Перейти до змісту

Гарні фото з нашими велосипедами


Spyke

Рекомендовані повідомлення

eUtAo.jpg

КІЦЯ ЗНАЄ ТОЛК В КОМАНЧАХ :)

C3qEV.jpg

сезон відкрито =)

fct1y.jpg

вибачте за Оффтоп,але що це за трубочка від фляги іде на каманчі?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 292
  • Створено
  • Остання відповідь

вибачте за Оффтоп,але що це за трубочка від фляги іде на каманчі?????

Велогудок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кльова штука, спасає від маршрутчікив, тролейбусів і камазів.

+ прикольно вітатися з кимось :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли вже люди зрозуміють суть цієї теми?

Лише один фотограф зі всіх вловив її, на мою думку. Не буду казати, хто. Решта обідиться ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли вже люди зрозуміють суть цієї теми?

Лише один фотограф зі всіх вловив її, на мою думку. Не буду казати, хто. Решта обідиться ;)

Більшість фото такі як у ТС, нерозумію, що за пред'яви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кожної людини своє поняття слова "гарні". Для когось гарне фото це художнє фото, для когось наявність велосипеда на фото це вже гарно, а для когось "гарно" це свій класний велосипед знятий в прикольному місці.... Я, наприклад, просто люблю свій вел, але ще не знайшов такої фотки, де б він був у гарному ракурсі для того, щоб розмістити фото в цій темі, хоча для мене він гарний з будь-якої сторони...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли вже люди зрозуміють суть цієї теми?

Лише один фотограф зі всіх вловив її, на мою думку. Не буду казати, хто. Решта обідиться ;)

Більшість фото такі як у ТС, нерозумію, що за пред'яви.

"Пред'яви"... Як сердито. Ви себе до решти приписали, видно

Творчисть передбачає пошук нового, прояв таланту і фантазії. А копіювання ТС це, як мінімум, - нудно. Ще й в такий кількості. Треба робити тему " фото з моїм любимчиком" окремо. Тоді буде всім зашибісь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, та ладно ) після моєї світлини з цегельним котом, там просто велотуристичне паломництво – кожен хто знаходить це місце, обов'язково постить сюди фото в доказ :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна рахувати що відкрив сезон. Катнув вчора 37 км по наших недо-дорогах та бездоріжжю(по берегу Стиру із Рованців до мосту на Ковельській.)

Бляха, дупа з непривички болить,сьогодні сидіти навіть в офісному кріслі не комфортно. Потрібно для такого діла напевно обзавестись або підсиділом з амортом. або гелевим сидінням. Бо на хардтейлі і приспущених полусліках 37-622 дофіга твердо.

IMG_20150426_173759_500.jpgi.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Пред'яви"... Як сердито. Ви себе до решти приписали, видно

Творчисть передбачає пошук нового, прояв таланту і фантазії. А копіювання ТС це, як мінімум, - нудно. Ще й в такий кількості. Треба робити тему " фото з моїм любимчиком" окремо. Тоді буде всім зашибісь.

Тань, так зашибісь? :_07:

ALrNu.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...