Перейти до змісту

Туш для вій


lilechka

Рекомендовані повідомлення

Дівчатка, порадьте, будь ласка, туш для вій.

Якою користуєтесь ви?

Шукаю хорошу якість за прийнятною ціною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь

Дмвлячись які у Вас вії.

У мене наприклад сердньої довжини і негусті. Раніше перепробувала різні туші за різною ціною. Одні осипались, інші розмазувались дуже. Зараз вже довгенько користуюсь від Фаберлік "I LOVE MASCARA". Дешева і не обсипається, має малесенькі ворсинки в собі які чіпляються на кінчики вії і подовжують їх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важливе значення має кісточка, її треба підбирати під тип росту вій і бажаного результату.

Форми бувають різні, густота, матеріал. На це більше звертаю увагу при виборі.

Моя улюблена уже давно - Volume Million Lashes від L'Oreal

127.jpg

Весною була спробувала l'oreal telescopic, за рекомендацією подруги - не вразила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останні півроку користуюсь від Ів Роше. Раніше разом з тушшю використовувала олівець,або чорні тіні, а з цією більше нічого і не потрібно.

Коштує біля 130 грн.

post-17531-0-78479300-1378387090_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останні півроку користуюсь від Ів Роше. Раніше разом з тушшю використовувала олівець,або чорні тіні, а з цією більше нічого і не потрібно.

Коштує біля 130 грн.

Саме такою і користувалась) Уже друга закінчується)

Хочу щось нове спробувати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Остання найкласніша туш, яка у мене була, це Borghese сливового кольору. Ось така:

borghese%20superiore%20mascara%20prima%20plum.jpg

Подобалась мені дуже! Щіточка класична, але профарбовує ідеально. І цей відтінок - я навіть не думала, що так природно виглядатиме. Правда, де її купити, понятія не маю, мені подарували. Думаю, можна замовити на strawberrynet.com

Зараз маю DEBORAH об"ємна з ефектом підкручування вій, теж подобається.

84175241_2_644x461_tush-dlya-resnits-ot-deborah-milano-italiya-shirokiy-assortiment-fotografii.jpg

Якщо чесно, туші улюбленої не маю, люблю пробувати щось нове. Але маю улюблений колір - коричневий. Він мені більше до лиця, ніж чорний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж перепробувала трохи різних виробників. Правда, до люкса ще не добралась)) В усіх одна проблема - після використання очі стають як в бурьонки. \Вії самі по собі доволі густі, тільки світлі.\ Для денного макіяжу - занадто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже как и Olesya пользуюсь коричневой тушью, мне кажется, с таким цветом взгляд более нежный и...томный что ли)))Когда то вычитала, что Мадонна вообще любительница бордовой туши, стало интересно, но у нас нашла ее только марки Artdeco, для меня это дороговато. Последняя купленная мной это Lumene, очень бюджетно(72грн.)кажется, качеством довольна, не сыпется и когда купалась в море с накрашенными ресницами, она не текла и не размазывалась, покупала в ДЦ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчатка, дякую за поради! Вже певні висновки зробила

Підкажіть ще де купуєте косметику. Можливо є якісь магазинчики-склади чи інтернет магазини?

Сьогодні зайшла у декілька магазинчиків. Ціни на одну і ту ж продукцію різняться. Не хочеться переплачувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важливе значення має кісточка, її треба підбирати під тип росту вій і бажаного результату.

Моя улюблена уже давно - Volume Million Lashes від L'Oreal

Весною була спробувала l'oreal telescopic, за рекомендацією подруги - не вразила.

От якраз цими двома я недавно пробувала користуватися. Останню подарували і вона мене теж не вразила.

Volume Million Lashes сподобалася більше.

Але користуюсь вже давно тушшю від Оріфлейм. В порівнянні з вищеназваними, вона дуже дешева - десь 46 грн., скільки варіантів перепробувала, але повертаюсь до цього. До речі, більшість моїх подруг користується нею теж.

oriflame_tush.jpeg

Підтримую, що в туші чи не найважливішу роль відіграє кісточка. В мене вії середньої довжини, але густі, тому ця кісточка їх просто акуратно розділяє і видовжує. Алергії немає, туш не осипається і не розмазується. Вистачає на 4-5 місяців майже щоденного використання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

talja, підтримую, я теж починала з оріфлеймових, хороше співвідношення ціна - якісь.

Але з часом почалися проблеми з алергією, тому спробувала L'Oreal.

Якраз влітку мені підкинули саме таку ж, що і в тебе оріфлейм. Відмітила для себе, що вони не стоять на місці.

Для літа мені було її достатньо, оскільки рідше користувалась і переважав легкий макіяж.

А от більш насичений, виразний, але не обтяжуючий ефект мені все ж дає Million Lashes.

Підкажіть ще де купуєте косметику.

Ціни таки справді різняться. Я частіше купую в ДЦ, хоч там не найдешевша ціна, але часто бувають знижки на цю продукцію.

І уже двічі купувала в них подарункові набори, туш і двофазну рідину для демакіяжу. Хороша пропозиція, дві одиниці по ціні одної.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи перепробуала багато яких, але улюблена це звичайно Лореаль Архітектор 4Д, починала з телескопік, потім була мільйон вій, потім коллаген, а тепер тільки архітектор 4Д. Хоча можу рекомендувати і такі як Pupa, HR, Nina Rici, Bourjois та Мейбелін, головне те, який ти хочеш бачити результат - об"єм, подовження чи те і інше, та яка кісточка тобі подобається більше - силіконова чи звичайна, пухнаста чи не дуже, вигнута чи абсолютно рівна. Доречі маю на продаж два таких от цікавих екземпляри bourjois-mascara-volumizer-ultra-black.jpg та5831_LashQueenFatalBlacks.jpg якщо цікавить, то зертайтесь, ціна значно нижча від продажних в магазинах чи на базарі, також можу замовити й інші з відомих брендів. тільки треба уточняти наявність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kleo, а мені що порадиш? Побажання і проблеми виклала вище.

Можеш вибрати щось із цих: Лореаль Архітект 4Д, Ніна Річі, HR фаталь блек або Лореаль Коллаген - всі вони ідуть без ворсинок, що добавляють довжини і вії виглядають більш натурально, це ідеальний варіант для густих вій, різниця лише в кісточці - в 4Д вона силіконова, а в інших трьох - ні, але по формі всі різні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, що порадите для середніх і дуууже прямих вій. Якщо використовую туш з підкручуючим ефектом, то "прямість перемагає" і вії стирчать в різні сторони((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, що порадите для середніх і дуууже прямих вій. Якщо використовую туш з підкручуючим ефектом, то "прямість перемагає" і вії стирчать в різні сторони((((

Мала таку ж проблему, але позбулася її досить просто: береш туш, бажано з вигнутою кісточкою, але впринципі підійде будь-яка зі зручною для вас кісточкою, і профарбовуєте вії стараючись від самих корінчиків, тоді залишаєте кісточку в положенні біля коренів, загортаючи вії доверху і так тримаєте, доки туш на віях не підсохне, тоді опустіть кісточку в флакон з тушшю і повторіть процедуру ще раз, але при цюму ще промажте і вії зверху накручуючи їх на кісточку і знов потримайте біля коренів до повного висихання, потім повторіть процедуру ще раз, щоб закріпити і так походіть хоча б декілька днів (на ніч звісно змиваючи :_04: ), результат буде видно майже зразу, ну а якщо вже геть проблемно, то тоді допоможуть щіпці для завивання вій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kleo, зазначте, будь ласка, ціну на Volume Million Lashes від L'Oreal.

Volume Million Lashes від L'Oreal. - 60 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...