Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

з вчорашнього дня приват не продає валюту. тим самим і забороняє поповняти валютні рахунки( карти) розраховуючись за гривні. з валютної на валютну проходить

Змінено користувачем kvantov
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раніше не пробував, тому такого не знав

Змінено користувачем kvantov
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З обіду в новинах проскакувала інфа, що НБУ хоче роздумує, щоб ввести ліміт на купівлю валюти однією особою в день... Якщо це станеться, то чорний ринок взлетить... Хоча і там не особливо продають валюту... тримають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За день майже на гривню злетів!!!!!!!!!!! Так..... після вашого майдану життя стає все покращується та покращується! (уже сегодня)

Скоро по талонах хліб будемо отримувати!

  • -1 13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чому це в процвітаючій економіці Украіни курс 1/10 а в занепадаючій Японіі всього 1/102?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За день майже на гривню злетів!!!!!!!!!!! Так..... після вашого майдану життя стає все покращується та покращується! (уже сегодня)

Скоро по талонах хліб будемо отримувати!

та гривня й так на соплях трималася, ось ось мала рухнути, дiрки замазували вже чим могли, революцiя просто пришвидшила процесс

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За день майже на гривню злетів!!!!!!!!!!! Так..... після вашого майдану життя стає все покращується та покращується! (уже сегодня)

Скоро по талонах хліб будемо отримувати!

знаєте що я помітив? всі хто проти майдану кричать що винний ВАШ майдан.

потрібне було відстоювати свою гідність, свою позицію а не соплі жувати. ви винні в цьому не менше а то і більше ніж люди які підтримують майдан, бо все на що вистачило вас- це бездарне ниття.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За день майже на гривню злетів!!!!!!!!!!! Так..... після вашого майдану життя стає все покращується та покращується! (уже сегодня)

Скоро по талонах хліб будемо отримувати!

Я процитую Б.Біддера (тут): "Shut the fuck up. Заткнись, бл***." Люди загинули, а ти тут зі своїми висновками по ситуації з доларом. Як ви, антимайданівці, любите говорити: "Идите работайте! Работать нужно!" Ну так йди і працюй - не ний тут. Експерт хренов.
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За день майже на гривню злетів!!!!!!!!!!! Так..... після вашого майдану життя стає все покращується та покращується! (уже сегодня)

Скоро по талонах хліб будемо отримувати!

знаєте що я помітив? всі хто проти майдану кричать що винний ВАШ майдан.

потрібне було відстоювати свою гідність, свою позицію а не соплі жувати. ви винні в цьому не менше а то і більше ніж люди які підтримують майдан, бо все на що вистачило вас- це бездарне ниття.

Ну по перше я не проти майдану, по друге я не нию а висвітлюю свою думку!!!!!! а по третє я вже бачив часи правління помаранчевих, при яких курс скакав з 4,35 до 13,75. (під кризу грошей на вибори намили) ! а режим азаровщини все ж тримав якось стабільний курс на плаву!

  • -1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі-то до майдану ми мали отримати 15 мільярдів від Росії.

Не ми, а ВОНИ - колишня влада. Щось ні я, ні моя сім'я не відчули тих 3 млрд. дол.

До речі, MANJAK11 правильно сказав - затикали дірки. В народі кажуть: Срала баба - мазала.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Падіння долара вже скоро відчуєте.

КЕП?

ні, я про те що домовленості з Росією рятували ситуацію.

надовго ? Та й МВФ для кредиту ставив вимоги не просто так, а Путлер (офiцiйно) давав по типу *бери, у меня этого добра навалом* , а насправдi ще не вiдомо, чого б нам тi 15 млрд вартували. Европеець дасть рубль, забере два, а русскiй дасть рубль - забере пьять.

ЗЫ Всього лише одна тема на росiйському форумi, яка iснувала (й iснуе) на протязi всiеi революцii, зробила з мене з лояльного до братського росiйського народу - ярим русофобом. Так що москалям вiри нема, в таких щось брати - собi дорожче

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МВФ життя нам зробить казкою, еге ж. Бачили умови надання кредиту? І, на жаль, іншого виходу немає. І візьмуть же ж. Під ті кабальні умови. А от умови надання Путіним - "Він звернув увагу на те, що Росія не просто так видала кредит Україні і знизила ціну на газ. "Ми, на відміну від МВФ, суворо на папері не позначили умов надання цього кредиту. Але з прем'єром Азаровим у нас є певні домовленості", - сказав Путін. Серед них він назвав створення умов для системних зрушень в економіці. "Цей кредит береться не тільки для підтримки бюджету, для проїдання, але щоб створити умови для структурних змін в економіці. Запитайте Азарова, я не думаю, що він буде ховатися від преси, він сам мені про це розповідав", - заявив президент Росії." Відчуваєте різницю? Тепер чекаємо на підвищення цін на газ для населення, гривня у вільному плаванні, зарплати і пенсії на теперішньому рівні. Казка.

П.С. ЯП?

Повторюсь, Путлеру вiри нема. Вiдсутнiсть умов це ще гiрше за кабальнi умови, бо до кабальних умов можна пiдготовитись й пристосуватись, а коли умови вiдсутнi, то видадуть вам бiльше половини кредиту й поставлять раком, або давай що я хочу ,або вертай грошi назад (а де ж вони вiзьмутся якщо вже все оприходовано) Це нагадуе тюремний розвод лохiв на карточнiй грi , коли грають *нi на що*, а коли лох програе, вигравший каже , що для нього примiром 1000грн нiщо й лох стае винен ту сумму (сумма може бути будь яка, й взагалi будь що) От й нам Путлер походу дае кредит пiд *нiщо*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МВФ життя нам зробить казкою, еге ж. Бачили умови надання кредиту? І, на жаль, іншого виходу немає. І візьмуть же ж. Під ті кабальні умови. А от умови надання Путіним - "Він звернув увагу на те, що Росія не просто так видала кредит Україні і знизила ціну на газ. "Ми, на відміну від МВФ, суворо на папері не позначили умов надання цього кредиту. Але з прем'єром Азаровим у нас є певні домовленості", - сказав Путін. Серед них він назвав створення умов для системних зрушень в економіці. "Цей кредит береться не тільки для підтримки бюджету, для проїдання, але щоб створити умови для структурних змін в економіці. Запитайте Азарова, я не думаю, що він буде ховатися від преси, він сам мені про це розповідав", - заявив президент Росії." Відчуваєте різницю? Тепер чекаємо на підвищення цін на газ для населення, гривня у вільному плаванні, зарплати і пенсії на теперішньому рівні. Казка.

П.С. ЯП?

Не путайте то, что вам показали по телевизору и то, о чём на самом деле договорились. Или вы думаете, что Путин прозрачный и честный президент? Про кристально честного Азирова даже вспоминать не хочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Києві бакс рахують по 11, деякі по 11.05.

Кажуть, що це ще не навіть не початок. В них йдуть розмови про 12.5. В країні балаган.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зі скайпу:

Картку Ощадбанк Visa Virtual в доларах для розрахунків в інтернет САМ БАНК ПОРЕКОМЕНДУВАВ ПОПОВНЯТИ ЧЕРЕЗ ВАЛЮТЧИКІВ! Державний банк посилає на чорний ринок до валютчиків!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11,78 на міжбанку Змінено користувачем -=Mr.BrooX=-
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...