Перейти до змісту

Танки War Thunder


Mykola81

Рекомендовані повідомлення

Загрались в політику. Не варто провокувати от і все. Останнім часом в тундру часто граю і срач на рахунок політики був лише 1 раз. В грі багато українців, це видно по прапорах як на танках так і на літаках і в основному всі мирно грають.

Був випадок колись як на 3 українських танки виїхали 2 - один з українським прапором, другий з москальским. Так ось всі ті 3 ствола паляли по москалю, а наш український не зачіпали поки не вбили москаля )))

Так що все напряму від людей залежить, а не від розробників. Ви думаєте їх там не пресують? Ви оно в вот зайдіть, там ж ппц шо робиться!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 94
  • Створено
  • Остання відповідь

відверто сподобались їхні танки, от тільки часом підлагує. напевно, що через сам інтернет. граю на високих настройках, ноут тягне нормально.

єдине, що стиль бою тут у мене лише середня-ближня дистанція, бо за тою травою і деревами нічого не видно.

а відносно політики-постійно тролю москалів провокативними фразами в чаті ворлд оф тенкс. і нічого, ніхто не забанив. а пукани в них просто синім полум'ям палають, часом міг потролити персонажа, а потім приїхати, а він афк-шний стоїть, в чат строчить мені відповідь. само собою, насував в корму (двігло) і поїхав далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все напряму від людей залежить, а не від розробників. Ви думаєте їх там не пресують?

+1

Однозначно гнати на розробників я вважаю не варто. Можливо, вони реагують лише на скарги упоротих поцреотів просто щоб не викликати конфлікту до себе.

Неодноразово обговорював в чаті політичні теми, переважно українською, іноді англійською та російською. Не мав ні разу проблем ні з адміністрацією ні з ватніками. (Взагалі жодного разу не було такого, щоб хтось після бою в пп ліз "выяснять отношения".)

P.S. Маркетологів/менеджерів їм тра міняти, бо дивлячись на умови останньої акції виникають реальні сумніви в їх адекватності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Маркетологів/менеджерів їм тра міняти, бо дивлячись на умови останньої акції виникають реальні сумніви в їх адекватності.
Акції не погані, але їх реалізація ((
а який там приблизно онлайн? 50-60к?
Десь так. Щось літом онлайн впав, але в бої заходить шустро. Я зраза на 4ому рангу танків і в черзі на бій не більше 1-2хв. Але дуже часто закидає в бій секунд через 10-30.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 1 місяць потому...

А нам не дуже й треба. Хоча даремно вони це роблять. Багато народу перегляне свої погляди на необхідність прем. техніки/аккаунту та інших "плюшок".

Хоча сам шкодую що в мене не зміг знову прем на рік купити по акції :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Картоха вмирає швидкими темпами, буду переходити в тундру.Реально все врази краще,реальніше,цікавіше і різноманітніше.Жаль часу витраченого на картоху -проект зовсім не розвивається- нічого нового.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо в тундрі твінки нафіг не треба.

Як зайшов туди перший раз, то так картошку більше і не запускав.

АБ тундри натягує вот по саме небалуйся; про РБ я взагалі мовчу - як нефіговий такий сінгл виходить.

Ну і два жирних, як для мене, плюси: відсутність ХП та стелс-танкоти, коли за 100м від тебе в полі ВНЄЗАПНО зникає 100-тонний джап.

Хто хоче при старті 50 голди нахаляву  
Hide  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В wot c пол года не захадил, последних пару месяцев в трундер рубаюсь, хотя аккаунт тоже с збт.Не давно зашёл в wot (пасмареть )или аккаунт жив ну и бой сыграть заодно.Следующих пол года точно больше не зайду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі моя реферальна ссилка)) http://warthunder.ru/ru/registration?r=userinvite_1919261

І Вам і мені бонус

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Акція в тундрі.Отримайте унікальну катюшу....

https://warthunder.ru/ru/news/12947-9-maya-bm-13n-ot-katyushi-peredaj-privet-ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Чим Тундра відрізняється від інших проектів. 

 ЛІнк на реєстрацію http://warthunder.ru/ru/registration?r=userinvite_1919261

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...