Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

То що долар падає зараз падає?

ціна на нього падає... так що бігом всім здавати валюту... укріпляти гривню... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так,падає, і я надіюся на теперішню владу, почала діяти - що і очікували. браво!

Це дуже добре, як раз батько вирішив брати авто, і тут таке з доларом! Ось тепер ждемо поки спаде.

Змінено користувачем dio
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це дуже добре, як раз батько вирішив брати авто, і тут таке з доларом! Ось тепер ждемо поки спаде.

Аналогічна ситуація. Авто костувало 185, а стало 202... Хоча я не вірю, що відкотиться до попереднього рівня

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це дуже добре, як раз батько вирішив брати авто, і тут таке з доларом! Ось тепер ждемо поки спаде.

Аналогічна ситуація. Авто костувало 185, а стало 202... Хоча я не вірю, що відкотиться до попереднього рівня

До попереднього не думаю! Но десь біля 9.50 стане!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я ще неможу зрозуміти а як це поняти КУРСИ ВАЛЮТ МА МІЖБАНКУ. там продаж 9.65.

А там де пише КУРС ВАЛЮТ В УКРАЇНІ 11.21.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До попереднього не думаю! Но десь біля 9.50 стане!

має бути всеодне нижчий курс, десь біля 9, але тільки після міжнародних вливань, бо нац банку нема що продавати банкам. 8,1-8,2 певно поки не буде, бо треба стимулювати економіку інвестиціями. А після виборів, можуть ще і друкарський верстат запустити. Хоча в нас щось прогнозувати майже нереально, тільки там з самого верху відомо, що буде з курсом

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До попереднього не думаю! Но десь біля 9.50 стане!

має бути всеодне нижчий курс, десь біля 9, але тільки після міжнародних вливань, бо нац банку нема що продавати банкам. 8,1-8,2 певно поки не буде, бо треба стимулювати економіку інвестиціями. А після виборів, можуть ще і друкарський верстат запустити. Хоча в нас щось прогнозувати майже нереально, тільки там з самого верху відомо, що буде з курсом

Да-Да.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оце банки почали морозитись, аби валюту не купляти по сьогоднішньому курсу... то програма не працює, то гривні нема, то закупили валюти згідно денного ліміту і т.д :D

В кого які прогнози по подальшому курсу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, зараз не реально продати валюту банкам.

Думаю, сьогодні на міжбанку спеціально зміцнили гривню перед вихідними, деякі банки відсторонили від участі в торгах, щоб зменшити ажіотаж на валюту і щоб народ почав її продавати... Попит з валюти перейде на гривню і в понеділок на міжбанку вона зміцниться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Днём, в центре обменять валюту в банковских отделениях было не возможно. У всех внезапно закончилась гривна :_07: Пока платил за инет, человек 20 пытались.

Предвыборный загон оленей стартовал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://espreso.tv/new/2014/02/28/nbu_vzhyv_zakhodiv_do_8_bankiv_cherez_valyutni_spekulyaciyi_16_bankiv_porushyly_normatyvy_rehulyatora

НБУ вжив заходів до 8 банків через валютні спекуляції, 16 банків порушили нормативи регулятора

nacbank_dt.ua.jpg

фото: dt.ua

НБУ вжив заходів до восьми банкам через валютних спекуляцій

Про це на прес-конференції заявив голова НБУ Степан Кубів, передає
.

Крім того, в 10 банків, за словами Кубіва, спрямовані комісії для перевірки, а в 16 банках виявлені порушення нормативів НБУ.

Також Нацбанк має намір припиняти спекуляції на валютному ринку.

"Спекуляції, порушення нормативних актів НБУ будуть припинятися. Я хочу попередити банки, які співпрацюють зі спекулянтами, конвертаційними центрами - це буде припинено негайно" , - сказав він.

Нагадаємо, Національний банк України ввів тимчасове обмеження на зняття валютних вкладів в еквіваленті
.

Так що це все спекулянти, ждіть курса 9.00 і не переживайте.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в Червонограді (Львівська область) хотів купити злоті. Обійшов всі банки..там де курс 3.45 злотих не продають. В валютчиків по 3.65. Зторгувався на сумі 3.50 за злотий.

Беру товар в Польші. Тепер мушу платити на 25 відсотків більше....

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеться щоб скоріше вже впав долар.!

Змінено користувачем dio
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почнуть в Україні виготовляти, компутери, мобіли, шмотки модні, автомобілі нормальні , і ще ряд товарів які з Китаю совають, тоді долар нафіг тут не треба буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я буду ржать когда после такого роста его опустят до 8.00 :) чтобы усрались те кто делает панику способствуя росту. Вы скажете это не реально! Может Вы и правы, но в мае 2008 его опустили на 1 гривню ниже межбанка. Так что всё возможно... Курс в 15грив. за у.е. мы тоже уже видели :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

це буде чудово, можна буде прикупити з зарплати 10 баксів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dio, тут події змінюються кожні 15 хвилин, а ти цікавишся що буде протягом тижня?

Та так поцікавився. Я зрозумів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в 2008 чи то вже було в 2009 році був день коли бакс з 10 став 12 грн і всі побігли купувати, бо думали що завтра буде всі 15 грн, а на другий день бакс падає з 12 до 9 грн. я бачив як люди плакали і рвали банки бо вчора брали по 12, а завтра вже він впав і нікому не треба.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну трішечки не той випадок.

тоді просто бабло косили на оленях, а зараз міжбанк лишився без втручання нацбанку і вливань валюти.

в Україні немає ринку валютного нормального, який би впливав на курс, тому курс прив'язують тупо до міжбанку

коли в нацбанка з'являться гроші ?... хйз

чи буде він гнати гривню вгору штучно як завжди робив ?... хйз

Зараз можна лише гадати, реально ніхто не візьметься спрогнозувати ситуацію... а ще й мутки москалів так не в тєму.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому война,а кому мать родна.Зараз для валютчиків золотий час!

Нехай міліція діє згідно з законом - адмінка і конфіскація готівки у тих, у кого нема ліцензії на обмін валюти. Це не проблема навести лад, головне бажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...