Перейти до змісту

ТОВ «Волинські оптичні мережі»


Рекомендовані повідомлення

On 16.05.2017 at 03:49, sligo сказано:

питання до користувачів ВОМ з динамічним IP. Не виникає проблем при роботі на деяких сайтах які вимагають аутентифікації а також з FTP? Я чайник, але зміна IP декілька разів на хвилину.... Невже з цим не можна нічого зробити? Провайдер каже що не можна :( 

 Була подібна проблема літом минулого року.(Постійно мінявся ip і викидало з сайтів) В підтримці навішали, що не вони займаються розподіленням ip, а робітник їх групи в вк признав проблему і сказав вона була вирішена. Після того подібне не повторювалось. Попробуйте написати Сергію Кулішу. Він мені тоді допоміг. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.05.2017 at 09:58, laser сказано:

Найбільша проблема Вом це закриті ззовні порти.

Ага. В деякі онлайн ігри з цим провайдером взагалі не пограти. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Жахливий сервіс. Пообіцяли підключити інтернет за тиждень. Відмовився від старого провайдера. Пройшло 2 тижні, кажуть чекати, буде вам щастя. Якщо на такому етапі вже виникають незручності, цікаво, що ж буде далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормальний в них сервіс і якість інтернету

а от з ціною на тарифи можна і дешевше зробити

можливо на данний час техніки загружені

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.06.2017 at 08:50, pashka05 сказано:

Жахливий сервіс. Пообіцяли підключити інтернет за тиждень. Відмовився від старого провайдера. Пройшло 2 тижні, кажуть чекати, буде вам щастя. Якщо на такому етапі вже виникають незручності, цікаво, що ж буде далі...

Напишіть мені в приват Вашу адресу.

On 03.06.2017 at 09:17, LaMeRiLKiN сказано:

Теж лишив заявку на минулому тижні, так ніхто і не відреагував

Теж напишіть мені в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.05.2017 at 16:01, Jungle сказал:

Ага. В деякі онлайн ігри з цим провайдером взагалі не пограти. 

Хочу підключитись до цього провайдера і це може бути для мене проблемою. які саме ігри не працюють?(наприклад Rainbox six Siege працюватиме? І якщо є проблеми з цим чи можна їх якось вирішити) І цікавать чи нормальний ping в іграх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.06.2017 at 10:25, ReINFaTe сказано:

Хочу підключитись до цього провайдера і це може бути для мене проблемою. які саме ігри не працюють?(наприклад Rainbox six Siege працюватиме? І якщо є проблеми з цим чи можна їх якось вирішити) І цікавать чи нормальний ping в іграх

Напишіть мені в особисте повідомлення ір серверів.

3 годин тому, Orfey сказано:

як зараз можна поміняти тариф? В особовому кабінеті недоступно

Написати повідомлення в особистому кабінеті, або подзвонити на офіс: 095-738-11-88, 20-07-07

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому сайт http://www.vopas.com.ua/ не працює на Вашому інтернеті!? (Сайт робочий, ніде на роутері не заблокований, аналогічно з фарейволом і налаштуваннями браузера) Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Set сказано:

а чому сайт http://www.vopas.com.ua/ не працює на Вашому інтернеті!? (Сайт робочий, ніде на роутері не заблокований, аналогічно з фарейволом і налаштуваннями браузера) Дякую.

 

У мене проблем немає. Сайт працює

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@serega-cool 

Тиждень назад (8.06) заповнив на офісі заявку на підключення. Дівчата сказали, що все буде найближчим часом. Сьогодні вже 16.06, монтажники так і не з'явились. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Нарешті сьогодні підключили.

Монтажникам окрема подяка - роботу зробили толково і швидко, надали консультації і поради на майбутнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@serega-cool Сергій, а що з мапою покриття на Вашому сайті? Не показує

вже зрозумів :) Карта яндексовська, тому й не підтягується. Кажи нехай міняють на гугловську

 

2 годин тому, laser сказано:

цікаво чи є заражені компи пєтьою в мережі ВОМ ?

"мережа ВОМ" - це що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВолинськіОптичніМережі блокують вхідні порти і клієнти там сидять за NAT. цікаво чи є реально заражені ПК, які підключені до цього провайдера.

надіюсь тепер зрозуміло написав.

чисто аналітичний інтерес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Не знаю, чи це тільки в мене так... Може щось із роутером, хоча він новий... Кароч, постійно пропадає нет то через день, то кожен день, інколи рідше. Єдина панацея - це виймати мережевий шнур, потім знову втавляти і тоді вже знову все працює. Може хтось теж зіштовхувався з таким і знає, чому це відбувається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Download0.03 Мбит/c
Скорость: 0.01 Мбит/cВремя: 13:12:3.437
Upload0.30 Мбит/c

Таку картину сьогодні спостерігаю з 6 ранку- с. Зміїнець, вул Луцька. О 9 годині вдалось дозвонитись в тех підтримку, а дальше тішина- трубку ніхто не бере. Дякую за вихідний без нета. За мервіс обслуговування можете отставити повідомлення тут.

Download
0.01 Мбит/c
Скорость: 0.01 Мбит/cВремя: 13:22:30.427
Upload
0.01 Мбит/c

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж Зміїнець, вул. Луцька непарна сторона. Цілий день все справно працює.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, boris01 сказано:

Download0.03 Мбит/c
Скорость: 0.01 Мбит/cВремя: 13:12:3.437
Upload0.30 Мбит/c

Таку картину сьогодні спостерігаю з 6 ранку- с. Зміїнець, вул Луцька. О 9 годині вдалось дозвонитись в тех підтримку, а дальше тішина- трубку ніхто не бере. Дякую за вихідний без нета. За мервіс обслуговування можете отставити повідомлення тут.

Download
0.01 Мбит/c
Скорость: 0.01 Мбит/cВремя: 13:22:30.427
Upload
0.01 Мбит/c

 

цікаво як довго загружали борду на такій швидкості :lol: ?

оптоконвертер перегружали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, міряйте швидкість через сайт speedtest.net

На рахунок не могли додзвонитись, вчора цілий день офіс валили дзвінками боржники...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...