Перейти до змісту

ТОВ «Волинські оптичні мережі»


Рекомендовані повідомлення

Ну що, чого і варто було очікувати. Звернули увагу, і Ось Вам нові тарифи за ніч з'явились. Інформацію потрібну передали.

Тепер ніби все чесно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оператор сказав, що вартість підключення 1500 грн. 1500, КАРЛ!!! Вони вже геть здуріли

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви хлопці не "припухли"??? 100 мбіт за 225 грн з сірою для недолюдей ІР, в той час як в деяких районах 1 гбіт за 200 грн + дорожче ніж у прямих конкурентів?

 

Мені нафіг не потрібне те тв, але під цю дудку вирішили всім ціну накатити? Одумайтесь. Люди не багатшають, доведете до того що почнуть просто відключатись через брак коштів.

 

P.S. Тарифи нормального оператора в сусідньому Рівному (і вони ж не банкрут, правда?):

Интернет

Услуга Цена/месяц 
Порт 100 Мегабит/сек (высотная застройка) 120,00 грн.
Порт 1000 Мегабит/сек (высотная застройка) 150,00 грн.
Порт 100 Мегабит/сек (частный сектор) 150,00 грн.
Дополнительный статический IP-адрес 60,00 грн.

 

P.S2. Інтуїція підказує що в Укртелекому невдовзі абонентів побільшає з такою тенденцією.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зустрічайте Акцію до Старого Нового Року!!! Зустрічайте Акцію до Старого Нового Року!!!

https://vk.com/vomlutsk

 

Akciya.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@serega-cool ви он кращу акцію придумали :) - піднімемо ціни, та додамо не потрібне тв кожному... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, dimka86 сказано:

 

Услуга Цена/месяц 
Порт 100 Мегабит/сек (высотная застройка) 120,00 грн.
Порт 1000 Мегабит/сек (высотная застройка) 150,00 грн.
Порт 100 Мегабит/сек (частный сектор) 150,00 грн.
Дополнительный статичес  

P.S2. Інтуїція підказує що в Укртелекому невдовзі абонентів побільшає з такою тенденцієї

Інтуїція це звичайно добре, але повернення до Укртелекому буде останнім що я зроблю. Хоча з фінансовою політикою провайдера теж не дуже згідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, VaLeRa сказано:

@serega-cool ви он кращу акцію придумали :) - піднімемо ціни, та додамо не потрібне тв кожному... 

Не потрібно - не дивіться, тому і розділили тарифи.

 

2 годин тому, sirgo сказано:

Інтуїція це звичайно добре, але повернення до Укртелекому буде останнім що я зроблю. Хоча з фінансовою політикою провайдера теж не дуже згідний.

Укртелеком теж ціни підняв.

Хлопці, все дорожчає навколо, а чому Інтернет це виключення?

В Акції не забудьте брати участь!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@serega-cool нема питань, я буду платити 200 грн разом з телебаченням, але ви будете мені видавати 50 обіцяних мегабіт? Бо зараз в поточному пакеті ± 30 і частенько починає лагати.

 

Чи в мене так і залишиться на виході 30 мегабіт за більші гроші, бо вони попадають в поняття "до 50 Мбіт/сек" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, serega-cool сказано:

 

В Акції не забудьте брати участь!!!

А де лайкати, якщо я не користуюсь соц.мережами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, sirgo сказано:

А де лайкати, якщо я не користуюсь соц.мережами?

Зареєструватись та лайкати :)

 

21 хвилин тому, adebt сказано:

@serega-cool нема питань, я буду платити 200 грн разом з телебаченням, але ви будете мені видавати 50 обіцяних мегабіт? Бо зараз в поточному пакеті ± 30 і частенько починає лагати.

 

Чи в мене так і залишиться на виході 30 мегабіт за більші гроші, бо вони попадають в поняття "до 50 Мбіт/сек" ?

Має бути 50 Мбіт/сек, якщо немає, тоді зверніться у нашу технічну підтримку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, serega-cool сказано:

Зареєструватись та лайкати :)

 

 

Та ладно, переживу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, serega-cool сказано:

Хлопці, все дорожчає навколо, а чому Інтернет це виключення?

А ви обґрунтуйте ваше підвищення (ціна на солярку, дяді Вані на цигарки, тьоті Галі на зарплату), а не просто гучні фрази про вселенське здорожчання. І до речі пройшовся по тарифах міст і сіл (так так, сіл) західного регіону: 100 мбіт в приватний будинок від 120 до 180 грн, в одних теж 200 грн але біла ір інклюзів, тож складається враження що луцька "інтернет-мафія" що хоче те й робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, dimka86 сказано:

А ви обґрунтуйте ваше підвищення (ціна на солярку, дяді Вані на цигарки, тьоті Галі на зарплату), а не просто гучні фрази про вселенське здорожчання. І до речі пройшовся по тарифах міст і сіл (так так, сіл) західного регіону: 100 мбіт в приватний будинок від 120 до 180 грн, в одних теж 200 грн але біла ір інклюзів, тож складається враження що луцька "інтернет-мафія" що хоче те й робить.

Електрики підняли ціну на опори, на солярку теж ціни виросли, сигарети, зарплату нашим працівникам підняти хочеться, а то бідні при аваріях на мережі у свято ремонтують, щоб у Вас був Інтернет. Ви все розумієте, і клеєте із себе дурника. Інтернет подорожчав всього навсього на одну шоколадку в місяць, не розумію, в чому проблема? Чому Ви дивитесь на інших? Тим більше мінімальну зарплату підняли до 3200 грн.

Чому не рівняєте з Київстаром? У якого в багатоповерхівках тариф за 100 Мбіт/сек - 140 грн/міс.?

dimka86, якщо не влаштовують наші ціни, тоді вибачайте, але нам треба підтримувати мережу у належному стані.

"інтернет-мафія" - це Ви на що натякаєте?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як це чому я дивлюсь на інших? ))) Я ж порівняв ціни не з Америкою чи Євросоюзом, а з операторами, які більш менш в рівних умовах з вами і не "заганяються".

 

"Інтернет мафія" це поділені райони без конкуренції, а там де вона якимось чудом виникла і тарифи "нічьо".

 

Клею я максимум марку на конверт, а не ваш варіант, і шоколадку я краще дитині віддам, аніж вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@dimka86 в чому проблема? створи свою компанію, зайди в "район", побудуй свою мережу, організуй сервісну службу, плати своїм працівникам нову мінімалку... і продавай 100 мбіт за 100 грн....

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, dimka86 сказано:

Як це чому я дивлюсь на інших? ))) Я ж порівняв ціни не з Америкою чи Євросоюзом, а з операторами, які більш менш в рівних умовах з вами і не "заганяються".

 

"Інтернет мафія" це поділені райони без конкуренції, а там де вона якимось чудом виникла і тарифи "нічьо".

 

Клею я максимум марку на конверт, а не ваш варіант, і шоколадку я краще дитині віддам, аніж вам.

Ну тоді платіть Ахметову, чи ще якимось олігархам. Вибачайте, але наше керівництво на крутих джипах не їздить, як деякі чиновники...

Ми займаємось своєю справою, це дуже важко, якщо не вірите мені, запрошую на один день проїхатись з нашими хлопцями, в мороз -15, полазити на драбинах, вислухати маразм бабульок, які вважають, що від Інтернету у них коти поздихали, і т.д.

Якщо Ви жалієте 25 грн, тоді Ви жадний, це щось схоже на анекдот:

"- Тату, тату, горілка скоро в магазинах подорожчає, це означає, що ти будеш менше пити?!

- Ні, це означає, що ви будете менше їсти..."

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Basil Коментар типу "а чому б мені не перднути в воду" щоб привернути увагу? Чи просто ввечері нема чим зайнятись?

 

А ті що ціни не піднімають виходить нічого не ремонтують, по морозі не їздять чи просто працюють для людей собі в збиток?

 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, serega-cool сказано:

Зустрічайте Акцію до Старого Нового Року!!! Зустрічайте Акцію до Старого Нового Року!!!

https://vk.com/vomlutsk

 

Akciya.jpg

Приєднуємось усі до нашої Акції!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, dimka86 сказано:

А ті що ціни не піднімають виходить нічого не ремонтують, по морозі не їздять чи просто працюють для людей собі в збиток?

ті підняли раніше, або піднімуть пізніше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого, як тема оживилась. Тут уже така заруба пішла.

Вставлю 5 копійок( може трохи погнуті але всеж) . Згадуючи часи коли користувався Укртелекомом трохи мандражить, тільки почнеться дощ, сніг чи вітряно, зразу проблеми з інетом. Звониш на 0 800... тратиш хв 20 на дозвонитьсь. потім слухаєш бредові відмазки. В кращому випадку щось роблять і інет з'являється.  Зараз теж саме , якщо не гірше. Звониш на телеком, бо пропав нет. Чуєш у відповідь на притензії, що у Вас на районі аварія , найблищим часом все буде вирішене. В укртелекомі найблиший час це днів 10-15. А реально з тогож ящика з якого підключені всі сусіди, не працює тільки в мене наприклад.

Я з весни користуюсь інетом від ВОМ, і реально була проблема тільки 1 раз, коли якесь чудо вирізало магістраль. Переконав декількох сусідів змінити провайдера, всі залишились задоволені. Так, накладно перше підключення. Але якщо рівняти до телекому, то не ма до чого рівняти.ІМХО

 

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, serega-cool сказал:

Зареєструватись та лайкати :)

 

Має бути 50 Мбіт/сек, якщо немає, тоді зверніться у нашу технічну підтримку.

 

Добре, буду дзвонити. Оплату в лютому вже робити по новому тарифу? 175 + 25?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, adebt сказано:

 

Добре, буду дзвонити. Оплату в лютому вже робити по новому тарифу? 175 + 25?

А в договорі про надання послуг, у Вас, як і у мене пише інше, чи я не правий? Існуючих абонентів як підвищення тарифів зачепить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, sirgo сказано:

А в договорі про надання послуг, у Вас, як і у мене пише інше, чи я не правий? Існуючих абонентів як підвищення тарифів зачепить?

Зміна тарифів зачепить усіх. Тільки для існуючих абонентів буде можливість лишитися на тарифі 150грн - 10 Мбіт/сек.

 

29 хвилин тому, adebt сказано:

 

Добре, буду дзвонити. Оплату в лютому вже робити по новому тарифу? 175 + 25?

Так, по новому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цукровому також тарифи зміняться? бо ж кілька місяців назад вже було підняття цін на послуги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...