Перейти до змісту

ТОВ «Волинські оптичні мережі»


Рекомендовані повідомлення

  • 3 тижня потому...

Інтернет став просто неможливий. Відвантаження, як в Укртелекома через адсл-модем. До 1 мб/сек не дотягує. Спеціально брав цей провайдер через швидкість, а тут облом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не то шо неможливий, але до заявлених не дотягує

В мене гігабітний пакет. А в реальності більше 150 мегабіт не було ніколи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставлю два скріншота, якщо уважно дивитися то можна зрозуміти у чому проблема ...

7969663439.png

 

7969665958.png

 

Змінено користувачем Mazik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оператор каже, що це через роутер. Напряму швидкість нормальна. Хто підкаже, як переналаштувати TP-Link 840n

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оператор каже, що це через роутер. Напряму швидкість нормальна. Хто підкаже, як переналаштувати TP-Link 840n?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оператор каже, що це через роутер. Напряму швидкість нормальна. Хто підкаже, як переналаштувати TP-Link 840n?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, pashka05 сказано:

Оператор каже, що це через роутер. Напряму швидкість нормальна. Хто підкаже, як переналаштувати TP-Link 840n?

Нехай оператор не бреше, це перевірити неважко, підключіться напряму без роутера, заміряйте швидкість, тоді точно будете знати, чи у роутері проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оператор каже, що це через роутер. Напряму швидкість нормальна. Хто підкаже, як переналаштувати TP-Link 840n?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, bormotuha сказано:

Нехай оператор не бреше, це перевірити неважко, підключіться напряму без роутера, заміряйте швидкість, тоді точно будете знати, чи у роутері проблема.

Так і переміряв - без роутера швидше йде. Тпер ламаю голову, як переналаштувати роутер заново.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, bormotuha сказано:

Нехай оператор не бреше, це перевірити неважко, підключіться напряму без роутера, заміряйте швидкість, тоді точно будете знати, чи у роутері проблема.

Так і переміряв - без роутера швидше йде. Тпер ламаю голову, як переналаштувати роутер заново.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, pashka05 сказано:

Так і переміряв - без роутера швидше йде. Тпер ламаю голову, як переналаштувати роутер заново.

ВІдновіть установки або нову прошивку, буває, щось глючить роутер, ось у брата в роутері глюки були, все налаштовано і ніби працює, а неможливо відкрити сторінки в браузері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Entis77 сказано:

Підскажіть якогось недогогого гігабітного роутера для волинських оптичних мереж

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Що зараз по ціні підключення для приватного сектору?

Зайшов на сайт, а там пише - від 1грн)) дебільне формулювання))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормальне формулювання. Приватний сектор - це індивідуальні непередбачувані ситуації підключення, тому не можуть написати "1грн", бо ти завтра прийдеш і почнеш кричати "Брехуни! Писали 1 грн, а самі 100грн захтіли", а в тебе, виявиться, що добрий шмат лінії дотягувати, чи бокса додаткового розварювати і т.д.

Зазвичай, якщо все нормально, то так і було - 1 грн.

Не кіпішуй тут на форумі, а просто візьми та й подзвони до них.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені осінню в Боратині вийшло 1500.

Правда метрів 150 оптики тягнули від основной лінії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, vampirich сказано:

на минулому тижні звонив до них - конкретно у моєму випадку 1000 грн

поняв. дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Dima4s що смішного? Тобі Безкоштовно тягнуть патчкорд, тобі безкоштовно дають в користування медіаконвертор, - натомість хочуть мати від тиебе невеличку гарантію, що ти хоча б два роки побудеш їхнім клієнтом, а не злиняєш через місяць до конкурента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Dima4s сказал:

Є тут хтось кого підключили в приватному секторі за 1 гривню?))

Я підключив. І це нормальна практика,що коли безкоштовне підключення, то підписуєш контракт на 2 роки. За рік часу ніяких проблем не виникало, якістю задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Selbeor сказано:

Я підключив. І це нормальна практика,що коли безкоштовне підключення, то підписуєш контракт на 2 роки. За рік часу ніяких проблем не виникало, якістю задоволений.

А я десь казав що це не нормальна практика? на сайті великими словами акція, а про 2 роки договору - ніц.
Дякую за відповідь)
 

1 година тому, jack74 сказано:

@Dima4s що смішного? Тобі Безкоштовно тягнуть патчкорд, тобі безкоштовно дають в користування медіаконвертор, - натомість хочуть мати від тиебе невеличку гарантію, що ти хоча б два роки побудеш їхнім клієнтом, а не злиняєш через місяць до конкурента.

Мені вони нічого безкоштовно не роблять.
Лише маніпулюють інформацією на сайті.
ВАртість я взнав, не бачу сенсу далі піднімати флуд в темі.
 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Dima4s сказано:

ВАртість я взнав, не бачу сенсу далі піднімати флуд в темі.

то скажіть нам, якщо не секрет. цікава ж і корисна інфа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...