Перейти до змісту

Нате Вам Мадонну!


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Yarchik, підкинув я куму свому твою ідею з музикою,( але в данному випадку то Ріхард Ва́гнер), чекаю на результат нічного паті . :_02: Але там не дівчата, а два довбо-ба.

,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, мій колишній швагро робив у таких випадках так: клав на підлогу два тапки, а зверху колонки динаміками вниз. Тапки потрібні, щоб була невелика повітряна подушка між динаміками та підлогою. І вмикав на повну гучність. І сусіди по боках спали спокійно, і шум знизу вмить стихав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті що показав Tarzanych і є промисловими..... Ну, щонайменше на SKF Україна точно такими ж користуються...

Мої сусіди за стіною колись полюбляли Modern Talking. Однак вже протягом кількох тижнів при спробі ввімкнути улюблений гурт, змушені слухати мою акустику: Dark Lunacy, Kalmah, Stratovarius, Mors Principium Est та їм подібне. При спробі "розборок" я просто ввічливо :_14: прохаю знизити рівень децибел, на що обіцяю приглушити свої, які значно перевищують по потужності...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, підкинув я куму свому твою ідею з музикою,( але в данному випадку то Ріхард Ва́гнер), чекаю на результат нічного паті . :_02: Але там не дівчата, а два довбо-ба.

О, якби це були довбойоби - тут би й питань не було. Методом фізичного впливу спробував би переконати.

А то дві дівчинки, блін, припруться в 4-5 ранку з якогось "ночніка", гримнуть вхідними дверима, а потім в квартирі дотанцьовують, чи що.

А то й просто їм не спиться - до пізньої ночі "гиги", музичка.

Одного разу не витримав - спуситився, дзвоню в дзвінок. Затихли, двері не відчиняють - тіпа "нас нєту". Ну, нєту - то нєту. Затиснув зубочисткою кнопку дзвінка, щоб дзвонив безперервно, сів собі по-пацанськи на ступєнєчку, і жду. Діждався: "Мужчіна, чого ви дзвоните?" На дзвонаря, блін, вчуся. Двері не відкрили, а через двері я перекрикуватися не хотів. Викликали міліцію. Я міліцію зустрів, пояснив, що сталося, дівчаток міліція трішки вгамувала. На ранок до мене відвідувачка - мам однієї з дівчаток: "Чого ви не даєте дівчатам спати, дзвоните їм серед ночі?!!" О! Тут я все сказав, що думаю про дівчаток. Мама дала мені свій телефон, і з тих пір стало жити легше: тільки дівки розбудили мене - я будю маму. Але почався новий навчальний рік, а в мами, певно, номер змінився - не додзвонишся.

Дівиці на контакт не йдуть, при персональній зустрічі на сходах починають істерично кричати, щоб я від них відчепився і дзвонити всім сусідам на площадці.

Тому я просто влаштував дівчаткам безсонну ніч, щоб вони збагнули, як то буває.

Yarchik, мій колишній швагро робив у таких випадках так: клав на підлогу два тапки, а зверху колонки динаміками вниз. Тапки потрібні, щоб була невелика повітряна подушка між динаміками та підлогою. І вмикав на повну гучність. І сусіди по боках спали спокійно, і шум знизу вмить стихав.

Я теж клав на підлогу, тільки одну колонку і "прямим контактом", без тапків :) Але підлога й так вібрувала некісло!

Ті що показав Tarzanych і є промисловими.....

Ні, ті, що їх показав Tarzanych - це найдешевші беруші, і чи не єдині, які можна купити в нас в аптеках. Тому, мабуть, їх на СКФі і видають :)

Хороші, "істинно" промислові можна побачити тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівиці на контакт не йдуть, при персональній зустрічі на сходах починають істерично кричати, щоб я від них відчепився і дзвонити всім сусідам на площадці.

Ну ти ж знавець законів. Викликаєш участкового, хай послухає музику разом із тобою за дверима, або у тебе в квартирі. Зробить висновки. А ти тнакатай скаргу. Здається, дівчаткам "світитим" щось типу від і до не_пам'ятаю_скільки неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Карочє від 85-225 грн. А повторно від 510.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, ті, що їх показав Tarzanych - це найдешевші беруші, і чи не єдині, які можна купити в нас в аптеках. Тому, мабуть, їх на СКФі і видають :) Хороші, "істинно" промислові можна побачити тут.

Ну мені вистачає :)

В аптеках ще продають вкладиші "Берегуши", то це взагалі щось незрозуміле

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...