Перейти до змісту
Mykola81

Танки War Thunder

Recommended Posts

Загрались в політику. Не варто провокувати от і все. Останнім часом в тундру часто граю і срач на рахунок політики був лише 1 раз. В грі багато українців, це видно по прапорах як на танках так і на літаках і в основному всі мирно грають.

Був випадок колись як на 3 українських танки виїхали 2 - один з українським прапором, другий з москальским. Так ось всі ті 3 ствола паляли по москалю, а наш український не зачіпали поки не вбили москаля )))

Так що все напряму від людей залежить, а не від розробників. Ви думаєте їх там не пресують? Ви оно в вот зайдіть, там ж ппц шо робиться!

Поширити це повідомлення

відверто сподобались їхні танки, от тільки часом підлагує. напевно, що через сам інтернет. граю на високих настройках, ноут тягне нормально.

єдине, що стиль бою тут у мене лише середня-ближня дистанція, бо за тою травою і деревами нічого не видно.

а відносно політики-постійно тролю москалів провокативними фразами в чаті ворлд оф тенкс. і нічого, ніхто не забанив. а пукани в них просто синім полум'ям палають, часом міг потролити персонажа, а потім приїхати, а він афк-шний стоїть, в чат строчить мені відповідь. само собою, насував в корму (двігло) і поїхав далі.

Поширити це повідомлення

все напряму від людей залежить, а не від розробників. Ви думаєте їх там не пресують?

+1

Однозначно гнати на розробників я вважаю не варто. Можливо, вони реагують лише на скарги упоротих поцреотів просто щоб не викликати конфлікту до себе.

Неодноразово обговорював в чаті політичні теми, переважно українською, іноді англійською та російською. Не мав ні разу проблем ні з адміністрацією ні з ватніками. (Взагалі жодного разу не було такого, щоб хтось після бою в пп ліз "выяснять отношения".)

P.S. Маркетологів/менеджерів їм тра міняти, бо дивлячись на умови останньої акції виникають реальні сумніви в їх адекватності.

Редаговано TaHkicT

Поширити це повідомлення

P.S. Маркетологів/менеджерів їм тра міняти, бо дивлячись на умови останньої акції виникають реальні сумніви в їх адекватності.
Акції не погані, але їх реалізація ((
а який там приблизно онлайн? 50-60к?
Десь так. Щось літом онлайн впав, але в бої заходить шустро. Я зраза на 4ому рангу танків і в черзі на бій не більше 1-2хв. Але дуже часто закидає в бій секунд через 10-30.

Поширити це повідомлення

А нам не дуже й треба. Хоча даремно вони це роблять. Багато народу перегляне свої погляди на необхідність прем. техніки/аккаунту та інших "плюшок".

Хоча сам шкодую що в мене не зміг знову прем на рік купити по акції :_03:

Поширити це повідомлення

Картоха вмирає швидкими темпами, буду переходити в тундру.Реально все врази краще,реальніше,цікавіше і різноманітніше.Жаль часу витраченого на картоху -проект зовсім не розвивається- нічого нового.

Поширити це повідомлення

Імхо в тундрі твінки нафіг не треба.

Як зайшов туди перший раз, то так картошку більше і не запускав.

АБ тундри натягує вот по саме небалуйся; про РБ я взагалі мовчу - як нефіговий такий сінгл виходить.

Ну і два жирних, як для мене, плюси: відсутність ХП та стелс-танкоти, коли за 100м від тебе в полі ВНЄЗАПНО зникає 100-тонний джап.

Хто хоче при старті 50 голди нахаляву  
Hide  

Поширити це повідомлення

В wot c пол года не захадил, последних пару месяцев в трундер рубаюсь, хотя аккаунт тоже с збт.Не давно зашёл в wot (пасмареть )или аккаунт жив ну и бой сыграть заодно.Следующих пол года точно больше не зайду...

Поширити це повідомлення

Акція в тундрі.Отримайте унікальну катюшу....

https://warthunder.ru/ru/news/12947-9-maya-bm-13n-ot-katyushi-peredaj-privet-ru

Поширити це повідомлення

Чим Тундра відрізняється від інших проектів. 

ЛІнк на реєстрацію http://warthunder.ru/ru/registration?r=userinvite_1919261

Редаговано san4ez1

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз