Перейти до змісту

Дівчина, як непрочитана книга


meic

Рекомендовані повідомлення

17 годин тому, VojinSvitla сказано:

@Harddriver Не ефективно, вбиваєш купу часу а після першої зустрічі "Я не можу бути з тобою", чи "Я не та, хто тобі потрібна".

Тоді скористайся порадою Женіка. Як варіант.

Тут головне питання, "почитати", чи для життя?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

@Harddriver Про скілл правду кажеш. Жаль що нема якогось універсального алгоритму, який би дійсно працював.

@Tolik_lt Не хочу щоб сюжет будувався навколо міфічної істоти.

@Zheny@ Пробував. Якщо коротко, не пустили мене в ту бібліотеку, фейс контроль не пройшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

@Zheny@ Пробував. Якщо коротко, не пустили мене в ту бібліотеку, фейс контроль не пройшов.

ага, тобто і там якийсь "фейсконтроль" ікастинги?

мдя,. це прикро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@bublik007 Та хоть би за обкладинку потримати)))))

 

 

Народ, дякую всім за поради. Я добре знаю чому в мене така лажа з дівчатами, просто останні дні все накипіло що капець. На борді трішки випускаю пар, тому сильно не звертайте уваги))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне - не комплексуй. На кожен "товар" - знайдеться свій "покупець" ;)

 

І ще - для того щоб навчитись плавати - треба лізти в воду.

На тих службах знайомств сидить туча прекрасних дам. Сидять, і ждуть :) Звісно, направду красуням всякі там Мамби непотрібні - вони по дорозі з роботи додому отримують від 3 до 5-ти пропозицій різного рівня пристойності :D  Тому імовірність бути "відшитим" (привселюдно) теж немала - десь близько 95% (будь ти хоч Леонардо Дікапріо на золотому Мерседесі, от така загадкова жіноча душа, повірте, знаю, що кажу  B)) Такот, служби знайомств дають прекрасну можливість не попадати в цю сумну статистику...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, VojinSvitla сказано:

@Harddriver Не ефективно, вбиваєш купу часу а після першої зустрічі "Я не можу бути з тобою", чи "Я не та, хто тобі потрібна".

А ти впевнений був після зустрічі, що вона тобі потрібна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Zheny@ сказано:

ага, тобто і там якийсь "фейсконтроль" ікастинги?

мдя,. це прикро.

Продюсери казали що дуже багато є охочих, мою співбесіду в скайпі два рази переносили на тиждень. Плюс ще мав бути кастинг в Києві, якби в скайпі пройшов.

 

@Harddriver Наівся я онлайн знайомств. Навіть якщо пояснюєш дівчині від А до Я що її чекає, все одно при зустрічі це її лякає. Та й так є певні перепони стосовно онлайн знайомств.

Краще в знайомитись в реалі, але на данний момент відсутня така можливість.

45 хвилин тому, case_l сказано:

А ти впевнений був після зустрічі, що вона тобі потрібна?

Деякі так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

мій особистий досвід свідчить одне, чим гарніше дівчина (на ваш смак), чим більше вона королева, і здається саме для вас не досяжна, що чиїсь вже "тіпа яйця стоять в коридорі давно", тим більше шансів що саме ця дівчина сама, і в даний час чекає саме на тебе, такого сміливого та в міру наглого хлопця, який не боїться підійти до дівчини :) - це 95% успіху

 

Хто сумнівається, понаблюдайте та подивіться навкруги з ким ходять гарні дівчата :) і як часто вони взагалі з кимось ходять...

 

Краще бути "відшитим одразу" чим думати, "якби да каби"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 minutes ago, MACCEN said:

понаблюдайте та подивіться навкруги з ким ходять гарні дівчата :) і як часто вони взагалі з кимось ходять...

та лежать, ревуть в розові подушки, дують губи в зєркала туалєтів кафе і ночних клубів в інстаграми, коли вже блеать той бєдний, но такий смєлий та в мєру охуєвший от собствєнной піздатості гуру пікапа 80 лвл до неї підкотить яйця, які "стоять в коридорі давно".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі тут трішки інша тема - пікап підходить для пахарів трахарів, які іпуть все що шевелиться і як правило не сильно то внікая в особистості тих, з ким спалть, а серйозні знайомства це вже інше.

 

ну якщо будеш стояти і дивитись на дівчину, жувати соплі, чекати мєдляка, якого на диско може взагалі не бути, або буває тільки раз, то так взагалі состаритись можна...

 

гуру стають коли перепробують всі способи, я не гуру, просто колись шукав собі в чатах, на мамбі, дискотеках, бібліотеках, і на вулиці теж знайомився, і нічого страшного в цьому нема, поборов свої комплекси...

 

колись сам чекав мєдляка, було таке що дівчина сподобалася, підійти якось "не той во" було, чекав мєдляка всю дискотеку, він був під занавєс підхожу, а вона каже я не танцюю, ну я й пішов... думаю це проходило більшість хлопців... хтось поборов себе, а хтось досі "соплі жує" і мріє про ту саму королеву яка сама підійде й запросить на танець...

 

звичайно що дівчина в хлам бухому скаже ні...

 

я про знайомства можу багато чого написати з свого особистого досвіду, це не історії тіпа як переспати за 5 хвилин, а як дійсно познайомитись з дівчиною, та приємно її здивувати.

 

наприклад, яким треба бути ідіотом щоб подарувати дівчині квіти а потім її запросити на прогулянку в парк, де вона як дура ходить з букетом квітів пару годин, чи ще тупіше вона той букет вам дасть поносити самому.... - є й такі романтичні натури...

 

є й так оруженосці, які люблять жіночі сумочки поносити... це взагалі окремі історії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, MACCEN сказано:

наприклад, яким треба бути ідіотом щоб подарувати дівчині квіти а потім її запросити на прогулянку в парк, де вона як дура ходить з букетом квітів пару годин,

тобто ти пропонуєш приносити їй квіти уже тоді, коли вона кличе тебе до дому на поіпацця?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що таке щастя? - Це мати дружину красуню.

А що таке нещастя? -Це мати таке щастя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все залежить від пріорітетів, або якщо ти як кіт на прогулянці, можна було б і поіпацца і влюбітца, тоді пофігу всі варіанти підходять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.07.2016 at 18:59, Cherman сказано:

або професіоналки

Тобто? Ніби здогадуюсь, але не до кінця впевнений що ти маєш на увазі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...