Перейти до змісту

в 30 алкаш


oyoyoy

Рекомендовані повідомлення

Кодування це варіант не надовго

Близька мені людина після кодування уже 20 років абсолютно не вживає алкоголю

були у мене сусіди. Мати і 2 сина. поки мати жила все було добре. як померла стали ці брати пити по чорному... меншого в 28(кажись) похоронили. а старшого забрала тітка. Коли забирала це був спитий чоловік. зі всіма витікаючими.

Через 10 років( минулого року) я зустрів його і не впізнав.сивенький, доглянутий, гарно одягнений чоловік.

Сказав що тітка взялась за нього добре. закодувала, виходила, знайшла жінку. і ось вам результат.

Так до чог оя веду.

Допоможе не саме кодування, а постійна увага і допомога людині, а в нас чомусь від таких людей відрікаються і цим самим прирікають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 127
  • Створено
  • Остання відповідь

Поки він сам не зрозуміє/захоче - ніякі гуманні засоби не поможуть... нажаль... Коли людина вбиває себе, зумисне, добровільно, ніякі вмовляння/розмови/обіцянки не подіють. Потрібне або примусова ізоляція, або сильне потрясіння, яке заставить відкрити очі і розум (той, що ще десь там лишився) і поглянути на себе збоку...

Так якраз оці вмовляння/розмови/обіцянки в, при потребі в комплексі з примусовою ізоляцією і повинні привести до сильного потрясіння, яке заставить відкрити очі і розум (той, що ще десь там лишився) і поглянути на себе збоку...Потрібно людину штовхати до цього. Самому вилізти майже нереально. А ви тут - "поки сам не захоче, поки сам не вирішить" - та нахоуйа йому шось там думати? - він лигарь . Його або старатись витягувати або виганяти в світ за очі, чекати поки когось вб"є по білочці, або чекати поки сам крякне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, дуже важливу роль відіграє оточення, якщо я правильно зрозуміла, то чоловік який п*є, проживає в селі, а це для алкоголіка, як перебування в санаторії. Зранку став, попорав, і почалось, пішов поміг куму (брату,сусіду) дрова різати, сіно тащити, садити, копати і т.д. і життя вдалося....В селах питання алкоголізму стоїть набагато гостріше, в селі горілка теж своєрідний спосіб розрахунку. Теж маю родича в селі, який в 32 вже хрон. На питання нащо ти п*єш, він каже : а як я з кума (брата, свата, і т.д) гроші брати буду? А от, відобідати разом, це завжди да. Отак і ходить по людях, робить за горілку, і грошей йому не треба, каже що у нього все є. Так, поки людина сама не захоче, то заставити її це зробити дуже важко, як на мене, то спершу варто змінити оточення. Коли людина закодується і повернеться в те саме оточення, де рано чи пізно її зламають морально ( випий, що ти не мужик, та тобі нічого не буде якщо випєш, і т.д), то це виявиться марною справою. До цієї проблеми треба підходити в комплексі, але в людини має бути хоч малесеньке бажання жити тверезо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живет в деревне,роботы нет,жена,хозяёство,дом дети которых поднимать надо,понимая всю ущербность ситуации что делать остаётся?Многие живыт до 20ти и умерают,но хоронят их в 80,и 60 лет они воняют,своим безволием,бездействием отсутствием поступка.У нас без дела,без работы нельзя так жить!Так вот глупости все алкоголь,наркотики,заполняют пустоту!Пустоту духовную,потому-что свято место-пусто не бывает!И в 20 лет видел алкошей...когда он понимает,что он куча тряпок,он начинает превращяться в этот кусок позора.Бросай дела свой и едь друга вытягивай,потому-что жена не справится...она его только допилит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кодування це варіант не надовго

Близька мені людина після кодування уже 20 років абсолютно не вживає алкоголю

Скійкий шифр ....... походу круче AES-256

Кодування це варіант не надовго

Близька мені людина після кодування уже 20 років абсолютно не вживає алкоголю

були у мене сусіди. Мати і 2 сина. поки мати жила все було добре. як померла стали ці брати пити по чорному... меншого в 28(кажись) похоронили. а старшого забрала тітка. Коли забирала це був спитий чоловік. зі всіма витікаючими.

Через 10 років( минулого року) я зустрів його і не впізнав.сивенький, доглянутий, гарно одягнений чоловік.

Сказав що тітка взялась за нього добре. закодувала, виходила, знайшла жінку. і ось вам результат.

Так до чог оя веду.

Допоможе не саме кодування, а постійна увага і допомога людині, а в нас чомусь від таких людей відрікаються і цим самим прирікають.

Уваги вистачає і батьки живі, і батьки дали все в житті і роботу і хату і випровадини зробити в армію і потім весілля і ремонт в новій хаті зробили і грошима допомагали(мені чогось цього ніхто не дав сам мушу шуршати на роботі щоб срану квартиру оплатити).

Жінка не витримала - пішла + все оточення (друзі або так називаємі братани де вони один одного "паганяють" в 30 років "старий" +*дибильний гопнінський смішок* ) люди, яких я називаю отбросами нашого суспільства (це люди, які можуть все, але при тому вони нічого не роблять і ждуть поки їм принесуть все на золотому блюдечку)

оце Вам бл@ть реалії життя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а все починається з молодого віку - "пий, ти що не мужик", "пий, чи ти нас не поважаєш"

Фігня. Без власного бажання нічого не почнеться.

Не фігня. В 12-13 це важко усвідомити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а все починається з молодого віку - "пий, ти що не мужик", "пий, чи ти нас не поважаєш"

Фігня. Без власного бажання нічого не почнеться.

Не фігня. В 12-13 це важко усвідомити

А дехто і в 30-40 років цього усвідомлювати і не збирається! Я сама виросла в такому районі, де хлопці які були на років 10-15 старші за нас майже всі були на голці, так от декілька хлопців з підростаючого до них покоління приєднались до їхньої компанії і не зразу,але з часом теж підсіли. Як на мене то вплив оточення відіграє чи не найбільшу роль у цьому. Хочеться запитати, чи багато є в непющої людини друзів-алкоголіків, чи навпаки? Бо тверезим, в основному, соромно перед оточенням за таких друзів, а пяниці зі словами "А чьо ти мне лєчіш?" відсторонюються від тверезих. А все тому що людина завжди підбирає собі оточення "по інтересах", як то кажуть: трезвий п*яному не товариш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я кодував батька в Надії Бурмаки від алкоголізму і тютюнопаління.

а яким чином кодуэ вона?

Усі її методи запатентовані. Патенти можна побачити на її сайті. Називає вона його - методом агресивної психотерапії, як на мене - це гіпноз. Правда без впадання в транс, як це в кіно показують, усе чуєш, бачиш і розумієш.

Лекції в Бурмаки безкоштовні, можна задавати любі запитання і отримати на них відповідь, бо я у тих питаннях не спеціаліст. Також можна ставити запитання на сайті, відповідають.

взнавав- якраз в неї і кодувався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а все починається з молодого віку - "пий, ти що не мужик", "пий, чи ти нас не поважаєш"

Фігня. Без власного бажання нічого не почнеться.

Не фігня. В 12-13 це важко усвідомити

А дехто і в 30-40 років цього усвідомлювати і не збирається! Я сама виросла в такому районі, де хлопці які були на років 10-15 старші за нас майже всі були на голці, так от декілька хлопців з підростаючого до них покоління приєднались до їхньої компанії і не зразу,але з часом теж підсіли. Як на мене то вплив оточення відіграє чи не найбільшу роль у цьому. Хочеться запитати, чи багато є в непющої людини друзів-алкоголіків, чи навпаки? Бо тверезим, в основному, соромно перед оточенням за таких друзів, а пяниці зі словами "А чьо ти мне лєчіш?" відсторонюються від тверезих. А все тому що людина завжди підбирає собі оточення "по інтересах", як то кажуть: трезвий п*яному не товариш.

згоден адже, давайте згадаємо першу цигарку......чогось памятаю, що захотілось бо так друзі курили і круто це було а не тому що смачна вона чи корисна, правда?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взнавав- якраз в неї і кодувався

Значить були допущені помилки. Раз не пив спочатку, значить цей гіпноз на нього діє. Кодування відбувається в декілька етапів, хоча пити перестають після першого ж сеансу, можливо він сходив лише один раз, а потім вирішив, що нащо платити ще раз, всерівно вже не п'є. Чоловік був готовий до змін, раз пішов на кодування, а чи була готова до таких змін дружина? Можливо вона і надалі ставилася до нього як до алкоголіка, і це його дуже гнітило і він повернувся до "товаришів", які завжди його "розуміли і поважали", а можливо навпаки вирішила, що вже здоровий і розслабилася, недогледіла там де могла. Можливо не змінили оточення. Спровокувати рецидив може будь-що, навіть те що на якомусь св'яті дружина випиває, а чоловік себе відчуває неповноцінним. У них проблема більше в психологічній площині, тільки вони її самі не бачать. Можна сказати Бурмака дала їм шанс, а вони його не використали. Запам'яталася фраза з лекції - "алкоголіки не перестають ними бути, навіть після кодування, коли перестають пити". Про алкоголь йому прийдеться забути на все життя, він вже ніколи не зможе пити "так як усі". Хай аналізують хто і де допустив помилку. На лекцію вони перед цим ходили?

Я б спробував налякати тими краплями, що Оксана ссилку давала, а потім знову до Бурмаки. І до психолога чи аналітика обом, краще до того який спеціалізується на алкоголіках. В Бурмаки, здається є стаціонар і таких спеціалістів вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю особисто двох людей які були "хронями", після поїздок до батюшки дійсно не вживають вже більше року, можливо сила волі проснулася, можливо сила слова божого але дійсно це допомагає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мому дворі є певна особа, будемо називати його "Хворий" щоб не обідити жодного з читачів цієї теми.

Людина опустилася на очах, навіть і зусиль не прийняла для того щов вийти з цього стану,

При пропозиції пор лікування примусове чи добровільне Він навіть не хотів чути, навіть фірма на яку хотів його влаштувати на роботу готова була оптатити лікування, при умові кинути пити.

Відповідь 1 значна:"Навіщо воно мені, адже там після цього потрібно працювати!!!"

Фірма навіть пропонувала купити житло (на виплату на період 5 років) за містом по місцю роботи (сільська місцевість 20 км від Луцька).

P.S. В результаті людина спилася до краю, ходить збирає всякий мотлох по смітниках

"Jestem ten Felek, który chodzi bez szelek 13 butelek w kisheni ma" Польська народна приказка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уваги вистачає і батьки живі, і батьки дали все в житті і роботу і хату і випровадини зробити в армію і потім весілля і ремонт в новій хаті зробили і грошима допомагали(мені чогось цього ніхто не дав сам мушу шуршати на роботі щоб срану квартиру оплатити).

Жінка не витримала - пішла + все оточення (друзі або так називаємі братани де вони один одного "паганяють" в 30 років "старий" +*дибильний гопнінський смішок* ) люди, яких я називаю отбросами нашого суспільства (це люди, які можуть все, але при тому вони нічого не роблять і ждуть поки їм принесуть все на золотому блюдечку)

оце Вам бл@ть реалії життя

100% вина батьків - йому все давали, замість того, щоб стимулювати щось робити самому.

тепер нехай і розхльобують. ось вам і практичні наслідки надмірної батьківської любові, думаю в першу чергу материнської.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Якщо людина визнала що у неї є проблема.

І має бажання позбутись залежності, успіх лікування 99%

P.S. Мало вини батьківської в тому що хтось бухає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Мало вини батьківської в тому що хтось бухає.

Да ну!

Коли хлопець після закінчення школи (чи навіть навчаючись у школі) дозволяє собі час-від-часу нажиратися в гавно, і батьки НІЯК на це не реагують (Ой то ж дитина, має все в житті попробувати, ну тож перший (другий-третій) раз). Якби батько зняв паска і пряжкою відходив по сраці так, щоб не сів днів 3 на сраку. От тоді відпало б бажання. А так "А мені мої радаки нічого не кажуть! А мені мої пивка зранку принесли!"

Тому вина в такому випадку (а їх, нажаль, чимало) виключно батьківська.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, почитай уважно

і батьки дали все в житті і роботу і хату і випровадини зробити в армію і потім весілля і ремонт в новій хаті зробили і грошима допомагали(мені чогось цього ніхто не дав сам мушу шуршати на роботі щоб срану квартиру оплатити

і тепер скажи просто що думаєш - чи це все не повинен він був досягати сам. звісно допомога батьків, братів,сестер - це добре, але коли при цьому той кому допомагають розслабляється, не напрягається досягати певного рівня сам (а навіщо - все ж дають) то тут видно проблему саме ось такої "допомоги", яку аж ніяк не треба було робити.

і ще - хіба він за один день став таким як є?, думаю навіть не за рік - невже ніхто не бачив. чи може авторитету для нього не має - це знову ж таки проблема виховання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Мало вини батьківської в тому що хтось бухає.

Да ну!

Коли хлопець після закінчення школи (чи навіть навчаючись у школі) дозволяє собі час-від-часу нажиратися в гавно, і батьки НІЯК на це не реагують (Ой то ж дитина, має все в житті попробувати, ну тож перший (другий-третій) раз). Якби батько зняв паска і пряжкою відходив по сраці так, щоб не сів днів 3 на сраку. От тоді відпало б бажання. А так "А мені мої радаки нічого не кажуть! А мені мої пивка зранку принесли!"

Тому вина в такому випадку (а їх, нажаль, чимало) виключно батьківська.

батько покинув їх коли він був ще малий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Мало вини батьківської в тому що хтось бухає.

Да ну!

Коли хлопець після закінчення школи (чи навіть навчаючись у школі) дозволяє собі час-від-часу нажиратися в гавно, і батьки НІЯК на це не реагують (Ой то ж дитина, має все в житті попробувати, ну тож перший (другий-третій) раз). Якби батько зняв паска і пряжкою відходив по сраці так, щоб не сів днів 3 на сраку. От тоді відпало б бажання. А так "А мені мої радаки нічого не кажуть! А мені мої пивка зранку принесли!"

Тому вина в такому випадку (а їх, нажаль, чимало) виключно батьківська.

батько покинув їх коли він був ще малий

а крім батька нікого немає, так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ну!

Коли хлопець після закінчення школи (чи навіть навчаючись у школі) дозволяє собі час-від-часу нажиратися в гавно, і батьки НІЯК на це не реагують (Ой то ж дитина, має все в житті попробувати, ну тож перший (другий-третій) раз). Якби батько зняв паска і пряжкою відходив по сраці так, щоб не сів днів 3 на сраку. От тоді відпало б бажання. А так "А мені мої радаки нічого не кажуть! А мені мої пивка зранку принесли!"

Тому вина в такому випадку (а їх, нажаль, чимало) виключно батьківська.

батько покинув їх коли він був ще малий

Я не про конкретний випадок. Я про взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соррі за матюки.

Брюс Вілліс, сука, спаскудився.

Я добре пам’ятаю його в перших «Міцних горішках». Він не боявся виглядати смішним. І це було круто. Бо ж мужики в більшості так бояться виглядати смішними: вони в таких ситуаціях натягують серйозні маски на свої заточки, надувають щоки, додають басу своїм голосам (от як Ляшко, наприклад) і від того робляться ще більш жалюгідно-кумедними. От в останніх фільмах з Брюсом Віллісом він саме в таких іпостасях нам являється: навколо, млять, смішно – а супердядько весь серйозний. І навіть жартує з таким виглядом, ніби робить це на кладовищі перед тим, як його заживо закопають в землю.

В третьому «Міцному горішкові» буття Джона Маклейна починається з важкого будуна. Він набухався і з задоволенням бухав би собі далі, але треба рятувати світ. Взагалі чимало є фільмів та повістей про головних героїв-лигарів. Атос (тут і далі Атос – в смислі друг Портоса, Араміса і д’Артаньяна, а не виробник вареників) і той нещадно бухав, тільки в кіно про це майже нічого нема. Проте Дюма гарно всю правду розписав! А хто ж не хоче бути схожим на Атоса? Шерлок Холмс взагалі на наркоті сидів…

Невже бухати – це круто? (Тут і далі слово «бухати» вживається в розумінні «планомірно вливати в себе алкоголь до моменту, коли зі сторони на тебе кажуть «п’яний»; 30 грамів коньяку чи бокал вина в день – це не «бухати»). Бухати – це коли вливаєш в себе горілку, поліруєш пивком, потім бехеровкою. «Вана Таллін»? Яволь! Дівчаткам за той столик від нас шампанське! Не хочуть? Давай сюди шампанське, самі вип’ємо! Далі на автопілоті додому, валишся в ліжко. Ставиш ногу на підлогу – ніфіга. І уносіт мєня, і уносіт мєня в валшебную даль вєртальот. «Ні! Я не ригатиму!» – переконуєш себе. Хоча в той момент залишками свідомості розумієш: переконання зайві, організм свій вибір зробив, топай до горщика. Та все одно самонавіюєш: «Ні, я не буду блювати, не буду, не буе-е-е-е…» Стає трохи легше, але в роті гидко шопиздець. Згадуєш древніх римлян: ті бухали і їли, а коли не було місця в пузі для чергової дози яств і вин – античні мужі лоскотали собі горло пір’їнками та велично ригали. Після цього знову можна було їсти й пити. Але то ж були аристократи!

То де було круто?

Коли гарним дівчатам з сусіднього столику розказував якусь позорну історію зі свого життя, видаючи її за історію «мого корєша»?

Коли прийшов з туалету з обісцяними черевиками і заправленим в штани піджаком?

Чи коли намагався зробити віртуозне па під час танцю і зовсім невіртуозно наїбнувся на гостинну підлогу, яка довго не випускала тебе зі своїх обіймів?

Блять, то де було круто?!!

А! Так круто не було. Круто тільки буде завтра!!! Коли розказуватимеш, скільки випив, при цьому завищиш дозу до такого рівня, що будеш уважати сам себе? Але тут треба уяснити собі один елементарний нюанс: для того, щоб розказувати, скільки випив – пити не обов’язково. Хто ж буде перевіряти? Це типу коли в бані хвалишся мужикам: «Я жінку за ніч п’ять разів люблю!» І нехай вся баня заздрить! Аби тільки жінка справжню правду нікому не розповіла. А вона ж якраз в цю п’ятницю теж йде в баню з подружками… їм буде про що поговорити, не сумнівайся.

Хочеш бути крутим – не пий. Просто розповідай, скільки випив. І все.

Неблагородно?

Та бля! Гаразд. Вертаємося до наших Атосів. Хто може бути благороднішим Атоса? Ну хіба Шико. Але все одно він блазень. Так що Атос благородніший по-любому.

Атос бухав благородно. І мовчки. Грімо носив йому повні пляшки. А потім підходив і казав: «Мужчіна, бутилачку нє вибрасивайтє!» Звісно, що Атос пиздив Грімо за це. Атос надавав перевагу мовчазним слугам.

Так що ж пив Атос?

Атос пив вино. Французьке. Часом іспанське. Але переважно французьке. Я колись пробував дешеве французьке вино, яке продавалося на розлив. Та я б таке вино пив би замість води, чаю і кефіру! Тільки хто ж мені його дасть…

Атос не пив горілки, самогонки і одеколону. Ален Делон теж не пив одеколон (Бутусов на цю тему зуб давав). Висновок: хочеш бухати благородно – пий французьке вино. Сам. І до жінок потім не клейся. Жінки, коли бачать п’яного мужика, думають так:

1) «Ото нализалося! Треба відійти від нього, бо ще ж обригати може…» (96,6% респонденток);

2) «Трохи випивший, але як протверезіє – може бути!» (2,8% респонденток);

3) «Який погляд! Яка в нім безодня страждань! Яке ж горе заставило цю чудову людину так заливати свої біди горілкою?» (0,6% респонденток).

Тож який висновок? Простий: бухати – ніхуя не круто. А красиво бухати можуть лише одиниці. Причому цю красу ніхто не бачитиме, а лише її наслідки. То який резон бухати? А резон бухати є лише один: якщо не боїшся і навіть хочеш спитися (а бля буду: є часом таке бажання!).

Ну а як бути, коли зібралися друзі і випити мусово?

Признайся: в тебе ж є слабоалкогольний напій, який тобі подобається? Може, це якийсь лікер? Може, сидр? Може, це чилійське карменере? То чому б тобі не взяти великий бокал хорошого вина і під час здибанки помалу не пити його? Інший твій друг сьорбатиме бехеровку. Ще хтось питиме пиво. І ніхто не набухається.

Брюс Вілліс теж бухав в третьому «Міцному горішку». І все. Пиздець. Вже нема того актора. Всі останні фільми за участю Брюса Вілліса – бойовичок на один раз. Бачиш, що буває, коли бухаєш? І то ж – Брюс Вілліс. Його любитимуть і п’яним, і навіть не смішним.

А тебе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все говорят: Кремль, Кремль. Ото всех я слышал про него, а сам ни разу не видел. Сколько раз уже (тысячу раз), напившись, или с похмелюги, проходил по Москве с севера на юг, с запада на восток, из конца в конец и как попало — и ни разу не видел Кремля.

Вот и вчера опять не увидел — а ведь целый вечер крутился вокруг тех мест, и не так чтоб очень пьян был: я как только вышел на Савеловском, выпил для начала стакан зубровки, потому что по опыту знаю, что в качестве утреннего декохта люди ничего лучшего еще не придумали.

Так. Стакан зубровки. А потом — на Каляевской — другой стакан, только уже не зубровки, а кориандровой. Один мой знакомый говорил, что кориандровая действует на человека антигуманно, то есть, укрепляя все члены, расслабляет душу. Со мной, почему-то, случилось наоборот, то есть, душа в высшей степени окрепла, а члены ослабели, но я согласен, что и это антигуманно. Поэтому там же, на Каляевской, я добавил еще две кружки жигулевского пива и из горлышка альб-де-дессерт.

Вы, конечно, спросите: а дальше, Веничка, а дальше — что ты пил? Да я и сам путем не знаю, что я пил. Помню — это я отчетливо помню — на улице Чехова я выпил два стакана охотничьей. Но ведь не мог я пересечь Садовое кольцо, ничего не выпив? Не мог. Значит, я еще чего-то пил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тож який висновок? Простий: бухати – ніхуя не круто

:yesmaster::sm110: :sm110: :sm110:

матюкатись теж не вельми круто, але із пєсні слов нє викінєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соррі за матюки.

Як завше - майстер слова. Кхм, опус був написаний після скільки Бєхєровки з пивом? Чи я не вгадав із напоєм? Чи я взагалі не вгадав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кхм, опус був написаний після скільки Бєхєровки з пивом?

Zheny@, ти нє павєріш!!!! Я те саме подумав)))). (Цікаво, як там сусідки Ярчика поживають?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...