартості товарів, тому таким став долар і євро. Тому єдиний зрозумілий курс - *коін/долар. І це не тільки для мене, тебе в цій темі не було б, якби біткоін не дорожчав по відношенню долара. Єдина причина інтересу до біткоіна і інших коінів, їхній ріст до долара. Все інше - дурна філософія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, я сам не пробував, але пишуть, що біткоіном можна розрахуватися в багатьох місцях, яких з кожним днем стає все більше. На відміну від якихось кишмишкоінів. Їх правда можна впарити іншим криптоінвесторам за цілком реальні бакси.

 

Ще трохи дурної філософії. Уявімо, що бакс - це біткоін, гривня - це бакс )), а рубль - шіткоін))). До 2008 один москальський токен продавався за 20 наших копійок, після - за 25, зараз - за 45. Здавалося б, все просто, на скрєпних коінах непоганий заробіток...

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, yu2007 сказал:

Хм, я сам не пробував, але пишуть, що біткоіном можна розрахуватися в багатьох місцях, яких з кожним днем стає все більше. На відміну від якихось кишмишкоінів. Їх правда можна впарити іншим криптоінвесторам за цілком реальні бакси.

В Луцьку, якщо не помиляюся, жоден магазин не приймає, а хліб я люблю луцький "Теремнівський". :)

 

3 часа назад, yu2007 сказал:

Ще трохи дурної філософії. Уявімо, що бакс - це біткоін, гривня - це бакс )), а рубль - шіткоін))). До 2008 один москальський токен продавався за 20 наших копійок, після - за 25, зараз - за 45. Здавалося б, все просто, на скрєпних коінах непоганий заробіток...

Біткоін зараз може відскочити і до 5000. З такими скачками, він ніколи не стане баксом - зразком стабільності. Інструментом для заробітку і спекуляцій - так, але не баксом.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

В Луцьку, якщо не помиляюся, жоден магазин не приймає, а хліб я люблю луцький "Теремнівський". :)

Та вам буханку найсвіжішого теремнівського за 1 BTC без проблем продадуть , ще й з доставкою ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...