Перейти до змісту

в 30 алкаш


oyoyoy

Рекомендовані повідомлення

Знаю троє алкоголіків ( вже постарше мужики) їздили жінки в Катюжанку до батюшки і фото возили, а потім і з чоловіками їздили.....на сьогодні всі , як пили так і п"ють...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 127
  • Створено
  • Остання відповідь

на сьогодні всі , як пили так і п"ють...

Немає правил без виключень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По двом своїм хорошим знайомим знаю що Анонімні Алкоголіки реально допомагають, але як писали вище туди треба прийти самому=визнати що ти алкаш. Третьому допомагає кодування, але рік після кодування - і фестиваль знову починається, ще сильніше. Ще двоє - ці вже родичі - на тому світі "лікуються"...

Тільки не під_обуйте мене з моїм підписом, я по чуть-чуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, аплодую! Шикарно)))

По темі - знайомому допомогли в нашому наркодиспансері. Попав до них в неадекватному стані - фактично силою відвезли. Вже кілька років не п"є, все нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярику бачу накипіло )). але написано справді як під накуркою )) без обід)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але написано справді як під накуркою

Завістнікі!))))

Маєш гору аргументів для переконання всіх знайомих)))

Правда, я така річ - не почує, якщо не готовий почути.... Але то вже інша тема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю троє алкоголіків ( вже постарше мужики) їздили жінки в Катюжанку до батюшки і фото возили, а потім і з чоловіками їздили.....на сьогодні всі , як пили так і п"ють...

Думаю, без бажання самих чоловіків ніякі поїздки не допоможуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже бухати – це круто?

От якраз бухати - ніфіга не круто. ваащє! Круто - НЕ бухати. А знати міру. Знати свій "хватить". Вміти вловити той момент, коли "ну щє по 50 і все" уже є зайвим. Це реально круто!

Круто, це за компанію випити 150 Бєхєровки під пиво і піцу. І більше не шукати "з ким би от ще текіли / самбуки / абсенту всадити?"

Щодо кіно. То завше смішно дивитися на "сініх" персонажів. На те, як вони себе поводять. Але як Ярчик правильно помітив, є культура употрєблєнія. Вино смачненьке...

Не без виключень. Буває що й набухаєшся. Раз на указ. Буває. Буває що й напитися хочеться. Буває.

Але алкаш, коли ти зранку встав і думаєш - де взяти ще ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є культура употрєблєнія. Вино смачненьке...

Продовжуємо логічний ланцюжок. Є культура употрєблєнія, скажімо, раків? Або хліба? Вони ж теж смачненькі. Немає. Чому ж тоді в алкоголю є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є культура употрєблєнія. Вино смачненьке...

Продовжуємо логічний ланцюжок. Є культура употрєблєнія, скажімо, раків? Або хліба? Вони ж теж смачненькі. Немає. Чому ж тоді в алкоголю є?

Чому ж нема культури споживання, якщо будеш жерти хліб без міри - станеш товстий, поставлять діагноз і будуть лікувать, якщо раки - кажуть буває білкове отруєння, для любителів того діла звична штука. Культура споживання повинна бути у всьому, у всіх явищах які нас оточують, алкоголь лише більш руйнівний за наслідками, от і вся різниця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому ж нема культури споживання, якщо будеш жерти хліб без міри - станеш товстий, поставлять діагноз і будуть лікувать

Не плуйтайте банальну ненажерливість і ті міфи і легенди, якими обростає алкоголь.

В першому випадку це "що за бардзо - то не здрово", а в другому - "сто грамм харошево настраєнія" або "пиво справжніх чоловіків".

Чому звичайним, корисним продуктам не роблять рекламу з дорогими авто або напівоголеними тілами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому звичайним, корисним продуктам не роблять рекламу з дорогими авто або напівоголеними тілами?

Мене дивує твій подив :) Алкоголь це наркотична речовина, з цілком реальною фізичною залежністю, а отже надприбутки усіх хто долучівся до наркобізнесу на широку ногу. Думаю як тільки легалізують кокаїн і героїн ти здивуєшся яка кльова у них буде реклама з напів- та може й цілком оголеними тілами ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Алкоголь це наркотична речовина, з цілком реальною фізичною залежністю, а отже надприбутки усіх хто долучівся до наркобізнесу на широку ногу.

Думаю як тільки легалізують кокаїн і героїн ти здивуєшся яка кльова у них буде реклама з напів- та може й цілком оголеними тілами

То де ж тоді "культура"? Можливо, це просто пропаганда, нав'язування думки?

Мене дивує твій подив

Це не подив, це - питання для роздумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То де ж тоді "культура"? Можливо, це просто пропаганда, нав'язування думки?

Реклама не несе метою сформувати культуру споживання, реклама хоче втюхати тобі свій продукт, от і все, якщо він тобі шкодить, спитай маркетологів чи їм спиться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реклама не несе метою сформувати культуру споживання, реклама хоче втюхати тобі свій продукт, от і все, якщо він тобі шкодить, спитай маркетологів чи їм спиться

Мені пофіг на маркетологів. Як на мене, це абсолютно непотрібна професія, створена тільки для того, щоб продати людям непотрібні їм речі.

Не про це мова. Я питаю про міф "культури вживання алкоголю". Для чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я питаю про міф "культури вживання алкоголю". Для чого?

Як не банально, але культура повинна бути у всьому!

І в споживанні алкоголю, щоб не тупо вхлам через день.

І в їжі, щоб не обжиратися до коліків щодня і не ожирів через 5 років.

Культура того ж куріння. Хтось шмалить коноплю і йому ніштяк, хтось курець просто тютюн (сигарети уже 10 років і більше), а хтось кал'ян час від часу. І при цьому усього рештуперечисленого не ввживає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я питаю про міф "культури вживання алкоголю". Для чого?

Це не "міф", а питання елементарного самоконтроля, така ж сама позиція як у всіх інших речах, твоє питання мені незрозуміле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не банально, але культура повинна бути у всьому!

І в споживанні алкоголю, щоб не тупо вхлам через день.

І в їжі, щоб не обжиратися до коліків щодня і не ожирів через 5 років.

*facepalm*

Коротше, читайте попередні повідомлення і спробуйте дати відповідь:

Чому таке явище, як "культура споживання" є тільки в алкоголю? Не в молока, м'яса або огірків, а саме в алкоголю?

Адже все, якщо вживати понаднормово, приносить шкоду. Звідки така пропаганда?

p.s. згадайте рекламу "Мальборо" з ковбоєм ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому таке явище, як "культура споживання" є тільки в алкоголю?

Сам задумайся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Алкоголь у невеликих дозах (30-50 мл коньяку, 20-30 мл горілки, бокал хорошого вина) є корисним. Але часом важко провести межу між лікуванням та буханням :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам задумайся.

Гідна відповідь :_07:

Напевно, тому що надмірне вживання молока чи огірків не викликає такої залежності, не призводить до тотального знищення здоров'я та руйнування особистості. Наївшись досхочу м'яса, можна спокійно сідати за кермо чи робити якусь роботу, чого не зробиш після бутля горілки.

Згідний.

Але при цьому всьому кажуть, що (Ярославе, не сприймайте то особисто - дуже вже гасло популярне)

Алкоголь у невеликих дозах (30-50 мл коньяку, 20-30 мл горілки, бокал хорошого вина) є корисним.

, після чого зривають людям дах і почуття міри рекламою з голими дівками.

Де логіка? Як на мене, то "культура споживання алкоголю" тільки підштовхує людей до теми нашої розмови. Гі*но в гарній обкладинці, так би мовити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання не в гаслах. Хороший алкоголь в невеликих дозах є дійсно хорошими ліками. Бальзам практично.

Підтверджено багатьма особистими прикладами людей, котрі випивали щодень невеличку чарку коньяку чи горілки і прожили до глибокої старості.

Питання в тім, що 20-30 грамів - це практично один ковток. А хто ж захоче обмежити лікування одним ковтком? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтверджено багатьма особистими прикладами людей, котрі випивали щодень невеличку чарку коньяку чи горілки і прожили до глибокої старості.

Це те саме шо сказати шо в машину завжди доливали бензини і вона довго справно їздила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому таке явище, як "культура споживання" є тільки в алкоголю? Не в молока, м'яса або огірків, а саме в алкоголю?

А про культуру споживання їжі ти не чув? Любий "обряд" перед, під час, чи після споживання - не важливо чи то алкоголь, наркотик, їжа - то і є культура споживання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гідна відповідь :_07:

ТИ й такої не написав. Я тобі розжую.

Споконвіків, чомусь, вважається, що слов'яни (росіяни, українці) п'ють по чорному. Не вміють пити, на відміну від інших народів, які спиртне також вживають, але у них це якось на рівні культури із різницею, що наша культура після першої пляшки перетворюється на безкультур'я! От тому й культура вживання алкоголю. Культура, бо алкоголь це наркотик. Ще гірший, ніж марихуана. Від якої ніяка людина ще не вмерла. Тому алкоголь і має культуру вживання. Без нього можна прожити. Без їжї не можна, тому в їжї культуру, якщо порівнювати із алкоголем, виділяти не обов'язково. Їжа це необхідність. А алкоголь - забаганка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...