Перейти до змісту

в 30 алкаш


oyoyoy

Рекомендовані повідомлення

з назви теми зрозуміло про що буде йти мови, але хотів би відразу попросити коментаторів пам’ятати що створив її щоб якось.. допомогти людині. Да ця тема мабуть знайома багатьом однак коли стосується близької людини стає дуже неприємно...

І так дружили змалку, їли як говориться з однієї ложки. Потім життя трішки розвело у різні напрямки, ну і місце проживання я в місті він в селі, теж мабуть вплинуло на це. Почав чоловік випивати, як для років 28 нормальненько, потім частіше і частіше. І врешті врешт щоденне пиво перетворилося в нормальні запої, сварки з жінкою, її побиття на очах дитини. Ну коротше ясно, що козел, але все ж близька людина і здається не пропаща, як його направити в друге русло розуму не прикладу. Може хто щось порадить?. Ну скажу зразу за кодування, не варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 127
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну скажу зразу за кодування, не варіант.

Тоді тільки могила.

Інших не існує. І на інші вмовляння не піде. І НІКОЛИ не признає себе алкоголіком.

Ну, правда, є ще варіант один. Варто спробувати. Знайомі передавали фотографію заядлого гравця на автоматах, ну і любителя зазирнути до стакана. Допомогло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки сам нічого не зрозуміє - марна справа... хоча, залежить від людини

один сприйматиме як критику в свою адресу і що до нього "чіпляються", а він сам такий святий... інший адекватно сприйме, подумає і виправиться

тому моя порада - спершу спробувати поговорити... чимось його зайняти на пару днів(щоб відійшов і не було абсистентного синдрому і голова думала)... якнайкраще - активний відпочинок(заодно і освіжити у його пам'яті усі фарби життя)... потім під кінець цього провести розмову, але дуже делікатно...

якщо допоможе - чудово... а як ні - тоді пряма дорога до більш активних дій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріш за все його такий стан речей задовільняє, от і все.

Тому думаю нічого тут не допоможе, інший би маючи жінку й дітей, яка досі його не кинула збагнув би що дійсно є ради чого жити, і не варто "бухати".

А йому всеодно, так що тут скажеш, якщо жінка піде буде ще причина залити горе, всі мене покинули і я нікому не потрібний.

Чомусь люди за день кидають курити, та й пити теж, знаю таких людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а все починається з молодого віку - "пий, ти що не мужик", "пий, чи ти нас не поважаєш", і т.д. - люблять у нас горілкою міряти характеристики. таких треба ловити на старті. сумніваюсь що ви не бачили коли починав спиватись. у мене у друга було таке, але взявся за нього, одного разу мало не побив, не зважаючи на його перевагу у рості і вазі. проте він вчасно зрозумів що то вже залежність. саме прикольно, що з жінкою познайомились коли і він і вона були "навєсєлє", зараз - живуть щасливо і дай Боже їм здоров"я та благополуччя на довгі роки життя. як і всім іншим.

p.s. будь те уважні до тих хто поруч, можливо одна невипита через вас лишня стопка горілки спасе їм життя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в мене співробіиник такий. Ніколи не визнавав що він "любітєль". Звільнився. Чере півроку похоронили. Пацану 32 не виповнилось. Поки був на роботі щось стримувало, звільнився не просихав. Хоча хавжди казав, що якщо захоче то не буде пити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а все починається з молодого віку - "пий, ти що не мужик", "пий, чи ти нас не поважаєш"

Фігня. Без власного бажання нічого не почнеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоріш за все його такий стан речей задовільняє, от і все.

Тому думаю нічого тут не допоможе, інший би маючи жінку й дітей, яка досі його не кинула збагнув би що дійсно є ради чого жити, і не варто "бухати".

А йому всеодно, так що тут скажеш, якщо жінка піде буде ще причина залити горе, всі мене покинули і я нікому не потрібний.

Чомусь люди за день кидають курити, та й пити теж, знаю таких людей.

не факт, а може навпаки зрозумів що він не вартий нічого коли п"є - нікому не потрібен такий... а жінка - зря терпить, тут не треба терпіти, тим бліьше побоїв. але у нас люди звикли жити в режимі "я жертва, а він паскуда" хоча як правило у всіх сімейних проблемах винуваті двоє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в мене співробіиник такий. Ніколи не визнавав що він "любітєль". Звільнився. Чере півроку похоронили. Пацану 32 не виповнилось. Поки був на роботі щось стримувало, звільнився не просихав. Хоча хавжди казав, що якщо захоче то не буде пити.

знав його, і маму його шкода теж, і що не хватало в житті, вроді і розумний і все було що треба, чомусь інші не бухають, ну можуть випити і так далі, але ж нормально живуть, не заганяються, а тут можна подумати без випивки і не життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а все починається з молодого віку - "пий, ти що не мужик", "пий, чи ти нас не поважаєш"

Фігня. Без власного бажання нічого не почнеться.

не фігня, багато людей мають слабку силу волі і дуже піддаються впливу інших

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що то за сила волі?

Якщо людина не хоче йому в горло ніхто не зелиє, і спочатку всі "пожурять" мол "ти що не мужик і так далі", і все на тому закінчиться, всі приймуть вибір нормально.

Знаю декількох, які "зашились" самі тому що "я коли бухій стаю дурний, воно вам треба" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю декількох, які "зашились" самі тому що "я коли бухій стаю дурний, воно вам треба" :)

і що - то трагедія? чи може краще терпіти такого дурного?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вів до того, що людина сама рішила що не варто пити взагалі, бо нікому задоволення не приносить таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасение утопающих дело рук самих утопающих , пока сам не захочет или не поймёт ничего ему не поможет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як варіант - відвідати групу АА (анонімні алкоголіки), їх в Луцьку є чимало, працюють тут більше 20 років. але в цьому випадку головне - власне бажання особи змінитися, сама група дає психологічну підтримку та обмін досвідом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблема ще й у тому, що батьки даючи гроші для гуляння, наприклад, випусний для дітей 17-18 років не контролюють що вони вживають. неодноразаово бачив коли такі дітки брали на свято горілочки по бутилці на душу, незважаючи що дівчат і хлопців кількість однакова і т.д.

чи на весіллях люди плутають поняття - "прийти і порадіти за молодих", із поняттям - "напитися за здоров"я молодих",

а головне що для значної частини людей це норма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу зразу сили волі в чоловік ВЖЕ немає зовсім. Думка обросла гнилими підказказками таких же, які знають як правильно зробити. Раніше розмови допомагали -потім я думав що допомагають потім поняв що ні ). А на рахунок Батюшки дякую доречі думаю варто попробувати цей варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як сумно це не звучить, але нічого крім кодування не допоможе, ніякі розмови,догляд і вблагання, батюшкі то взагалі смішно. Все просто зрозумійте людина просто-напросто хвора, він захворів алкоголізмом,усі люди хворіють,а при хворобі що найкраще? кваліфіковане лікування у хорошого лікаря,все інше тільки пригнічує людину як морально- це різні там впрошування і фізично- коли йому не давати а він п"є в ничку кожен день по чу-чуть щоб ніхто не бачив.

Залишився ще один дієвий засіб. Податися в штунди,але сам він не піде, якщо його туди заманити то точно перестане пити там за нього добряче візмуться, но це буде людина яку ви ніколи до цього не знали, і я майже впевненний другом не буде,але це добре,аби йому було добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо людина не хоче йому в горло ніхто не зелиє, і спочатку всі "пожурять" мол "ти що не мужик і так далі", і все на тому закінчиться, всі приймуть вибір нормально.

Ага, а є такі в "колективі" що й чмирити почнуть, "от "правільний" не п'є. Він певно ще й з жінками не той-во. Значить під*ар." Все. Після такого в колективі важко. Більшість можуть піддатися на такого роду "провокації" і будуть "як всі".

Скажу за себе - навчився казати "ні"! Можу з'їсти бутера за компанію :) Дехто вміє здуру ляпнути типу "Хто не п'є - той не їсть". Але то мені якось монопенісуально. Ласкавий погляд в сторону автора фрази - і ніяких заперечень більше немає :)

Можу скинутися зі всіма на 0,7 чи 0,5. А сам не питиму.

По темі я вже висловлювався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як сумно це не звучить, але нічого крім кодування не допоможе, ніякі розмови,догляд і вблагання, батюшкі то взагалі смішно. Все просто зрозумійте людина просто-напросто хвора, він захворів алкоголізмом,усі люди хворіють,а при хворобі що найкраще? кваліфіковане лікування у хорошого лікаря,все інше тільки пригнічує людину

Тобі цього не зрозуміти. Мабуть ти у своєму житті із такою бідою не стикався. НІЯКИЙ, запам'ятай, НІЯКИЙ алкоголік не признає, що він алкоголік. Тим паче у 30 років. У декого ще "юношеский максималізм" в дупі крутить! Єдине, що може його трохи спинити і заставитися задуматися (а я про це вже писав на Борді) це страх. От коли протрезвіє, і вилізе якась серйозна болячка - тоді задумається. Бо стане страшно, що у 30 засиплять сирою землею. І що не побачить як діти виростуть!

Щодо батюшки, то якби сам не побачив різницю в людиині - ніколи б не повірив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як сумно це не звучить, але нічого крім кодування не допоможе, ніякі розмови,догляд і вблагання, батюшкі то взагалі смішно. Все просто зрозумійте людина просто-напросто хвора, він захворів алкоголізмом,усі люди хворіють,а при хворобі що найкраще? кваліфіковане лікування у хорошого лікаря,все інше тільки пригнічує людину

Тобі цього не зрозуміти. Мабуть ти у своєму житті із такою бідою не стикався. НІЯКИЙ, запам'ятай, НІЯКИЙ алкоголік не признає, що він алкоголік. Тим паче у 30 років. У декого ще "юношеский максималізм" в дупі крутить! Єдине, що може його трохи спинити і заставитися задуматися (а я про це вже писав на Борді) це страх. От коли протрезвіє, і вилізе якась серйозна болячка - тоді задумається. Бо стане страшно, що у 30 засиплять сирою землею. І що не побачить як діти виростуть!

Щодо батюшки, то якби сам не побачив різницю в людиині - ніколи б не повірив!

Не сміши мене, мій дядько помер від цього, до батюшок 100 раз водили, два брата двоюродних вже майже все(( в 35 років. а двох друзів знаю в 30 років закодувались такі зараз круті стали що навіть не здороваються, але я радий))) Що значить задуматись, ЧИМ! залитими мізками. Давай не будем, я не хочу цю тему мусолити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От коли протрезвіє, і вилізе якась серйозна болячка - тоді задумається. Бо стане страшно, що у 30 засиплять сирою землею. І що не побачить як діти виростуть!

Писав вище про співробытника. На початку року йому в лікарні кажуть будеш пити смерть, не будеш дотримуватись дієти - смерть.

Не попив 1-2 місяці, потім спробував трохи, пішло, в жовтні поховали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На початку року йому в лікарні кажуть будеш пити смерть, не будеш дотримуватись дієти - смерть.
Не попив 1-2 місяці, потім спробував трохи, пішло, в жовтні поховали.

І хто йому винен?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От коли протрезвіє, і вилізе якась серйозна болячка - тоді задумається. Бо стане страшно, що у 30 засиплять сирою землею. І що не побачить як діти виростуть!

У алкоголиков чувство самосохранения отсутствует (водка глушит) Им пофиг всё семья,окружающие,дети...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...