Перейти до змісту

Баня-сауна у Луцьку


RomaL

Рекомендовані повідомлення

Яка на вашу думку сама кльова баня-сауна у Луцьку по співвідношенню ціна-якість-чистота-комфорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В місті все ф-ня, єдине де відчуваєш себе комфортно - це у друзів у приватній бані або як мінімум в с.Озерце - себто "Озерецькі бані" А в місті всі наші "сауни" - це так, з "дєвочкой" піти :)

Моє ІМХО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо баня то тільки озерецькі, ціна = якості. в луцьку немає хороших саун, корсар гарна баня але це щось не те, срібні лелекі шикарна баня з басейном але ціна там 200+ ( якщо не помиляюсь).Печери спаскудились сильно.

моя тобі порада не пожалій тих пару Грн на таксі чи бензин та їдь в озерце, своя хатка, ніхто не турбує, є де машину поставити, басейн, дай ціни там класні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

а вуйко, озерецькі бані і гуцол - це одна контора? і де той гуцол знаходиться - на карті показано шо на самому варшавському ринку)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вуйко, озерецькі бані і гуцол - це одна контора? і де той гуцол знаходиться - на карті показано шо на самому варшавському ринку)))

Так власник один. https://maps.google.com.ua/maps?q=50.758973,25.355723&hl=ru&ll=50.759013,25.355812&spn=0.001527,0.003484&num=1&t=m&z=19

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гуцул- вул.карпенка-карого,паралель до вул.ківерцівська

http://sauny.in.ua/guestbook

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксіджен (золото), срібні лелеки. З друзями частенько любимо попаритись, перепробували майже все, що є у Луцьку. Найкраще - лелеки. Но і ціна , теж "найкраща" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "Лелеках" добре "толпою" паритись :) Тоді ціна терпимішою виходить (як розіб'ється на всіх) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "Лелеках" добре "толпою" паритись :) Тоді ціна терпимішою виходить (як розіб'ється на всіх) :)

Ага :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рекомендую у с.Струмівка, там 3 сауни в 2 поверхи, 2 з кругляка (там дуже комфортно, млазми, каміни і все таке) та 1 мурована старенька (там температура ппц яка, дійсно можна відпаритись), посередині них ставочок з мостіком, можна з сауни відразу туди або в душ... (150грн/год)

ще є в с.Озерце, там вродь 4 баньки в 2 поверхи, менш чисто ніж у Струмівці, але (набагато чистіше ніж у Луцьких, я взагалі у Луцькі не рекомендую), там немає ставка, зате багаті на невеличкі басейники в кожній сауні. (150 грн/год)

Є ще сакура вона поблизу с.Озерце, загугліть. Друзі кілька днів тому ходили - взахваті, рекомендували.

Срібні Лелеки - туди дружина полюбляє ходити, класно, чистенько, басейн файний, але 250грн/год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Так як наступили холода, підніму темку)))))

Підкажіть, де на теперішній час, ХОРОША сауна чи банька?

Також цікавить сауна мотелю "Зустріч" с.Зміїнець, може хтось там недавно бував??? Як там зараз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені сподобалась в гаражному кооперативі що біля крз

а якась назва там є? чи може адереса? Ціна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://v.lutsk.ua/ca...a-podobovo.html

сауна хороша тим що за містом і ніби в місті поблизу ні душі одні гаражи і охороник на вїзді в коператив.

на першому поверсі сауна, кухня, душова, на другому кімната відпочинку, в дворі бочка з водою і столик, також в дворі є альтанка з каміном, міні сценою і телевізором.

з двору видно поле а за ним районна лікарня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є сауна із ставочком в с.Озерце на комплексі Острів був там запрошували подивитись сауну в 2 поверхи а їх там 2

чи три штуки з виходом в ставок. Ціни не памятаю. Може хтось з бордівчан був там поділіться враженнями та ціною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Ще б написав хтось бані, де камер нема :) Я знаю - на Дубнівський в Амексімі (інфа - 99.9%). Ще є пару "бідових", але ... туди тільки тим, хто звик "стойко сносить тяготы и лишения))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще б написав хтось бані, де камер нема

Не зовсім зрозумів. Ти хочеш сказати. що є ВСЕРЕДИНІ саун камери відеонагляду?

Ось так-так.. :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...