Перейти до змісту

Нате Вам Мадонну!


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

О, я, дзенопізнаючий, вимушений слухати нічне тупотіння, "ги-ги-ги" і п'яні захоплення моїх сусідок з-піді мну (Настя з медучилища - тобі привіт, конячко, і напарниці твоїй, конячці ще тій!!!)

А чо? Повернувся я сьогодні додому в 02:05 (встрєтіл старого (ну, не такого старого, як давнього) друга), прийшов додому - а спать не хоцца! А тут хіти з колонкок просяться! Paradise Lost, Judas Priest "Breaking the law", Iron Maden "Seventh son of the seventh son"... Ну, послухав я пару разів... а потім згадав про шедевр Мадонни:

І, грішним ділом, станцював. Разів п'ять. У вас над головами. Спокійної ніченьки. Ніжних, сцуко, снів. Просинайтеся в такому ж захопленні, як я інколи від ваших воплів та іншої, курва, активії.

...А завтра (якщо не засну) будуть Чак Шульдінер, Пол Мазуркевіч, "Ентрекс", "Металліка", "Акцепт" та інші нині сущі і почивші у вічності знаменитості. Готуйтеся, мєдсьостри! Ставте крісла, готуйте аншлаг - 40 щирих ватт на колонку це для однокімнатної халупки немало!

...

Хто не вкурив - прохання тупо проігнорити. Мотивація - ізвінітє, бил пьян. Рідко така хня трапляєтся, ну але чо? Адмін Рома ака КМД все одно в Європах (на танку поїхав пойнти заробляти, кулє), інші може проігнорять - а я тупо погоню. А-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а!!! Гів іт ту мі!!! (Мадонна).

Білд е файа,

Е саузенд майлс евей

Ту райд май лонг вей хоум...

Ай райд зе комет

Май трейл із лонг ту стей

Сайленс - із е хеві стоун....

http://www.youtube.com/watch?v=JHcUaSuXMYg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п'яні захоплення моїх сусідок з-піді мну

Прямо-таки з-під?

original.jpg

Страшна помста, страшна ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чак Норріс нєрвно курить в стороні від суровості випімшого волинського юриста :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Щоб усі боялись, щоб не насміхались" (с) :_07: :_07:Треба і своїм вредним сусідам таке влаштувати)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, медсестри висновки зробили :0155:

Зрозуміли, що Ярчик "правільний пацан" і будуть кликати його до себе на нічні паті. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-18237-0-22069500-1380004848_thumb.j

Выходная мощность: 2 × 150 Вт

І будуть слухати тільки те, що ти включиш :_18: :_18: :_18:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Мої сусіди слухають лише хорошу музику! І мені однаково, що вони про це думають" :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Мої сусіди слухають лише хорошу музику! І мені однаково, хочуть вони цього, чи ні" :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись піді мною теж жили студентки-санітарки, причому шестеро в трикімнатній. І нічого, було порівняно тихо. Може тому, що підсилювач на підлозі стояв.

Одного разу, коли вимкнули різко світло, знизу пролунав повний переляку крик шести юних горлянок. А потім з-за стін на різних поверхах дружнє "гигиги" ^_^

І взагалі, де ж ділись ті толерантні, які закликали бути терпимішими до людей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно що створив пост. країна (підїзд) повинна знати своїх героїв :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

країна (підїзд) повинна знати своїх героїв

Краще б знали тих героїв, які катаються на джипах і мають багатотисячні борги за комунальні послуги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда-а-а.... а чим решта сусідів завинили?

Зверху сусідів немає. Зверху дах. Даху пох. Збоку може і є - но в польських будинках стіни в 80 см товщиною, там ніфіга не чути.

Низя п'яному сідати за комп'ютер з інтернетом. Низя. Одне тішить - що хоч писав відносно без помилок :)

Чого ж так важко?.. Що ж було лишнім - пиво, горілка, чи бехеровка? Напевно, глясе... Ай, раз в рік - можна.

Знову напився, зламав деревце...

Як тепер людям дивитись в лице?

Клявся, божився, бив себе в лоб -

І знову напився. Ай, мать його в ...об!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum,

Був би ти моїм сусідом, перестав би слухати голосно музику назавжди надовго, або слухав би тільки те що я )))B5000B___________4cdd657e1b789.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum має ліхтарика. Півметрового. Plum ліхтариком фігарить порушників громадського порядку. Я б не заїдався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum має ліхтарика. Півметрового. Plum ліхтариком фігарить порушників громадського порядку. Я б не заїдався.

Рано чи пізно нарветься не на того, кого треба - і привіт реанімація <_<

Я не так давно на таких героїв в травмпункті надивився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда-а-а.... а чим решта сусідів завинили?

Чого ж так важко?.. Що ж було лишнім - пиво, горілка, чи бехеровка? Напевно, глясе... Ай, раз в рік - можна.

Знову напився, зламав деревце...

Як тепер людям дивитись в лице?

Клявся, божився, бив себе в лоб -

І знову напився. Ай, мать його в ...об!

Ото несе після глясе

А постраждало...деревце

пи.си. А мастерство таки не пропьешь. +1 за грамотність

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

років пять тому назад теж була подібна історія в мене, приїхали гості, посиділи культурно лягли спати, а тут х.. й заснеш, на два поверхо ниже теж дві дівки малолєтки вирішили влаштувати дискотеку і кричали на весь голос з балкону під час куріння, до 3-тьої ранку терпів, як увірвася терпець спустився постукав в двері і попросив вічливо зробити тихіше. На що мене послали.... Спокійно повернувшись в квартиру пішов у ванну набрав повне відро холодної води і гайда чатувати на балконі слідуючу партію курящи. Здобич не забарилась, відро води успішно накрило дві мішені. Як не дивно але музику після того одразу виключили!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у меня под окнами пьяный шлях, и бары вокруг. Ночами курсирует пьяный народ, разборки, песни каждую ночь. Всех их ведрами не зальешь, децибелами не заглушишь. Просто забила, включила дзен и сплю сладко. Окна не закрываю, даже зимой не всегда. Научилась спать под это всьо. И всем советую - меньше психуйте, здоровее будете.

Но Ярчик даже в ярости и под глясе - превосходен, как и всегда. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tarzanych, я давно вже був вимушений купити берушки. До речі, ті, що на твоїй картинці - фігові, вони практично не захищають від шуму. Найкраще захищають від шуму так звані "промислові" берушки, якими користуються на виробництві, в шумних місцях. Але вони не дуже зручні для спання. Тому для себе я купив Alpine SleepSoft. Якщо їх правильно вдягнути - блокують шум, як треба. Ось вони:

tIZ5C.jpg

Тільки ж зловживати берушами не радять, бо потім важко буває спати без них. А тому це на крайній випадок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...