Перейти до змісту

ТОВ «Волинські оптичні мережі»


Рекомендовані повідомлення

на нашій філії у Хмельницькому є провайдер, у якого біла ір це річна послуга за 200 грн. тільки вона з приколом що при продовженні ір таки міняється. Раз в рік маю клопіт на відеоспостереженні айпіхи переписувати :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені наприклад достатньо динамічної безкоштовної, DDNS можна прицепити, та вони зазвичай видаються по DHCP, там строк оренди достатній і вона залишається однакова, по суті статична. Але вони ж і динамічну жмуть навіть. В Вестнета статика 75 грн здається, в ВОМ 150 грн. Розумний дім, відеонагляд, а вони піхають тобі локальну, це обмежує послугу пц як. І тариф для сіл 400 грн, а не 250. За рік 200 норм. Вважаю у кого максимальний тариф, айпішку могли б давати. Жаль законодавство не вимагає у них вказувати у рекламі і пропозиціях детально що вони надають. А то можуть інтернет і через проксі сервер HTTP або Socks5 надавати :D

Змінено користувачем Black
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 hours ago, Black said:

А то можуть інтернет і через проксі сервер HTTP або Socks5 надавати :D

:eusa_clap:

 

22 hours ago, Black said:

та вони зазвичай видаються по DHCP, там строк оренди достатній і вона залишається однакова, по суті статична. Але вони ж і динамічну жмуть навіть.

Я рідко звертав увагу, на те як змінюється, але, якось і ~тиждень не змінювалась, це на ВОМ, на КС - бувало і місяць-два та ж сама.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
В 22.08.2023 в 13:08, Black сказав:

Мені наприклад достатньо динамічної безкоштовної, DDNS можна прицепити, та вони зазвичай видаються по DHCP, там строк оренди достатній і вона залишається однакова, по суті статична. Але вони ж і динамічну жмуть навіть. В Вестнета статика 75 грн здається, в ВОМ 150 грн. Розумний дім, відеонагляд, а вони піхають тобі локальну, це обмежує послугу пц як. І тариф для сіл 400 грн, а не 250. За рік 200 норм. Вважаю у кого максимальний тариф, айпішку могли б давати. Жаль законодавство не вимагає у них вказувати у рекламі і пропозиціях детально що вони надають. А то можуть інтернет і через проксі сервер HTTP або Socks5 надавати :D

у ВОМ біла ір як була 100грн на початку року так і лишилась, щойно перевірено в О.К.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 години назад, Factory сказав:

у ВОМ біла ір як була 100грн на початку року так і лишилась, щойно перевірено в О.К.

Ага, 100 грн. Але ті, хто підключився раніше мають динамічні айпішки, навіть в пакетах 100 мбіт, а нових підключають на 100.*. І ніякої лояльності до абонента, щоб підключити на таких ж умовах. Ну може з часом ще інші провайдери з'являться, будуть полояльніше.

 

Змінено користувачем Black
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У всіх проблеми з оплатою послуг? Монобанк видає помилку, на новій пошті теж оплата видає помилку. Вдалося оплатити тільки через їх сайт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.09.2023 в 22:41, Black сказав:

Ага, 100 грн. Але ті, хто підключився раніше мають динамічні айпішки, навіть в пакетах 100 мбіт, а нових підключають на 100.*. І ніякої лояльності до абонента, щоб підключити на таких ж умовах. Ну може з часом ще інші провайдери з'являться, будуть полояльніше.

 

якусь діч Ви говорите, що значить динамічні а що значить статичні?

поясніть що у Вас не так, в мене вже як рік + біла і вона чомусь завжди по dhcp прилітає, 

в батьків аналогічно сіра постійно прилвтає вже як років 4 чи 5

був нюанс що дзвонили і просили перевести на динаміку, ще якщо не помиляюсь то один раз пул мінявся, 

загалом все працює...

 

Ви поясніть що не так, може допоможем, можливо варто на техпідтримку набрати для розяснень

тут в кожного своя "правда"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись звонив на супорт, трабл був на офісі постійно ІР(біла за яку платили гроші як юр особа) то гугл капчу всуне, то ще якась херня шо ІР попадала в блок на інших сервісах, відповідь супорта, не знаю то проблєма з вашої сторони перезагрузіть роутер(ага циску за пару десятків тищ баксів) антівірус запустіть і подібна фігня для хоумюзерів.

Змінено користувачем halmer
  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин назад, halmer сказав:

Я колись звонив на супорт, трабл був на офісі постійно ІР(біла за яку платили гроші як юр особа) то гугл капчу всуне, то ще якась херня шо ІР попадала в блок на інших сервісах, відповідь супорта, не знаю то проблєма з вашої сторони перезагрузіть роутер(ага циску за пару десятків тищ баксів) антівірус запустіть і подібна фігня для хоумюзерів.

 

скільки машин в локалці?

такі штукі зазвичай через всяку малварь на машинах вискакують

 

також така трабла зазвичай на ір нату за якими в провайдера декілька сотень абонів і ясно що є нюанси

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@halmer треба було пошукати свою ір по всяких блеклістах і ір репутейшен тулах, і по даті їх потрапляння туди уже робити висновок, чи то ір попередніки засрали (і тоді теоретично можна ВОМ-у щось пред"являти) чи то уже у вас якась кака назовні лізе

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Як скористатися послугою «Кредит довіри»:

  1. Увійдіть в особистий кабінет та перейдіть в розділ «Кредит довіри»"

Ви якщо пишете що потрібно ввійти в особистий кабінет, то може варто зробити так, щоб цей особистий кабінет відкривався, коли доступ відключено через неоплату?)

Змінено користувачем Dima4s
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.09.2023 в 21:08, Factory сказав:

якусь діч Ви говорите, що значить динамічні а що значить статичні?

поясніть що у Вас не так, в мене вже як рік + біла і вона чомусь завжди по dhcp прилітає, 

в батьків аналогічно сіра постійно прилвтає вже як років 4 чи 5

був нюанс що дзвонили і просили перевести на динаміку, ще якщо не помиляюсь то один раз пул мінявся, 

загалом все працює...

 

Ви поясніть що не так, може допоможем, можливо варто на техпідтримку набрати для розяснень

тут в кожного своя "правда"....

 

Наприклад статична - 66.249.66.163 (взяв від фонаря), динамічна по DHCP може змінюватись - 66.249.66.*, локальна зал*па по нату - 10.*, 100.* з однією зовнішньою на яку вішають сотні/тисячі клієнтів і потім гемор з доступом до сайтів, або блок або каптчі. Що тут треба пояснювати? Цей гемор був в мене в Датагрупа ще в 2007, потім в ВОМ і Вестнета зараз теж саме. Наприклад вартість гігабіта найбільша, то давайте людям хоча б динамічне айпі а не локальне, як варіант, а не казати то купіть в нас до інтернета ще айпі, бо айпі не входить в нас в інтернет )))). Більшості може і непотрібно, але коли клієнту потрібно - можна ж піти назустріч.

 

Придумали ipv6 щоб вирішити проблему з нестачою айпі адрес, так в нас провайдери не впровадили досі.

Змінено користувачем Black
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 22.08.2023 в 11:17, vampirich сказав:

на нашій філії у Хмельницькому є провайдер, у якого біла ір це річна послуга за 200 грн. тільки вона з приколом що при продовженні ір таки міняється. Раз в рік маю клопіт на відеоспостереженні айпіхи переписувати :)

скористайся якимось із сервісів типу noip.com - в телефонах кому треба відеонагляд один раз імя прописав, а на noip міняєш айпі 1 раз в рік. всім щастя)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Скажіть будьласка, хто користується гігабітом? Чи є сенс підключати (що там торент видає). І як взагалі якість послуг(швидкість, стабільність, пінг)-техпідтримка. От думаю замінити свій про на Вом. бо в мене максимум 300, майже за те що тут гігабіт. Наперед дякую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин назад, AnimaNoir сказав:

Скажіть будьласка, хто користується гігабітом? Чи є сенс підключати (що там торент видає). І як взагалі якість послуг(швидкість, стабільність, пінг)-техпідтримка. От думаю замінити свій про на Вом. бо в мене максимум 300, майже за те що тут гігабіт. Наперед дякую)

Якість роботи інтернету в абонента, в більшості випадків залежить від абонентського обладнання(роутера і т.д.), яким користуються. ВОМ - хороший місцевий провайдер, в техпідтримці сидять нормальні хлопці (знаю особисто).

Змінено користувачем xPON
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилини назад, xPON сказав:

Якість роботи інтернету в абонента, в більшості випадків залежить від абонентського обладнання(роутера і т.д.), яким користуються. ВОМ - хороший місцевий провайдер, в техпідтримці сидять нормальні хлопці (знаю особисто).

Та візьму якийсь роутер простенький типу арчера тисячі за півтори. Більш ніякого обладання. Цікавить саме стабільність. Щоб підключити і забути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин назад, AnimaNoir сказав:

Та візьму якийсь роутер простенький типу арчера тисячі за півтори. Більш ніякого обладання. Цікавить саме стабільність. Щоб підключити і забути.

гігабіт видає. але в основнмоу в тестах))
Я підключив на місяць, подивився реальні сценарії роботи і побачив, що в більшості випадків більше 400мбіт не використовується. КОли ВОМ підняв ціни, спригнув на 300мбіт. Різниці не відчуваю.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі про вом. На роботі 2 канали: датагруп і Вом. Вом підключав як резервний, але нещодавно зробив його основним, бо за рік "нє била ні єдінава разрива!!!". Вірніше були одні планові роботи, і то десь вночі і то попередили і електронкою і ще й передзвонили і уточнили чи можна в той час щось робити. А в датагрупа щось то електрики на проміжному вузлі нема то ще якась холєра. Раз в місяць в робочий час по кілька годин інтернет відвалюється стабільно, і це вже після того як перестали масово вимикати електрику по місту.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин назад, vampirich сказав:

А в датагрупа щось то електрики на проміжному вузлі нема то ще якась холєра. Раз в місяць в робочий час по кілька годин інтернет відвалюється стабільно, і це вже після того як перестали масово вимикати електрику по місту.

Волинська фондова компанія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

У ВОМ взагалі реально дозвонитись?) Хотів заявку на підключення залишити ( бо на сайті форма не працює). Повисів 10 хв на проводі, тоді ще 5 і ще. І так декілька раз. А це я ще навіть не їх абонент)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мені не везе. На підїзді з літа вісить їх оголошення щоб підключались. Покриття теж є. Але оператор з кимось там пішла радитись, перепитувати) Дивно якось. Ну чекаєм.
UPD не має в будинку покриття. Печально.

Змінено користувачем AnimaNoir
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годину назад, AnimaNoir сказав:

У ВОМ взагалі реально дозвонитись?) Хотів заявку на підключення залишити ( бо на сайті форма не працює). Повисів 10 хв на проводі, тоді ще 5 і ще. І так декілька раз. А це я ще навіть не їх абонент)

Привіт, напишіть мені у приват Вашу адресу, бо ВОМ розділилися на дві компанії ВОМ та Кулнет

 

  • Подобається 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин назад, serega-cool сказав:

ВОМ розділилися на дві компанії ВОМ та Кулнет

Ем.. А Донет?

Змінено користувачем vampirich
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...