Перейти до змісту

ТОВ «Волинські оптичні мережі»


Рекомендовані повідомлення

В 02.04.2018 в 19:53, serega-cool сказал:

Всім привіт, так і є.

Тепер Рованці обслуговує ТОВ "Волинські Оптичні Мережі"

Всіх бажаючих запрошуємо підключитись Безкоштовно!

https://www.vom.lutsk.ua/

 

 

я подала заявку 29 чи 30 березня

обіцяли підключити за 2-3 тижні

вже відомо,коли це точніше буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, bob сказано:

Що треба зробити, для того щоб підключитись на вас користувачам VIP-NET (Рованці)?
Нове підключення з оплатою? )))

Нічого не потрібно робити. Оплачуйте надалі, як оплачували.

Для перегляду ТВ скористуйтесь цією інструкцією: https://www.vom.lutsk.ua/dopomozhy-sobi-sam/ налаштування ТВ.

Ніяких додаткових оплат також не потрібно робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, kroha сказано:

я подала заявку 29 чи 30 березня

обіцяли підключити за 2-3 тижні

вже відомо,коли це точніше буде?

Напишіть в приват Вашу адресу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі про ТБ, поправте плей-лист який скачується з кабінета, бо він не робочий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Lisovic сказано:

До речі про ТБ, поправте плей-лист який скачується з кабінета, бо він не робочий.

щойно теж пробубвав з плеєра, нульц

@serega-cool що там по цінам на білий іп, і як з доступом на веб морду роутера із інтернету, можливо є рандом білий іп?

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.04.2018 at 19:57, Lisovic сказано:

До речі про ТБ, поправте плей-лист який скачується з кабінета, бо він не робочий.

http://vom.lutsk.ua/vom-tv.m3u

Працює 100% посилання зкопійовано з сайту.

 

3 годин тому, Voronin10 сказано:

щойно теж пробубвав з плеєра, нульц

@serega-cool що там по цінам на білий іп, і як з доступом на веб морду роутера із інтернету, можливо є рандом білий іп?

50 грн/міс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, serega-cool сказано:

Працює 100% посилання зкопійовано з сайту.

Так я не про той що на сайті, а про той що в особистому кабінеті, якщо скачати звідти то не працює. Ви або поправте там посилання, або взагалі приберіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Мені не зовсім зрозуміла цінова політика Волинських оптичних мереж: колега з роботи, який проживає в приватному секторі за швидкість 100Мбіт сплачує 150грн. Мені в багатоквартирному будинку 100Мбіт пропонують за 225грн. Аби була вартість 150грн треба  підключення 3 абонентів. При цьому кілька квартир в будинку вже підключені до ВОМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Anders сказано:

Мені не зовсім зрозуміла цінова політика Волинських оптичних мереж: колега з роботи, який проживає в приватному секторі за швидкість 100Мбіт сплачує 150грн. Мені в багатоквартирному будинку 100Мбіт пропонують за 225грн. Аби була вартість 150грн треба  підключення 3 абонентів. При цьому кілька квартир в будинку вже підключені до ВОМ.

 

то йому мабуть якийсь персональний тариф дали. ;) бо за 150 грн. лише 50 мбіт. 100 мбіт за 200 грн.

всі тарифи є на сайті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже третій день на багато які сторінки і сервіси не працюють. Друг до вас дзвонив ще першого дня, відповіли що якісь технічні проблеми. Сусідка не може дивитись іптв на смарті(не знаю ваше чи Мегого). Третій день неповноціного інтернету в Милушах та Милушині. Так за що ми платимо?

Screenshot_2018-04-25-07-12-53-943_com.android.browser.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Anders сказано:

Мені не зовсім зрозуміла цінова політика Волинських оптичних мереж

а тобі й не обов'язково.

Це приватний провайдер, як собі хоче, кому собі хоче, тому такі й дає знижки.

Це ж залежить від багатьох чинників, про котрі тобі взагалі може бути нічого не відомо (як напр., наявність/відсутність вільного обладнання на той напрямок, портів, наявність/відсутність конкурентів на тій території, перспективи і т.д.).

 

Може відкрию тобі величезну новину, але навіть монстр Укртелеком, і той має гнучку систему індивідуальних умов та знижок. Спробуй їхню "цінову політику" зрозуміти ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пам'ятаю УТК казав дасть мені інет на місяць за 1 копіку, але з трафіком до 4 Гб помоєму. але так і не дали... Видно дуже образились, бо я тоді якраз на оптику перейшов від них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, jack74 сказано:

а тобі й не обов'язково.

Це приватний провайдер, як собі хоче, кому собі хоче, тому такі й дає знижки.

Це ж залежить від багатьох чинників, про котрі тобі взагалі може бути нічого не відомо (як напр., наявність/відсутність вільного обладнання на той напрямок, портів, наявність/відсутність конкурентів на тій території, перспективи і т.д.).

 

Може відкрию тобі величезну новину, але навіть монстр Укртелеком, і той має гнучку систему індивідуальних умов та знижок. Спробуй їхню "цінову політику" зрозуміти ;)

Та я знижку і не просив. Просто мав бажання підключитися за тарифами, які вказані на сайті ВОМ. А тут бац і моє підключення чомусь прирівнюється до приватного сектора. На сайті така специфіка чомусь не описана. Тому буду дивитися в сторону Вестнет.

Screenshot_2018-04-25-22-05-00-180_com.android.chrome.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побачив ваші листівки на стовпах в с. Буяни. Коли і на яких умовах можна чекати підключення? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо  вірити карті покриття то в Буяни листівка могла попасти лише за сильного вітру ;)

 

bujanu.thumb.jpg.502182f1686b90aade1bae37fbbb31ac.jpg

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, LSD сказано:

Якщо  вірити карті покриття то в Буяни листівка могла попасти лише за сильного вітру ;)

В них карта сильно відстає від реального покриття, так шо все може бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А маркетингове покриття ще на крок попереду, так?))) 

 

А взагалі на листівці мабуть є контактний номер :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітер листівки до кожного стовпа не приклеїть) Брат хоче підключити, каже позвони, попитай тиж в тих штуках понімаєш) А раніше середи не можна було позвонити бо вихідні. Думав може тут хоч трохи прояснять, а то якось мало віриться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Киньте фото листівки, якщо маєте можливість, також цікавить питання: якщо до Буян дотягнули то малиб і до близьколежачих місць дотягнути. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.05.2018 at 08:51, LSD сказано:

Киньте фото листівки, якщо маєте можливість, також цікавить питання: якщо до Буян дотягнули то малиб і до близьколежачих місць дотягнути. 

карта застаріла, мене на карті немає, хоч я і крайній на лінії,

поговоріть з манагерами може вже туди намилили лижі і просто збирають 20чоловік щоб затянути...

 

в мене так і було, правда підключка 1500.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Казав брат що подав заявку, казали ніби мають підключати. Теж хтось там говорив про 20 чоловік, він ніби 13. Але знаючи як люди давно там мріють про нормальний інтернет, як почнуть вести, згодом багато попідключаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Казав брат що подав заявку, казали ніби мають підключати. Теж хтось там говорив про 20 чоловік, він ніби 13. Але знаючи як люди давно там мріють про нормальний інтернет, як почнуть вести, згодом багато попідключаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.05.2018 at 19:41, Voronin10 сказано:

в мене так і було, правда підключка 1500.....

 

Навіть якщо 3000 разовий платіж то це б влаштувало :)

 

On 09.05.2018 at 05:50, Cniperman сказано:

Казав брат що подав заявку, казали ніби мають підключати. Теж хтось там говорив про 20 чоловік, він ніби 13. Але знаючи як люди давно там мріють про нормальний інтернет, як почнуть вести, згодом багато попідключаються

 

Листівку просив саме щоб зрозуміти чи це самі мережі тягнутимуть чи то знайшовся розумний підрядчик, вишліть будь-ласка  контактний номер уочню як то вони тягнутимуть і куди :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, LSD сказано:

 

Навіть якщо 3000 разовий платіж то це б влаштувало :)

 

 

Листівку просив саме щоб зрозуміти чи це самі мережі тягнутимуть чи то знайшовся розумний підрядчик, вишліть будь-ласка  контактний номер уочню як то вони тягнутимуть і куди :) 

http://vom.lutsk.ua

там є розділ контакти і уточнюєш.....

 

я теж був довольний 50мб проти інтертелекома це небо і земля, отак ранше приспічило шось в ютубі глянути шоб все правильно зібрати а тут оп і інтернет відвалився і пів години неможе підключитись....

 

зараз торент тяне  аж гай шумить :) 

ютуб то мови навіть нема :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...