Перейти до змісту

Танки War Thunder


Mykola81

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 94
  • Створено
  • Остання відповідь

У меня Атлон 4000+ 2 гб озу и 1 гб видео gforce 220 (простенькое совсем) самолёты на 1680*1050 самолёты "летают". Танки так же будут "летать"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

шось я не розумію в цих танках. Стоять два КВ-2 і перестрілюються 20 хвилин. І тут бах в одного взривається б/к.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось я не розумію в цих танках. Стоять два КВ-2 і перестрілюються 20 хвилин. І тут бах в одного взривається б/к.

Прилетів я на Ил-2 і нагнув КВ :_07:

Тест вже є?

Є , але ЗБТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось я не розумію в цих танках. Стоять два КВ-2 і перестрілюються 20 хвилин. І тут бах в одного взривається б/к.

Прилетів я на Ил-2 і нагнув КВ :_07:

Тест вже є?

Є , але ЗБТ

Доступ до ЗбТ можно купить. Правда на вторую волну, но она, по заверению авторов, должна начаться в этом месяце.

И кстати сегодня официально сервера переходят на 1,37

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі своїм анальним донатом?? Ніколи.

Дай сама гра зірок з неба не хватає. Може відсотків 10 своєї аудиторії ВГ втратить в кращому випадку для Слимаків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Уруру, кто на чём летает, как на счёт создания звена? У меня US P-40, P-400, P-39 (Aircobra 2 шт), A-20, UK Speedfire's (3 шт), Beaufighter's (MK VI, X) и СССР ЛаГГи и ИЛ-2 второй уровень. Летаю не часто, но есть желание полетать в звене иногда вечером или на выходных.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...
  • 4 тижня потому...

Не вдуплив поки , розбиратися треба .

Графоній норм , компа не садить =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отримав і я доступ в збт. Мде... Картошці переживати немає чого ((

Це жах яка не зручна гра! Абсолютно у всьому, начинаючи від налаштувань та закінчуючи танками ((( За що вони дерли з людей гроші за пакети в збт? Та тут ще гравцям платити за гру потрібно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ось і ОБТ не за горами.

Щодо картошки, так, їй переживати не варто, так як її школоло аудиторія в ВТ грати не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TaHkicT, мені здається навмаки - в дітвори жага до нового більша ніж в дорослих. Мені, наприклад, не дуже цікаво починати гру з початку. Тобто навтіь не буду пробувати. А мій син, за компанію з однокласниками, спробує :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акк в вот шкода із-за к-сті відкритої техніки. В тундру грати можна і я навіть не проти почати все з нуля, але воно тут таааак все запущено. Бажання грати пропадає вже від одного інтерфейсу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...