Перейти до змісту

Будущее самокатов с электромотором


Miro

Рекомендовані повідомлення

У всіх випадках, ми повинні радіти, коли люди пересідатимуть на подібні апарати, щоб виїхати на природу, на відпочинок, проїхати по місту тощо. Хай так, але навіть таким чином відбувається популяризація велосипеда.. І є надія, що після нього пенсіонер/ка сяде, як колись у дитинстві, на звичайний. Хіба це погано? :)

P.S. Будь-ласка, поверни оригінальну назву темі. Усе-таки це велосипед. А не самокат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У всіх випадках, ми повинні радіти, коли люди пересідатимуть на подібні апарати

Аби ще їх не крали так часто <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, це вже більш залежатиме від економічного стану усередині країни. Будуть люди краще жити - не будуть красти. ІМХО.

Odna, самокати НЕ МАЮТЬ ПЕДАЛІ ІЗ ПРИВОДАМИ. Поверни БУДЬ-ЛАСКА назад назву темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Odna, самокати НЕ МАЮТЬ ПЕДАЛІ ІЗ ПРИВОДАМИ. Поверни БУДЬ-ЛАСКА назад назву темі.

Ты проверяй свои догадки, чтобы не попадать впросак. Я подумала, что это ты так мудро разрешил спор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dr.Martenz, ти собі прикінь: "Кататися на вело з мотором" - яка дупа може відрости.... Жах

А так крутиш, користь для здоров"я, кровка бігає, сердечко працює - ти в гарному тонусі!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотоапарат:

Дзеркалка

мильниця

плівочний

А чё, пленочных зеркалок не бывает?;) Или пленочных мыльниц?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dr.Martenz, ти собі прикінь: "Кататися на вело з мотором" - яка дупа може відрости.... Жах

А так крутиш, користь для здоров"я, кровка бігає, сердечко працює - ти в гарному тонусі!!

Я знаю людей, які щодня на роботу 900м на авто їздять, тому в кожного продукту своя аудиторія ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...