Перейти до змісту

Туш для вій


lilechka

Рекомендовані повідомлення

Оскільки маю алергію до туші, то дуже прискіплива до вибору. Зараз користуюсь Bremani від NSP. Косметика натуральна, є коричнева та чорна туш. Можу сказати, що за півроку вії не поблідніли, що вже хороший признак якості. Також навіть посторонні зауважують, що вигляд вій природний і акуратний. :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь

Дічатка, хочу запропонувати вам ось таку цікаву штуку від FM Group (знаю, що багато хто прискіпливо ставиться до МЛМ-продуції, але все ж від себе можу сказати, що хороші речі є і в такій косметиці, тим більше що діючий ефект від неї бачила на людях):

BROW & LASH CREATORbrow_creator_big.png

Корректор бровей и ресниц

»»незаменимый дуэт геля и основы под туш

позволяет создавать очаровательный взгляд

и выполнять идеальный макияж глаз

»»прозрачный гель прекрасно укладывает

непокорные волоски, а также помогает

удержать наданную форму дугам бровей

»»уникальный комплекс аминокислот

укрепляет и питает брови, а провитамин

B5 регенерирует и восстановливает их в

красивый, здоровый вид

»»питательная база под туш мгновенно

утолщает и удлиняет ресницы и придает им

восхитительный объем, усиливая действие

любой туши для ресниц

»»база укрепляет ресницы день за днем,

стимулирует их рост, а благодаря активными

ингредиентам действует как сыворотка:

протеины пшеницы питают ресницы, а

витамина Е делает ресницы элластичными, а

также минимализует их потери

»»содержит полимеры, которые смягчают

структуру ресниц, способствуют

равномерном нанесению туши

»»соответствующая форма кисточки

позволяет наносить туш точно и доставать к

даже самым коротким волоскам

»»объем: 2 x 7 мл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FM Group

BROW & LASH CREATORbrow_creator_big.png

Корректор бровей и ресниц

класна штукенція!!! :0035: користуюсь більше 3-х місяців та дуже задоволена результатом подовження вій, а особливо ефектом для брів (у мене "непокірні" волосинки на бровах, а гель моделює бажану форму) :g15: можна використовувати у поєднанні з будь-якою тушшю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ціни, а кольори?

ціна по каталогу 112 грн (але для бордівчан трошки зробимо знижку;)), кольорів там нема, тож не туш, гель прозорий.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Kleo, а яка кісточка в Pupa Vamp?

Колись бачила дівчину з шикарними віями, сказала що це Pupa. Зараз прийшов час купувати нову туш, загуглила її, виявляється є ворсиста і резинова.

І скільки коштує, якщо є в наявності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kleo, а яка кісточка в Pupa Vamp?

Колись бачила дівчину з шикарними віями, сказала що це Pupa. Зараз прийшов час купувати нову туш, загуглила її, виявляється є ворсиста і резинова.

І скільки коштує, якщо є в наявності?

Мені попадалася лише силіконова, вії дійсно шикарні від неї, вона в мене була по 60 грн, але вже немає в наявності.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода...

Як альтернативу можу запропонувати ліцензійний Діор(силіконова кісточка така ж як в Пупа вамп) - сама не користувалася, але дівчата, що брали дууже задоволені або Хелена Рубінштейн блек фаталь (вигнута ворсинчаста кісточка) - користуюся зараз нею сама, завдяки формі кісточки туш наноситься легко, гарно підкручує і подовжує, а ще на довго вистачає ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ліцензійний Діор це як?

Це туш виготовлена іншою компанією в іншій країні, яка отримала ліцензію від Діор на використання бренду з умовою дотриманням всіх вимог якості даного товару. Такий товар має ідентичну оригіналу упаковку і відповідну якість, але значно дешевший за ціною.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку ліцензійний Діор це як гаряче морозиво :) Хоча, туш може бути і дійсно гарна. З Діорами взагалі все неоднозначно, бувають випадки коли і в брокарах всяких можна купити такий же діор, який зовсім не Діор... тільки вже в 10 разів дорожче...

До речі, Kleo, ще раз дякую за туш - досі не натішусь нею :) Кожен ранок згадую добрим словом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку ліцензійний Діор це як гаряче морозиво :) Хоча, туш може бути і дійсно гарна. З Діорами взагалі все неоднозначно, бувають випадки коли і в брокарах всяких можна купити такий же діор, який зовсім не Діор... тільки вже в 10 разів дорожче...

До речі, Kleo, ще раз дякую за туш - досі не натішусь нею :) Кожен ранок згадую добрим словом :)

Та немає за що, erica :g03: а щодо нашого луцького Брокару, то точно знаю, що якщо ти не віп-клієнт, то вірогідність того, що тобі втюхають не оригінал надзвичайно висока ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені гарньєр змивка нормальна, до неї теж Лореалівською користувалась. Просто лореалівська більш жирна. Цього разу купила двофазну від Буржуа, але ще не встигла спробувати, бо попередня не до кінця ще закінчилась

а що скажете про цю міцелярну водичку Буржуа http://www.bourjois....ellyarnaya_voda

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я пробувала різні ліцензійні туші, і для мене вони всі однакові, тільки упаковка різна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оленка, дуже вже хвалять міцелярку від Біодерми. Але не менше відгуків читала, що міцелярка від Лореаль абсолютно нічим не гірша, а різниця в ціні є ще одним аргументом на користь останньої :) Сама недавно купила саме Лореалівську - косметику змиває як в рекламах :) Раніше я не вірила що таке буває :) І шкіру не сушить.

Про Буржуа нічого не скажу - не зустрічалась вона мені на просторах інтернету :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
  • 2 тижня потому...

Kleo, що маєш в наявності?

Нажаль нічого :(, там де я брала, вже не продають чомусь, після того як виріс доллар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...