Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Хоч з певних причин і не беру активної участі в євромайдані, але як прихильник євроінтеграції, спробую відповісти на твої питання.

питання до учасників євромайдану:

1) для вас Європа - це спроба втікти від Росії?

Ні, особисто для мене інтеграція з ЄС це чудова можливість надати поштовх розвитку нашої економіки, науки тощо. Ми звичайно можемо гордитися тією промисловістю, наукою тощо які дісталися нам від Радянського Союзу, але давайте будемо відвертими - на світовому ринку вони вже давно не конкурентноздатні. Вступ до Митного Союзу це консервація існуючого стану речей, повернення до минулого, до Радянського Союзу. Вступ до ЄС це чудовий шанс заставити наших олігархів не лише думати як вивести їх гроші в офшори, а й про те як модернізувати наше виробництво щоб зробити його конкурентноздатним в Європі, як підняти науку до такого рівня щоб вона змогла в тому числі працювати і на підвищення конкурентноздатності їх виробництв тощо. Ну, але це довга тема, про це багато можна говорити.

2) українці в Європі відразу стануть більш вихованіші, культурніші, духовніше розвинутіші? чи це все ж таки починається з кожної людини окремо?

3) після підписання усіх бумаг, сміття, що в нас просто так викидають на вулиці - відразу перестануть викидати?

ні, але до цього слід прагнути

4) вам подобаються настрої європейських держав в питаннях сексуальних меншинств? ви підтримуєте це теж?

ні. Але якщи ти сам не захочеш то гомосексуального шлюбу тебе ніхто не примушватиме брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Поясню нейтральщикам, щоб пошвидше від ілюзій повтікали. Пробігати між двома крапельками вже не вийде: або з ЄС з усіма витікаючими, або з МС, з усіма витікаючими. Якщо ЄС відвертається від нас - Путін робить що хоче з Україною, бандюковичами і т.д. Це може затягнутись в часі, але фінал очевидний. Єдиний шанс зберегтись в якості країни - підписання асоціації. Якщо в ЄС медом не помазано, то в МС гарантовано буде ху...во. Не віриш, прочитай історію.

читати історію всі вміють, та ж історія показує, що не завжди угоди і з європейськими країнами чи будь які інші відносини були на рівні, далеко не завжди.і

а я к показує сучасність - то і в ЄС країнами низього рівня розвитку - теж не солодко живеться.

Хоч з певних причин і не беру активної участі в євромайдані, але як прихильник євроінтеграції, спробую відповісти на твої питання.

питання до учасників євромайдану:

1) для вас Європа - це спроба втікти від Росії?

Ні, особисто для мене інтеграція з ЄС це чудова можливість надати поштовх розвитку нашої економіки, науки тощо. Ми звичайно можемо гордитися тією промисловістю, наукою тощо які дісталися нам від Радянського Союзу, але давайте будемо відвертими - на світовому ринку вони вже давно не конкурентноздатні. Вступ до Митного Союзу це консервація існуючого стану речей, повернення до минулого, до Радянського Союзу. Вступ до ЄС це чудовий шанс заставити наших олігархів не лише думати як вивести їх гроші в офшори, а й про те як модернізувати наше виробництво щоб зробити його конкурентноздатним в Європі, як підняти науку до такого рівня щоб вона змогла в тому числі працювати і на підвищення конкурентноздатності їх виробництв тощо. Ну, але це довга тема, про це багато можна говорити.

2) українці в Європі відразу стануть більш вихованіші, культурніші, духовніше розвинутіші? чи це все ж таки починається з кожної людини окремо?

3) після підписання усіх бумаг, сміття, що в нас просто так викидають на вулиці - відразу перестануть викидати?

ні, але до цього слід прагнути

4) вам подобаються настрої європейських держав в питаннях сексуальних меншинств? ви підтримуєте це теж?

ні. Але якщи ти сам не захочеш то гомосексуального шлюбу тебе ніхто не примушватиме брати.

повторюю, давайте не будемо переходити на особистості ))

останнє речення показує, що всі хто бажає - можуть укладати такий шлюб, у вашому розумінні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадім, не треба переходити на особистості- я задав питання узагальнені. і не важливо хто їх і скільки бачив, важливо те, що у Європі це вважають нормою

Костя, для мене це питання настільки нікчемне, що я щиро дивуюсь тим людям, які хвилюються з цього приводу. Я готовий вважати нормою гомосексуалізм "в пакеті" із нормальністю вживання легких наркотиків :), наприклад. Боятись (хвилюватись із приводу) пі_арасів - так само як із приводу тарганів, павуків, замкненого простору...

Імхо, нехай краще б випустили цих 300 тисяч мусорів на вулиці - штрафувати любих-рябих порушників - куріння, викидання сміття, неправильна парковка, перехід в недозволеному місці - так, в них додалося б роботи, але вони б мутили нормальне бабло для бюджету, хоча б свою рентабельність підвищили б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні. Але якщи ти сам не захочеш то гомосексуального шлюбу тебе ніхто не примушватиме брати.

повторюю, давайте не будемо переходити на особистості ))

останнє речення показує, що всі хто бажає - можуть укладати такий шлюб, у вашому розумінні?

Чесно кажучи ця тема мене хвилює менш за все :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останнє речення показує, що всі хто бажає - можуть укладати такий шлюб, у вашому розумінні?

лібералізм - так, він такий :)

ї_уться М+М і так, тільки неофіційно, а так будуть офіційно. Біс із ними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадім, я не боюсь підірасів, просто підтримуючи такі тенденції Європа повільно котиться в провалля, народжуваність падає, духовність знижується. в загальному це не дуже цікава тенденція

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, а що, на даний момент в нас підвищується народжуваність і з підписанням асоціації тенденція зміниться? В нас підвищується духовність? Он, поляки, коли в них був потоп пару років назад, дружно в неділю зранку топали в церкву поки наші рятувальники там ішачили. Тому про духовність може не нада? Знайди надійніші аргументи пліз.

Купу разів рандомно відкривав український текст угоди (рандомну сторінку) про асоціацію і жодного разу не знаходив там чогось негативного для себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

духовність знижується

Дивлячись на кількість побудованих церков духовність так і йде в мінус.

підтримуючи такі тенденції Європа повільно котиться в провалля, народжуваність падає, духовність знижується. в загальному це не дуже цікава тенденція

Дозвольте відповісти запитанням на запитання:

Між ЄС та ТС - що оберете? Третього варіанту немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Європа повільно котиться в провалля

Предсказамус нострадав?

Возможно мы сможем остановить это падение, своими ценностями? =)

Приезжал кудром, забрал картон. Весь не забрал, не поместилось =) Откуда не возьмись появился добрый человек, предложил остатки картона сдать и на эти деньги купить чай, завезёт на вечер. Всё таки людям не пофиг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наші чомусь як виїдуть в Європу то одразу окультурюються, а коли додому приїзджають, то можуть насрати хоть в центрі міста, і сказати "а шо таке, я в своїй країні, що хочу те й роблю"...

А якщо Європа буде тут? Якщо наші діти будуть виховані в Європі? Не одне покоління треба щоб вийти на Європейський рівень але треба зробити перший крок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Європа повільно котиться в провалля

Предсказамус нострадав?

Возможно мы сможем остановить это падение, своими ценностями? =)

Приезжал кудром, забрал картон. Весь не забрал, не поместилось =) Откуда не возьмись появился добрый человек, предложил остатки картона сдать и на эти деньги купить чай, завезёт на вечер. Всё таки людям не пофиг.

я трохи не зрозуміло висловився, не те мав на увазі

Зроблю це по-іншому: звідки інфа, що Європа котиться кудись?

Надто самовпевнено робити такі висновки, особливо зі свого високого дерева, яке росте в глибокій українській ямі.

А може це переродження людства в якісно новий формат?

Треба виходити з режиму божественного провидіння і думати трохи практичніше.

Я собі свій список пріоритетів "чому я хочу в брюссель, а не москву" вже сформував. Якщо тут якийсь Кеп скаже мені, що і в тому і в тому варіанті є свої плюси чи мінуси - це не буде великим відкриттям. Я за те, щоб рухатись вперед. Для цього роблю вибір. А казати, що "і там і там погано, а давайте почекаємо" - це не позиція, а її відсутність. Відсутність позиції - це топтання на місці, це програш.

Вірю в окремих достойних людей, як ото Кудром. Така обставина (віра в те, що вони є і їх немало) дуже надихає і додає впевненості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлія Грищук

Друзі, хто хоче допомогти, то просимо вас приносити теплі шкарпетки , рукавички та дощовики. Дякуємо вам за підтримку!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадім, я не боюсь підірасів, просто підтримуючи такі тенденції Європа повільно котиться в провалля, народжуваність падає, духовність знижується. в загальному це не дуже цікава тенденція

тоді нам в Індію чи Кітай, і буде нам ще й дзен і йога на бонуси, колективно увійдем у нірвану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, кажеш, гарно вдалось втролити... МАЛАДЦА!

Ця тема не для демагогії. Займатись "славєсним ананізмом" треба було раніше (чи зараз у "флеймі").

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto,

jack74,

Можливо я помиляюсь, але була певна домовленість, що Євромайдан відбуватиметься без партійних прапорів, лише прапори України та ЄС (повірте, цього було б достатньо). Мені особисто хотілося побачити чи можуть наші політики вийти на мітинг без власної символіки... хоч один раз. Зараз був саме той момент. Просто вийти саме на Євромітинг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніхто нікого не тролив, кожен бачить лише те, що хоче бачити.

всім дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto,

jack74,

Можливо я помиляюсь, але була певна домовленість, що Євромайдан відбуватиметься без партійних прапорів,

ст. 3, мій пост № 64

Щоб зміни відбулися - треба їх робити, а не говорити про них і тим більше не кричати про це на вулиці.

от зараз, якраз, вже пора кричати! Кричати, бо інакше нас не чують! Навіть не "не чують", а взагалі нас не бачать, не рахують за потрібне. Ми для них "бидло"... "хохляцьке бидло"! А тому досить бавитись в слова.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі свій список пріоритетів "чому я хочу в брюссель, а не москву" вже сформував. Якщо тут якийсь Кеп скаже мені, що і в тому і в тому варіанті є свої плюси чи мінуси - це не буде великим відкриттям. Я за те, щоб рухатись вперед. Для цього роблю вибір. А казати, що "і там і там погано, а давайте почекаємо" - це не позиція, а її відсутність. Відсутність позиції - це топтання на місці, це програш.

Вірю в окремих достойних людей, як ото Кудром. Така обставина (віра в те, що вони є і їх немало) дуже надихає і додає впевненості.

коли хтось шукає союзи з кимось - це не завжди позиція сили, скоріше компроміс заради того, щоб не втратити все.

позиція сильної сторони - це віра у те, що ми самі зможемо побудувати хороше життя собі тут, а потім вже вирішувати дозволяти комусь вступати в союз з нами чи ні.

саме так діє і Європа і Росія, - вони намагаюються правдами і неправдами приєднати Україну до себе, адже сама по собі держава слабка, а чому слабка - тому що суспільство не вірить у себе і у те, що ми здатні самі перетворити своє життя на краще, тому більшість і шукає в якої соски молоко смачніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб зміни відбулися - треба їх робити, а не говорити про них і тим більше не кричати про це на вулиці.

от зараз, якраз, вже пора кричати! Кричати, бо інакше нас не чують! Навіть не "не чують", а взагалі нас не бачать, не рахують за потрібне. Ми для них "бидло"... "хохляцьке бидло"! А тому досить бавитись в слова.

для кого для них?

не треба розписуватись за всіх

не впевнений що більшість вважає себе бидлом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Між ЄС та ТС - що оберете? Третього варіанту немає.

ми цілком можемо розвиватись поза політичними та економічними об'єднаннями. всі необхідні ресурси для цього є. от тільки морально ми ще до цього не дозріли...нажаль... совковий менталітет мішає нам тверезо думати і приймати правильні рішення, щоб підняти цю державу з руїн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти що, придурюєшся? Чи дійсно не зрозумів? ДЛЯ ЯНУКОВИЧА, АЗАРОВА, ПУТІНА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти що, придурюєшся? Чи дійсно не зрозумів? ДЛЯ ЯНУКОВИЧА, АЗАРОВА, ПУТІНА

"как корабль назовешь - так он и поплывет"

я не бидло, а ти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...