Перейти до змісту

ДЖД и "вандалы"


Basil

Рекомендовані повідомлення

На продовження теми:

У Луцьку «вандали» розмалювали дитячий поїзд.

Поїзд на дитячій залізниці у Луцьку розмалювали невідомі: працівникам довелося «віддраювати» вікна.

Начальник дитячої залізниці Любов Іванова розповідає, що вагони розмалювали в ніч з 28 на 29 серпня.

«Увечері сторож оглянув поїзд, все ще було нормально. А зранку, коли я йшла на роботу, то з мосту помітила, що потяг вже розмальований», - каже вона.

Вікна вдалося почистити розчинником.

Судячи з «масштабності» роботи, «художник-вандал» був не один, припускають на дитячій залізниці.

cb-DSC_8848.JPG

cb-DSC_8985.JPG

Більше фото тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не продолжение это темы. Никак не продолжение. Поэтому разделю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не продолжение это темы. Никак не продолжение. Поэтому разделю.

Дякую

По темі - якби їх просто розмалювали в різні кольори - це одне.

А ці негритянські малюнки, і закоси під них бісять. Ще й по склу пройшлись, недоумки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довбні.Вже ж як малюєш щось,то намалюй таке,щоб малюкам в око впало.Щоб та дитина посміхалася,дивлячись на вагон.А то понаписують своїх іерогліфів,що тільки самі і знають,що там накалякано.Очі можна поламати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По темі - якби їх просто розмалювали в різні кольори - це одне.

А ці негритянські малюнки, і закоси під них бісять. Ще й по склу пройшлись, недоумки

дійсно як тупі негри з якихось трущоб. Вже якщо так старались півночі то потрібно було шось путнє для суспільства намалювати. А не сернути "тут був я". Колись пробував одному "художнику" пояснити що оті каракулі шо на стінах малює це всеодно що собака мітить дерево - неприємно для оточуючих і зрозуміло тільки таким як він. Та де там - це "круто". Папуаси з середньої Африки. Їм палками з мавпами воювати а не нові технології розробляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абиж-то негритянські малюнки, і закоси під них.... Быльше подібне це"творчєство" , як писав taurus07 :" це всеодно що собака мітить дерево - неприємно для оточуючих і зрозуміло тільки таким як він."

WHsun.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розпочну срач: розмалювали знаки "Луцьк" - красіво, розмалювали вагони - вандалізм.

По чому розрізняєте? по рівню виконання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розпочну срач: розмалювали знаки "Луцьк" - красіво, розмалювали вагони - вандалізм.

По чому розрізняєте? по рівню виконання?

Ти вважаєш, що це одне і те ж саме? :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розпочну срач: розмалювали знаки "Луцьк" - красіво, розмалювали вагони - вандалізм.

По чому розрізняєте? по рівню виконання?

Ніби на цих малюнках рівень виконання непоганий, але хіба то гарно, коли на будинках чи тих самих поїздах вони зображені? І головне - смисл картини? Підписатись, щоб про тебе всі знали, як Бенксі? Не таке треба творити.

1249620810_hkh6txllbj.jpeg

А нарахунок знаків Луцька, то вони розписані, як мінімум, "в тему".

3357504_93bd71ff.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо мислити глобально - то так.

якісь чуваки, взяли фарбу, і щось помалювали по громадській власності.

так де грань між вандалізмом і мистецтвом?

якби намалювали щось таке

3c1859b7a2c2.jpg

це було б "красіво" чи вандалізм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам колись дуже давно робив граффіті, і перш за все коли це робив, то задав собі питання "чи не зашкодить твоє творіння іншим", тому мабуть більшість так і лишилась на папері. Сьогодні ж ці пацани взагалі не думають коли малюють, пишуть тегі та псують зовнішній вигляд фасадів будинків та інше майно по всьому місту. Невже мало стін біля залізниці та в промзонах? Не бачу жодної проблеми знайти тих художників навіть не відходячи від компа (за допомогою ВК), та обтяжити їх коштами по відновленню тих вагонів, було б лише бажання в провоохоронців тим займатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так де грань між вандалізмом і мистецтвом?

Звичайно, що дуже розмита, і її так просто не проведеш.

Особисто для мене, дивлячись на фото під спойлером, ця грань виглядає так:

09.jpg

Графіті на воротах - мистецтво. Теги на бокових стінах і в центрі воріт (чорним балончиком на білому фоні) - вандалізм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LaMeRiLKiN, ви так і не відповіли на моє пряме запитання:

якби на вагоні намалювали щось гарне - у такому випадку це б не було вандалізмом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LaMeRiLKiN, ви так і не відповіли на моє пряме запитання:

якби на вагоні намалювали щось гарне - у такому випадку це б не було вандалізмом?

поняття "вандалізм", як і "краса" - суто індивідуальні. Для тих самих "художників", які розписали вагони - це гарно. Для більшості - пошкодження майна і той самий вандалізм. В цьому питанні я не відокремлююсь від думки більшості.

Відповідаю прмо на ваше пряме запитання: якби на вагоні намалювали щось гарне і якби зображення несло в собі якусь цікаву думку і вписувалось би в антураж - то будь-ласка, я тільки за таке мистецтво. Звичайно щоб це було погоджено з власником об'єкту або іншою адміністрацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LaMeRiLKiN, ви так і не відповіли на моє пряме запитання:

якби на вагоні намалювали щось гарне - у такому випадку це б не було вандалізмом?

Дозволю собі вставити свої 5 коп.

Мені здається факт розмальовування дитячої залізниці не варто розглядати із сторони "гарно-не гарно", тому що скільки людей стільки і думок, а з точки зору псування майна, додавання лишньої роботи працівникам залізниці, виникнення додаткових витрат на розчинник і перефарбування, це виглядає як псування чужого майна, тому моя особиста думка - так, це вандалізм не залежно від того що там намальовано.

Якби хтось, без вашої на то згоди, на ваших вхідних дверях або автомобілі, або улюбленому діловому костюмі намалював щось гарне, це викликало б у вас почуття захоплення? Або якщо впадати в крайнощі, то чи викликало б у вас захоплення татуювання на спині прегарнющого метелика, зробленого там без вашої згоди? Як на мене справа не в красоті витвору а в тому що це зроблено без дозволу і по самодурству.

Ось таке IMHO.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Quiet, ви не зрозуміли до чого я вів

Перечитайте повідомлення 9 в цій темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По чому розрізняєте? по рівню виконання?

Я розрізняю по рівню виконання.

Намалювали чорно-білий портрет дівчини на мості біля Там Таму - краса, мистецтво.

А тут щось геть незрозуміле. Має право на життя, але точно не на склі вагонів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LaMeRiLKiN, ви так і не відповіли на моє пряме запитання:

якби на вагоні намалювали щось гарне - у такому випадку це б не було вандалізмом?

а якщо перефразувати трохи: "якби на моїй машині намалювали щось гарне (не питаючись мого дозволу і не враховуючи моїх смаків) - у такому випадку це б не було вандалізмом?"

Quiet випередив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так от. на написах "Луцьк" намалювали щось гарне. але це вандалізм. до цього і вів, якщо хтось не здогадався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как я уже говорил раньше, если это сделано качественно и с разрешения владельца, как например, это делает в Каменце-Подольском во время фестиваля Республика:

27V5ys3Z8SA.jpg

oDa5xYRgaNw.jpg

_gsSUNMJZ5A.jpg

JEzVtsIOHu8.jpg

То это круто, а это вандализм чистой воды, автографы графитчиков не несущие смысловой нагрузки, понятные только их авторам и другим графитчикам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

беремо найвідомішого мєсного стіномарателя, квадратноголовим котом якого було не так давно розмальовано півміста, який ручкався навіть з мером, затискаємо його «піщальні шарікі» в двері розмальованого вагону, і — Оппа! ми вже знаємо чиїх це забруднених у нітрофарбі рук справа.

але ж його чомусь ніхто не чіпає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vampirich, тут дилячись з якого боку дивитися:

З точки зору української Вікі - то вандалізм це любе малювання на об"єктах, високохудожнє чи мазня, без різниці, оскільки "руйнування/пошкодження".

З точки зору російської Вікі - тільки якщо малюнок "оскверняет" об"єкт. Суб"єктивно виглядає так: подобається/в тєму - не вандалізм, не подобається/не в тєму - вандалізм. Пацанам подобається мазня на поїзді - з їхньої колокольні - не вандалізм, скіну подобається свастика на пам"ятнику розстріляним євреям - не вандалізм. Ти ще спитай де грань між смачно/несмачно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, за те що смачно\несмачно - нікому нічого не буде. а за вандалізм можливе покарання. якось так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...