Перейти до змісту

Recommended Posts

1 час назад, serega-cool сказал:

Христос народився!

Всіх зі святом вітаю!

ADEPT чому Ви мені в особисте повідомлення не написали про Вашу проблему, а відразу сюди пишете?

ТОВ "Волинські Оптичні мережі" старається як найшвидше виконувати виклики та ремонти.

Прошу вибачення, кого образили наші працівники. Будемо старатись працювати краще!

Добрий день @serega-cool

1. Ви неправильно написали мій нік :)

2. Сергій, мене дивує те, що я взагалі змушений сюди писати, адже довго й нудно намагаюся розрулити проблему через "офіційні" канали, хоча й безуспішно.

3. Знову ж таки, ви прочитавши декілька моїх постів, не написали мені в ПП чи не зателефонували, хоча я лишив номер телефону.

4. Навчіть, врешті решт, ваших працівників представлятися по телефону.

Поширити це повідомлення

...
52 минуты назад, Dima4s сказал:

все ж з чиєї сторони була проблема?)

Скажімо так: за виїзд спеціаліста я не платив :) Про працівника, який приїжджав можу сказати: швидко, вічливо, компетентно.

Поширити це повідомлення

Якщо зайти на сторінку статистики з увімкненим проксі, то можна побачити наступне:

image.thumb.png.facc066f1f6ec28a6140512c8b41ed43.png

Якщо так перейти на вкладку "Пополнить счёт" і ввести туди числа з ваучера, то гроші уходять в нікуди, будьте уважні.

image.thumb.png.58f88f9fac5b1afb46122f34c66fcbd2.png

А якщо ваучер викинули то все, ніяк не докажеш що поповняв рахунок. А чи не хитрить провайдер? Вже 3.7к так назбиралось <_<

На сторінці "Квитанции" наступне:

image.png.94ca47904cd17b11a4bfc099996e7536.png

Тільки хто ж сюди заглядає? Вже краще напис великими буквами на головній сторінці що невірна авторизація.

Редаговано HWman

Поширити це повідомлення

22 годин тому, adebt сказано:
23 годин тому, Dima4s сказано:

все ж з чиєї сторони була проблема?)

Скажімо так: за виїзд спеціаліста я не платив :) Про працівника, який приїжджав можу сказати: швидко, вічливо, компетентно.

ти так і не відповів на запитання. То в чому була проблема? Можливо, хтось ще з таким зтикнеться

Поширити це повідомлення

4 часа назад, jack74 сказал:

ти так і не відповів на запитання.

А я шо, на допиті? Ти нічо не попутав?

То в чому була проблема?

Я написав, що я за виклик не платив, з цього випливає, що проблема була на стороні провайдера. Яка саме проблема — представник компанії її озвучить, якщо захоче.

Можливо, хтось ще з таким зтикнеться

З чим? З викликом тех. працівників на протязі 7 днів по всім каналам, включаючи форум? Все може бути, чим я тут можу зарадити?

Поширити це повідомлення

11 годин тому, adebt сказано:

А я шо, на допиті?

:blink: якась неадекватна в тебе реакція... Який допит? Тебе всього лиш запитують.

Поширити це повідомлення

2 часа назад, jack74 сказал:

:blink: якась неадекватна в тебе реакція... Який допит? Тебе всього лиш запитують.

Угу, ти тут самий адекватний.

Поширити це повідомлення

Підкажіть будь ласка чи варто звертатись до цього інтернет провайдера? Є можливість підключення, але чув багато негативних відгуків. Так ніби все влаштовує, аби якість була хороша

Поширити це повідомлення

там де є покриття ВОМ дуже часто більше альтернатив нема, ( укртелеком як альтернативу розглядати майже не можливо...). тому вибір на користь ВОМ досить умовний.

якщо у вас є присутні інші провайдери по UTP чи  FTTB то треба обговорювати і їх.

Поширити це повідомлення

23 хвилин тому, Amor сказано:

Підкажіть будь ласка чи варто звертатись до цього інтернет провайдера? Є можливість підключення, але чув багато негативних відгуків. Так ніби все влаштовує, аби якість була хороша

в тебе є інший вибір ?

там де вони зазвичай інших операторів нема укртелеком не рахую

Поширити це повідомлення

10 минут назад, westboiuu сказал:

в тебе є інший вибір ?

там де вони зазвичай інших операторів нема укртелеком не рахую

Зараз підключений якийсь інтернет А, але швидкість 5мбіт за 200 грн, це взагалі не варіант

Просто тут є декілька варіантів підключення: 1500грн, або безкоштовно і договір на 2 роки. Тобто не хочеться витрачати гроші, якщо воно того не варте

Поширити це повідомлення

1 хвилина тому, Amor сказано:

Зараз підключений якийсь інтернет А, але швидкість 5мбіт за 200 грн, це взагалі не варіант

Просто тут є декілька варіантів підключення: 1500грн, або безкоштовно і договір на 2 роки. Тобто не хочеться витрачати гроші, якщо воно того не варте

нормальний в них інтернет

правда для ігор мій малий каже шо гавно

Поширити це повідомлення

Только что, westboiuu сказал:

нормальний в них інтернет

правда для ігор мій малий каже шо гавно

Там більше швидкість завантаження цікавить, та й думаю що для ігор теж вистачить, аби на підвісав сильно

Поширити це повідомлення

1 хвилина тому, Amor сказано:

Там більше швидкість завантаження цікавить, та й думаю що для ігор теж вистачить, аби на підвісав сильно

швидкість стабільна 50 мегабіт

ціна я думаю завищена 175 гривень

там вони якісь протоколи позакривали тому ігромани на них плюються

Поширити це повідомлення

9 годин тому, westboiuu сказано:

швидкість стабільна 50 мегабіт

ціна я думаю завищена 175 гривень

там вони якісь протоколи позакривали тому ігромани на них плюються

Привіт. Вадим, напиши мені в приват, що саме для ігор не закрито, передам адміну.

9 годин тому, Amor сказано:

Як показує практика, негативні відгуки всі пишуть завжди, а от позитивні мало хто.

• Подобається 1
  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 1

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз