Перейти до змісту

ТОВ «Волинські оптичні мережі»


Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, Voronin10 сказано:

 

 зараз торент тяне  аж гай шумить

тягне, та не роздає як слід =(  наслідки NAT`y....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Нещодавно провів собі в квартиру оптичний інтернет. Серед доступних на районі провайдерів - Волинські оптичні мережі та WestNet. У ВОМ вже був заведений в будинок кабель і підключені 2 квартири, тому звернувся в першу чергу до них, оскільки думав буде дешевше. Запропонували ціну за підключення в районі 500грн та абонплату 225грн за 100МБіт (тобто тариф як приватного сектору). Якщо хочеш дешевше - шукай ще три квартири для підключення. Після цього звернувся у WestNet і в результаті отримав підключення за 1грн та абонплату 120грн за 100МБіт (модем був мій власний, а оптичний термінал дали в користування). При цьому кабель в будинок заведений не був і підключали одну квартиру, тобто мене. Швидкість після підключення відповідає заявленій і поки що я дуже навіть задоволений (сподіваюся, що так буде і надалі).

 Даний пост написаний не для реклами, а для того аби допомогти майбутнім користувачам оптичного інтернету вірно вибрати провайдера і зробити висновки про політику цих двох компаній. P.S. Продублюю це повідомлення у двох темах про даних провайдерів.

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

в мене не зник. І не зникав сьогодні

Ти де живеш? Якщо Вишків, то ремонтують хлопці.

 

Та й взагалі, для таких питань є ж служба техпідтримки, а Борда не відповідає за ВОМів ;)

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, вже робить. Просто на гарячій лінії автовідповідач говорить про технічні трабли і скидає дзвінок далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Таке питання, можливо допоможете. Купив новий роутер TP-Link 841, підключаю, вибираю динамічну ip-адресу. Підключення не відбувається. Підключаю старий роутер все працює. Можливо є ще якесь хитре налаштування? Чи у вас є якийсь нюанс при підключенні нових пристроїв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, bob сказано:

Таке питання, можливо допоможете.

спробуйте клонувати мак-адресу старого роутера на новому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Basil сказал:

спробуйте клонувати мак-адресу старого роутера на новому.

Дякую! Допомогло. Службі підтримки провайдера велике ФЕ. Сказав новий роутер, відповідь: то у вас з роутером або з мережею щось, виклик майстра 150 грн.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ніби все добре, але обовязково декілька разів в рік має вилізти якась фігня яка зводить всі добрі враження про користування інтернетом на 0. 

 

Оплатив інтернет на декілька місяців щоб не переживати. Раніше хоча б повідомляли про закінчення коштів. Зараз що? Декілька місяців пройшли. Інтернет заблокували. Сайти банків також не працюють, а потім в підтримці кажуть "Оплатіть через приват24". ЧО? Логіка де? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Jungle сказано:

Так ніби все добре, але обовязково декілька разів в рік має вилізти якась фігня яка зводить всі добрі враження про користування інтернетом на 0. 

 

Оплатив інтернет на декілька місяців щоб не переживати. Раніше хоча б повідомляли про закінчення коштів. Зараз що? Декілька місяців пройшли. Інтернет заблокували. Сайти банків також не працюють, а потім в підтримці кажуть "Оплатіть через приват24". ЧО? Логіка де? 

Яка Ваша адреса? Подивлюсь чому не прийшло нагадування. Напишіть у приват.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@serega-cool оптика на карбишева планується?

особливо цікавить приватний сектор

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хто користується телебаченням від ВОМ?

Який додаток на приставці краще використовувати?

Приставка x96

Цікавить можливість перемикати в додатку плейлисти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Orfey сказано:

lazyiptv, iptvplaer, perfectplayer...

В iptv версії для пк, я плейлести не знаходжу як перемикати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На своєму сайті вом пропонує додаток peers.tv , але ж він жахливий!

Там на кожному кроці реклама!

Спробував LazyTV, IPTV player - а там більша половина каналів не працюють...

Як я потім дізнався, проблема в самому плеєрі, через який програма для iptv відкриває потік!

Перепробував багато плеєрів, якщо всі канали працюють, то зображення не на весь екран...

Підкажіть, хто який плеєр використовує на пару з LazyTV додатком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йшов 5 рік, як я все ще чекаю, цитую: "скоро будемо підключати ваш район" (с) ТОВ "ВОМ"

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, x9teen88 сказано:

йшов 5 рік, як я все ще чекаю, цитую: "скоро будемо підключати ваш район" (с) ТОВ "ВОМ"

Напишіть мені у приват Вашу вулицю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

доступ куди? В інет через ВОМів? Взагалі-то на свій сайт вони, здається, пускають...

Ну а якщо ні, то заходиш через мобільний інет і платиш

Чи просиш когось зайти і скинути обі дані рахунку для проплати (це щоб зі збоченнями :) )

А можна і взяти в ВОМ "кредитний, за 10грн.

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.11.2018 at 21:25, jack74 сказано:

доступ куди? В інет через ВОМів? Взагалі-то на свій сайт вони, здається, пускають...

Ну а якщо ні, то заходиш через мобільний інет і платиш

Чи просиш когось зайти і скинути обі дані рахунку для проплати (це щоб зі збоченнями :) )

А можна і взяти в ВОМ "кредитний, за 10грн.

Дякую,  через Приват24 вийшло навіть з комісією всього 1 грн. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Крім мене в когось ще є проблеми з робою сайтів гугла? Не працюють такі домени як: https://support.google.com/ , https://drive.google.com скорочені ссилки гугла формату: https://youtu.be 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...