Перейти до змісту

Який браузер краще використовувати?


pomchik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

SRWare Iron - той самий Хром, тільки без шпіона і не засирає систему.

AdBlok - додаток, що блокує всю рекламу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опера 12,16 USB (portable). Три юзера в хаті і в кожного по своїй опері, не паришся, що хтось позакриває важливі вкладки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку сидів на опері, але запевнили що хром швидший, перевірив - так воно і є, зараз освоююсь на ньому, поки все влаштовує.

Не вистачало деяких фішок з опери, типу CTRL + Z(відновити закриті вкладки) але як вияснилось все налаштовується.

CTRL + Z в хроме контрол+шифт+Т

Саме це і не влаштовувало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SRWare Iron - той самий Хром, тільки без шпіона і не засирає систему.

AdBlok - додаток, що блокує всю рекламу.

Для себе переваг в Iron не знайшов, а AdBlok в мене і в хромі файно справляється..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить рекомендації та враження від роботи з тими чи іншиими браузерами ПК.

Краще використовувати швидкісний інтернет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех-х-х... була б Опера 12.16 64-х бітна - ціни б їй не було. а так, віджирає максимальні 3,4Гб на процес (більше 160-ти вкладок) і всьо, починає тупити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

довго був на опері, але ось спробував мозіллу 24, тепер 25 - то вона стала набагато швидша і менше тормозить. В Опері 12 в мене дуже повільний був фейсбук. Хром у мене завжди був повільніший за інші браузери. А Мозілла тепер стала швидкою, і її можна налаштувати як хочеш, хоча зараз і налаштувань у мене небагато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачу тут ламаю систему... Взагалі користуюся браузером Midori :_08:http://midori-browser.org виходячи з характеристик свого робочого ПК...))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Ну от тепер стає зрозуміло чому Chrome вирішив відшити пару десятків мільйонів користувачів. Мабуть не хоче платити антимонопольні штрафи.

Плагіни, для розробки яких використовувалася система NPAPI (зокрема Silverlight, Java та Unity), більше не працюватимуть.

Після випуску Chrome версії 45 завантажувати вміст, для якого потрібен плагін NPAPI, можна буде за допомогою іншого веб-переглядача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от тепер стає зрозуміло чому Chrome вирішив відшити пару десятків мільйонів користувачів. Мабуть не хоче платити антимонопольні штрафи.

Плагіни, для розробки яких використовувалася система NPAPI (зокрема Silverlight, Java та Unity), більше не працюватимуть.

Після випуску Chrome версії 45 завантажувати вміст, для якого потрібен плагін NPAPI, можна буде за допомогою іншого веб-переглядача.

от перед тим як таке писати, прочитайте чому саме відмовились від NPAP на користь PPAPI .. скільки скарг на "дирявість" Флеша і Яви ... і до чого тут взагалі "антимонопольні штрафи" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от перед тим як таке писати, прочитайте ... і до чого тут взагалі "антимонопольні штрафи" ?

facepalm.gif

Еврокомиссия официально обвинила Google в нарушении антимонопольного законодательства

вропейский комиссар по вопросам конкуренции Маргарет Вестагер приняла это решение во вторник после консультации с председателем Еврокомиссии Жан-Клодом Юнкером, сообщила WSJ. Если Google будет признана виновной, то компании грозит штраф размером более $6 млрд.

скільки скарг на "дирявість" Флеша і Яви

Я читав. Суть у тому, що PPAPI не підтримує Java аплетів а дирявий Flash якраз залишається. По поводу дирявості Java розкажіть користувачам клієнт банків :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

facepalm.gif

Еврокомиссия официально обвинила Google в нарушении антимонопольного законодательства

вропейский комиссар по вопросам конкуренции Маргарет Вестагер приняла это решение во вторник после консультации с председателем Еврокомиссии Жан-Клодом Юнкером, сообщила WSJ. Если Google будет признана виновной, то компании грозит штраф размером более $6 млрд.

і де тут сказано про "схему підключення плагінів" ? те що Хром "просувається" різними способами і "порушує монополію" аж ніяк не має відношення до того, що вони вирішилі відмовитись від старої схеми підключення плагінів ...

Я читав. Суть у тому, що PPAPI не підтримує Java аплетів а дирявий Flash якраз залишається. По поводу дирявості Java розкажіть користувачам клієнт банків :)

суть в тому, що в банках сидять програмісти яким влом використати нові технології .. я їх не звинувачую, але факт залишається фактом - Ява дирява і навіть дуже, так як і Флеш ...

колись критикували Aple за повну відмову від флешу .. і що в результаті ? користувачі абсолютно нічого не втратили, навіть навпаки - виграли і стало менше "проблем" ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і де тут сказано про "схему підключення плагінів" ? те що Хром "просувається" різними способами і "порушує монополію" аж ніяк не має відношення до того, що вони вирішилі відмовитись від старої схеми підключення плагінів ...

Ну вам же в гуглі не напишуть, що ми вас послали, тому що в нас дуже багато користувачів і через це нас звинувачують в монополії.

суть в тому, що в банках сидять програмісти яким влом використати нові технології .. я їх не звинувачую,

Найбільш великий банк в Україні - Приватбанк використовує технологію Java. Майже всі інші крупні банки в Україні використовують систему на осонові Java - iBank2 компанії Bifit. Крім того Java в усьому світі використовується у фінансовій сфері.

Вже в багатьох банках не радять використовувати Chrome:

Приватбанк

im578x383-privat.jpg

Unicredit:

Увага! Починаючи з 45-ї версії Google Chrome робота з файловими ключами і ключами на смарт-карті буде не доступна! В цьому випадку ми рекомендуємо розглянути перехід на браузери Mozilla Firefox або Internet Explorer.

AVAL:

!!!ВНИМАНИЕ!!!

Уважаемые клиенты! Если Вы используете браузер Google Chrome и у Вас при входе в «Интернет-Банкинг» появляется сайт «Oracle», рекомендуем воспользоваться другим браузером (Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera или другими).

І іще куча інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а те що IE відмовився повність від NPAPI а Java там давно працює через ActiveX, те що Мозілка теж найближчим часом повністю закриє підтримку - це все ніби нічого .. тільки Хром - монополіст і крапка ... не ліпіть одне до іншого .. ще раз кажу - підтримка стандарту підключення плагінів до монополії в користуванні не має ніякого відношення ...

а в програмістів простий принцип - для чого переробляти по новому, якщо воно працює по старому .. просто візьміть інший браузер і вся відповідь ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в програмістів простий принцип - для чого переробляти по новому, якщо воно працює по старому .. просто візьміть інший браузер і вся відповідь ..

Якась всесвітня змова програмістів :)

Ну, ок, тоді запропонуйте свй варіант, як через браузер зчитати дані з аппаратного ключа захисту для криптування інформації?

а те що IE відмовився повність від NPAPI а Java там давно працює через ActiveX, те що Мозілка теж найближчим часом повністю закриє підтримку

Інші браузери дають можливість включити Java через браузер. Неважливо за допомогою якої технології це зроблено (Active X, NPAPI, PPAPI ...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась всесвітня змова програмістів :)

Ну, ок, тоді запропонуйте свй варіант, як через браузер зчитати дані з аппаратного ключа захисту для криптування інформації?

да немає ніякої змови .. просто Sun не може нормально домовитись з Google от вам і відповідь .. одні відключили підтримку старих стандартів, а анші не хочуть переходити на запропоновану альтернативу так як вважають це недоцільним .. хоча як завжди все впирається в Н-суму грошей ....

а те що програмісти наших банків мало що переробляють в вже написаних програмах ні для кого не секрет .. і я їх не звинувачую ..

і ще раз наголошує, монополія Гугла і звинувачення їх в просуванні браузера немає ніякого відношення до відмови від підтримки Яви... (жара ніби спала, невже не зрозуміло пишу .. чи можливо не на тій мові...)

Інші браузери дають можливість включити Java через браузер. Неважливо за допомогою якої технології це зроблено (Active X, NPAPI, PPAPI ...)

це питання до Sun чому для інших браузерів вони можуть адаптувати підтримку а для Хром не хочуть ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як, всі сайти нормально працюють? В мене вона дико тормозить на Win 8.1.

І чому саме 12.15? :) Остання "дохромівська" - 12.17

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як, всі сайти нормально працюють? В мене вона дико тормозить на Win 8.1.

І чому саме 12.15? :) Остання "дохромівська" - 12.17

якщо не помиляюсь, то 12,15 остання для x64, а 12,17 тільки для x86 (вірніше в них пише, що є x64, але реально на базі x86)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...