DeDAnGeL

ТОВ «Волинські оптичні мережі»

372 повідомлень в цій темі

5 годин тому, serega-cool сказано:

Зустрічайте Акцію до Старого Нового Року!!! Зустрічайте Акцію до Старого Нового Року!!!

https://vk.com/vomlutsk

Akciya.jpg

Приєднуємось усі до нашої Акції!!!

0

Поділитися цім повідомленням

загрузка...
21 хвилин тому, dimka86 сказано:

А ті що ціни не піднімають виходить нічого не ремонтують, по морозі не їздять чи просто працюють для людей собі в збиток?

ті підняли раніше, або піднімуть пізніше...

0

Ого, як тема оживилась. Тут уже така заруба пішла.

Вставлю 5 копійок( може трохи погнуті але всеж) . Згадуючи часи коли користувався Укртелекомом трохи мандражить, тільки почнеться дощ, сніг чи вітряно, зразу проблеми з інетом. Звониш на 0 800... тратиш хв 20 на дозвонитьсь. потім слухаєш бредові відмазки. В кращому випадку щось роблять і інет з'являється.  Зараз теж саме , якщо не гірше. Звониш на телеком, бо пропав нет. Чуєш у відповідь на притензії, що у Вас на районі аварія , найблищим часом все буде вирішене. В укртелекомі найблиший час це днів 10-15. А реально з тогож ящика з якого підключені всі сусіди, не працює тільки в мене наприклад.

Я з весни користуюсь інетом від ВОМ, і реально була проблема тільки 1 раз, коли якесь чудо вирізало магістраль. Переконав декількох сусідів змінити провайдера, всі залишились задоволені. Так, накладно перше підключення. Але якщо рівняти до телекому, то не ма до чого рівняти.ІМХО

2

16 часов назад, serega-cool сказал:

Зареєструватись та лайкати :)

Має бути 50 Мбіт/сек, якщо немає, тоді зверніться у нашу технічну підтримку.

Добре, буду дзвонити. Оплату в лютому вже робити по новому тарифу? 175 + 25?

0

16 хвилин тому, adebt сказано:

А в договорі про надання послуг, у Вас, як і у мене пише інше, чи я не правий? Існуючих абонентів як підвищення тарифів зачепить?

0

7 хвилин тому, sirgo сказано:

А в договорі про надання послуг, у Вас, як і у мене пише інше, чи я не правий? Існуючих абонентів як підвищення тарифів зачепить?

Зміна тарифів зачепить усіх. Тільки для існуючих абонентів буде можливість лишитися на тарифі 150грн - 10 Мбіт/сек.

29 хвилин тому, adebt сказано:

Так, по новому.

0

На цукровому також тарифи зміняться? бо ж кілька місяців назад вже було підняття цін на послуги.

0

конкурент вестнет до 100 мегабіт для приватного сектору  175гр

у вом 225гр

чому ім вистачає менше

і то як вони підняли ціну то в іхньому розділі багато хто розванявся

0

взагалі, то 190 грн за 100 мбіт https://westnet.com.ua/services/cottage

якщо порівняти їхні карти покриття, то вони майже не пересікаються. тому конкурентом назвати важко.

вот вам конкурент. по деяких районах http://www.lux-net.net/taryfy

но кантора стрьомна. офісу нема, на дзвінки не відповідають.

0

особисто я б порадив провайдеру змінити тарифну сітку. швидкості 50, 100, 1000 мбіт це  звичайно в ногу з часом, але скажіть нафіга? максимум торенти качати. роздати нічого не вийде, бо всі порти закриті.

назвіть хоча б 5 серваків, які загальновживані і здатні віддати вам 50 мбіт?

у мене upload на ютюб максимум 30мбіт. більше таких швидких серваків я не бачив.

для ігор такі швидкостя теж не треба. аби пінг був хороший.

тому я пропоную ввести дрібніші і дешевші тарифні плани. 10,20,25 мбіт а не укруплятись як робите зараз з 40 на 50.

менші ТП будуть дешевші, що дозволить збільшити абонентську базу, не навантажуючи мережу і без потреби мати великий резерв.

а людям буде приємніше платити 50-75-100 грн в міс. а не 250 умовно кажучи.

10-20 мбіт для абсолютної більшості цілком реальні швидкостя, при яких можна дивитись ІРТВ чи качати торенти, шаритись в інеті і все разом і цілком комфортно.

2

є в них 10 мегабіт за 150гр:(

шо за цінова політика

0

@laser , ти не шариш. Провайдеру не цікаво, щоб було дешевше для абонента, їм навпаки треба, щоб абонент платив більше. Все впирається не в мережу - розширити канал не проблема, а питання якраз стоїть у кількості абонентів, яка досить таки обмежена. Ти ж сам написав, що більшості достатньо буде нижчої швидкості, швидкість на сумарний обсяг трафіку впливає мало, навантаження на мережу зростає хіба що в піках. А от дохід суттєво падає. Оператори постійно проводять таку політику - ми вам дамо на пару мегабіт більше, але збільшимо абонплату. І якщо оператор в певному районі є фактично монополістом, то абоненту діватись нікуди. Хіба що сусіди між собою домовляться і візьмуть одне підключення на двох

4

1 година тому, westboiuu сказано:

є в них 10 мегабіт за 150гр:(

шо за цінова політика

Так, зробили такий тариф для діючих абонентів. +15 грн і буде ТВ.

Давайте зрівняємо з Укртелекомом, у якого ціна 100 грн + 40 грн телефон - без ТВ.

0

ні я вже краще за 175гр на 50 мегабіт буду сидіти

а тв мені не треба

думав з нового року на 100 перейти а тут болт

0

подав заявку на підключення на контракт пообіцяли до кінця січня підключити. Скажіть чи підключать і чи по акції чи ні

0

10 годин тому, bobo-1 сказано:

подав заявку на підключення на контракт пообіцяли до кінця січня підключити. Скажіть чи підключать і чи по акції чи ні

Напишіть у приват Вашу адресу.

0

приходилось стикатись із цією шарашкіною конторою - нікому не раджу, інтернет лайно, ставлення до клієнта - ниже плінтуса

Один из самих поганих провайдерів, вечно якісь аварії, тех. проблеми або ще щось; часто падає скорость нета, а зараз ще й ціну підняли за таку якість.....Негативний відгук пишу не перший раз - у своїх групі вк постійно труть, напевно щоб інші не бачили що нет гамно.

0

On 11 січня 2017 р. at 21:37, dimka86 сказано:

@Basil Коментар типу "а чому б мені не перднути в воду" щоб привернути увагу? Чи просто ввечері нема чим зайнятись?

А ті що ціни не піднімають виходить нічого не ремонтують, по морозі не їздять чи просто працюють для людей собі в збиток?

в інших просто мережа нормально збудована і мороз на неї не впливає, а то ці назвались оптичні мережі а в реальності на стовпах вісить віта пара із свічами які від морозу банально замерзають і вони лазять їх відігрівати.....Кум через це на свята сидів пару днів без інета... І ще як буде гроза і згорить роутер то вони тоже не приділах....

0

1 година тому, дід Панас сказано:

приходилось стикатись із цією шарашкіною конторою - нікому не раджу, інтернет лайно, ставлення до клієнта - ниже плінтуса

Один из самих поганих провайдерів, вечно якісь аварії, тех. проблеми або ще щось; часто падає скорость нета, а зараз ще й ціну підняли за таку якість.....Негативний відгук пишу не перший раз - у своїх групі вк постійно труть, напевно щоб інші не бачили що нет гамно.

Цікаво. Пишіть мені в приват свій номер договору та номер телефону з якого дзвонили до нас на офіс, прослухаю розмови, якщо до Вас дійсно погано ставились, розберемось.

Проблеми бувають у кожного провайдера, ми стараємось їх вирішити швидко.

У ВК чітко написано, якщо люди будуть писати про поломки на стіні, то повідомлення будуть видалятись. Для того у нас працює технічна підтримка, щоб вирішувати проблеми по телефону, а не у ВК.

в інших просто мережа нормально збудована і мороз на неї не впливає, а то ці назвались оптичні мережі а в реальності на стовпах вісить віта пара із свічами які від морозу банально замерзають і вони лазять їх відігрівати.....Кум через це на свята сидів пару днів без інета... І ще як буде гроза і згорить роутер то вони тоже не приділах....

Є у нас пару ліній старої мережі на свічах, але це тільки 5% від всієї мережі, яка повністю побудована на оптиці. Всіх бажаючих переключаємо на оптику без проблем!

Так, на Різдво сталася аварія, але наші хлопці за два дні все полагодили.

На рахунок роутерів і гроз, є купа випадків коли від грози горять блоки живлення та самі роутери - навіть коли підключені через оптику.

Чекаю від Вас інформацію, номер договору та телефон. Інакше звинувачення від Вас будемо вважати безпідставними.

0

а часом скана паспорта і фото в повний ріст в трусах в приват не потрібно? Те що Ви будете щось там вважати - це Ваші справи... Розбиратись портібно було раніше, коли були звернення, вже не актуально...

По версії техпідтримки завжди виноватий роутер, антивірус і домашні тварини що пошкодили кабель. Роутера нема, тварини провод не гризли, тому завжди виноватий антивірус. Тільки вчора з тим антивірусом швидкість була, а сьогодні немає.  Перегружали обладнання, відключали, переставляли віндовз. Напевно, скоро порадять відключити електрику спочатку у себе в квартирі, а якщо не поможе, то у всьому будинку або хотя би в підїзді.  

1 година тому, serega-cool сказано:

Є у нас пару ліній старої мережі на свічах, але це тільки 5% від всієї мережі, яка повністю побудована на оптиці. Всіх бажаючих переключаємо на оптику без проблем!

тобто якщо у Вас 1000+абонентів, то тільки 50чоловік з них підключені вітою парою? тут Ви вводите користувачів цього прекрасного форуму в оману... 

-1

15 хвилин тому, дід Панас сказано:

а часом скана паспорта і фото в повний ріст в трусах в приват не потрібно?

а що слабо представитись? зарегався щоб насрати тут в темі.

2

а часом скана паспорта і фото в повний ріст в трусах в приват не потрібно? Те що Ви будете щось там вважати - це Ваші справи... Розбиратись портібно було раніше, коли були звернення, вже не актуально...

По версії техпідтримки завжди виноватий роутер, антивірус і домашні тварини що пошкодили кабель. Роутера нема, тварини провод не гризли, тому завжди виноватий антивірус. Тільки вчора з тим антивірусом швидкість була, а сьогодні немає.  Перегружали обладнання, відключали, переставляли віндовз. Напевно, скоро порадять відключити електрику спочатку у себе в квартирі, а якщо не поможе, то у всьому будинку або хотя би в підїзді.  

тобто якщо у Вас 1000+абонентів, то тільки 50чоловік з них підключені вітою парою? тут Ви вводите користувачів цього прекрасного форуму в оману... 

Шановний, Вам часом не 85-ть років? Ви якийсь моразм несете. Ви навіть гадки не маєте скільки у нас абонентів, і як влаштована наша мережа. Тим більше не хочете мені Ваші дані в приват написати.

То я так теж можу зареєструватись і на всіх конкурентів нагнати...

2