Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

16 minutes ago, xc90 said:

З цього треба починати;)Звичайний валютний "барига" матиме нюанси із синіми-несиніми купюрами, через які втрачається сенс в такого роду оборудках

а що з купюрами не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, case_l said:

а що з купюрами не так?

Люди самі створили проблему на рівному місці: депозит старими купюрами не хочуть забирати:D

А окремі обмінники й раді підігріти інтерес: курс для старого дизайну один, для нового - плюс 10коп.

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 minutes ago, xc90 said:

Люди самі створили проблему на рівному місці: депозит старими купюрами не хочуть забирати:D

в деяких людей 100-доларова купюра є об'єктом фетишу 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, case_l сказав:

в деяких людей 100-доларова купюра є об'єктом фетишу 

Краще еври)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 години назад, xc90 сказав:

З цього треба починати;)

Чому? Мої знайомі мені нічого не "рішали". Єдине хіба, "свиснули", що є в касі нові купюри. Але раніше в приваті я про це домовлявся й так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, MaestroA said:

Чому? Мої знайомі мені нічого не "рішали". Єдине хіба, "свиснули", що є в касі нові купюри. Але раніше в приваті я про це домовлявся й так.

Щось не доганяю: то рішали чи свистіли?) І як, цікаво, можна самому домовитись про видачу "синіми"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин назад, xc90 сказав:

І як, цікаво, можна самому домовитись про видачу "синіми"?

Так само, як можна домовитися на Укрпошті про отримання посилок поза чергами без знайомих і грошей. ;)

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин назад, case_l сказав:

вона викликає більшу ейфорію?

Ну в позатому році це було вигідно, вийшло +10%.та і ЕС їх приймають..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 minutes ago, romanc said:

Ну в позатому році це було вигідно, вийшло +10%.та і ЕС їх приймають..

Там в деяких кранах можуть до влади прийти популісти, вийти з ЄС, він розвалиться і тоді буде гарний папірець, а долар то є долар, приймають купюри 1914 року. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилини назад, case_l сказав:

вийти з ЄС, він розвалиться і тоді буде гарний папірець

Але ж хіба європейці не тримають депозити в євро ? Думаєш з ними можуть зробити як з радянськими ? Вчора у тебе в банку 20 тис. грошей, а сьородні зранку - записка в книжці, що у тебе були гроші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 години назад, case_l сказав:

Там в деяких кранах можуть до влади прийти популісти, вийти з ЄС, він розвалиться і тоді буде гарний папірець, а долар то є долар, приймають купюри 1914 року. 

Але квітки трохи дорожчі, щоб полетіти поміняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть якщо вийдуть, остануться в еврозоні. То не дуже пов'язано. Кіпр не в ЕС, але єври ходять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.01.2024 в 16:14, case_l сказав:

а що з купюрами не так?

я теж не можу зрозуміти, здавав валюту і виявляється є 2 курси здачі прийому, на нові та старі купюри... йо"!4ті люди якісь, яка різниця який долар, хоч фіолетовий, аби справжній. Чи може хто має якесь розумне пояснення крім хитрожопого спекулювання перекупів?

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин назад, woodwork сказав:

я теж не можу зрозуміти, здавав валюту і виявляється є 2 курси здачі прийому, на нові та старі купюри... йо"!4ті люди якісь, яка різниця який долар, хоч фіолетовий, аби справжній. Чи може хто має якесь розумне пояснення крім хитрожопого спекулювання перекупів?

Ну мабуть ви трохи емоційно реагуєте і обзиваєте усіх навколо. Більшість громадян хочуть купити купюри нового зразка і ще б добре зовсім новенькими, а купюри попереднього зразка кудись потрібно також перемістити, фінустанови та обмінники їх не складають і не маринують...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.01.2024 в 15:12, MaestroA сказав:

Відкриваєте картку в Укргазбанку. Кладете ₴ без комісій. Відкриваєте віртуальну валютну карту. Переказуєте без комісій. (Обмеження НБУ - 50000 грн./міс.) Замовляєте  в додатку валютний кеш на завтра/післязавтра. Знімаєте $ в касі без комісій. Якщо домовитеся, то навіть новими банкнотами.

Сьогодні знайшов і скористався ще цікавіщим варіантом. Все теж саме, тільки $ можна забрати одразу після конвертації, без "замовлення готівки" на настіпні дні. Курс на 01.02 - 37,94. Кредобанк.

P.S. Так, знову новими банкнотами. Вже без знайомих.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...