Перейти до змісту

Що робити зі шкірою, щоб виглядала ліпше?


Sorokonizhka

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

Я б тут написала номер, але не знаю, чи не сприймуть модератори це як рекламу.

Не думала, що так сколихну зацікавленість в капусті. Вже навіть якусь відповідальність відчуваю.

Прошу звернути увагу на наступне:

- плюс "При недостатке йода нарушается обмен веществ в организме, перестает правильно функционировать щитовидная железа, ослабляется иммунитет. Ухудшается состояние кожи, ногтей и волос, повышается риск развития атеросклероза и ожирения. Многие пожилые люди часто простужаются зимой, их преследуют бронхиты, они быстро утомляются, жалуются на раздражительность и головные боли. Зачастую причиной этого является дефицит йода.

- мінус "передозировка йода опасна так же, как и его дефицит. Его бесконтрольное потребление может привести к тяжелым последствиям. Избыточное потребление йода может быть опасно не только для больных с нарушениями функции щитовидной железы. При туберкулезе, болезнях почек, гипертонии, ряде заболеваний кожи, аллергии, нарушении водно-солевого обмена врачи советуют отказаться от йодсодержащих препаратов."

Майте на увазі, маска тільки допоміжний засіб, шкіра дзеркало здоровя, не забувайте про вживання йодованих продуктів в їжу. Добовою нормою вживання морської капусти рахується 200-300 г. На мою думку, краще зїсти 200г, навіть 150г щодня, ніж переїсти її в один день і спротивити назавжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про каву на першій сторінці цієї теми вже обговорювали.

Стала робити суміш кава + оливкова олія і каплі ефірних. Буквально вчора в бані мастилась :ok2:

В жіночій лазні це як ритуал завершення банного дня :_07: Всі ходять чорні між патрулюванням прибиральниці, котра вічно свариться за каву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно буде спробувати))

А на рахунок обличчя:

П'ю багато води, не курю, рідко вживаю спиртне. Стараюся більше спати, але з цим проблеми((

Користуюся термальною водичкою, завше тримаю креми окремо для шкіри навколо очей і обличчя. Все стандартно, одним словом.

Раз на місяць до косметолога. Якось так))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найшла цікавий рецепт Альгінатної маски "Минус 5 лет". Мені то не так багато років, щоб віднімати цілих 5, але все одно цікаво, що то за чудо маска. Про білу глину теж чула, читала, що корисно, а от альгінат... якщо він виконує фунцію загущувача, то можна й обійтись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

хто знає де купити альгінат натрію??????????????????????????????????

по аптекам щось немає(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сландо пошукай. Але мені простіше виявилось замовити готову масочку корейську (17-22грн за 100гр). Мама дуже задоволена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Доброго дня всім! Дякую за поради! А хтось вже пробував альгинантную маску?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Багато читала про гідрогелеві маски для обличчя, але на українських сайтах знайшла мало інформації. Кажуть, вони ефективні. Живу в маленькому місті, тому купити тут немає можливості. Знайшла цікаву статтю про догляд за обличчям, мені допомогло позбавитись прищів. Ніби елементарні правила, але дієві. Можете прочитати http://neli.com.ua/porady-dlja-idealjnoji-shkiry-v-domashnikh-umovakh.html Тільки не лінуйтесь, і робіть так, як написано. Через тиждень обличчя буде кращим, а з часов, взагалі чистим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...