Перейти до змісту

Новий веломагазин в Луцьку СІТІ БАЙК.


Andruha_gpz28

Рекомендовані повідомлення

Потрапила вчора до моїх рук от така візиточка. Сайт, вказаний на ній, не відкривається...

Може хтось вже там був, бачив, знає, діліться інформацією, бо я в тому районі практично не буваю.

post-2161-0-44444700-1377500457_thumb.jp

post-2161-0-52898800-1377500477_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

глушець підписали оригінально =)

сайт відкривається, тільки вони його не допиляли до кінця, а зробили шонібудь. група в контакті аналогічно

post-3982-0-04302100-1377501272_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, орфографічні помилки (чи як це назвати) можна для початку пробачити, аби магазин нормальний був.

В мене вже теж відкривається сайт. http://citybike.com.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магазин нормальний. Недавно відкрився і тому ще не все налагоджено.

Мої друзі вже не раз там купували велосипеди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як там з асортиментом і цінами, порівняно з велозоною і веломаксом ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як там з асортиментом і цінами, порівняно з велозоною і веломаксом ?

Сьогодні їхав в Велозону по "шприцівку" і уздрів цей магазинчик!

+ Поки, що скромно... але місця в них є, то можливо ще навезуть ;) На рахунок місця і внутрішнього інтерєру то мені це в них дуже сподобалося: ні тобі великів над головами, які так обходити я не люблю на ВЗ ні речей, які так і норовлять впасти по за спиною

(на рахунок асортименту, то не знаю, я ще не цікавився; бо якраз були реальні покупці, то я зі своєю цікавісттю вирішив не встрягати)

+ ярка чудова реклама, яку не помітити з дороги не можливо

- величезний їм мінус їм за те, що в них немає парковки і вел тра сунути на верх по сходах і на них же лишати пристібнувши до поручнів. Це певно буде "трішки" заважати пішоходам. Так що в плані доступності (доїзду до них на велосипеді) то поки їм можна поставити 1 з 10 балів і це нівелює попередні плюси.

магазин лише для тих хто купує вперше велосипед: купив і через незручність доїзду волієш туди не повертатися :(

а ще не розумію: чому більшість веломагазинів зосереджені навколо одніного напрямку - Паркова, Київська, Рівенська? А що в інших районах на велосипедах не їздять? ("варшавку" не рахую самі знаєте через що)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брал у них себе спешевскую сидушку а товарищу спешевский найнер. Все отлично :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друг брав собі не дорогого Спешика, а потім і дружині взяв. Казав що в неті на поряд дороще вийшло б.

Для нас велосипедистів -це тільки великий плюс бо коли є конкуренція, то буде кращий вибір і доступніші ціни в Луцьку. Тре сьогодні після роботи заїхати подивитись. Я так зрозумів це офіціний постачальник Спешів в Луцьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Був сьогодні в цьому магазині... Купив запчастину, отримав консультацію, домовмвся про послуги. Залишились приємні враження. До речі, вартість запчастини на 5 грн. нижча ніж на велоточках "Варшавки" ( і то її там немає)..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Заїжав сьогодні в цей магазин/сервіс. Сподобалось, що працюють до 19:00 якраз після роботи заїхав. Замінили колодки на задньому та передньому колесі, відрегулювали перекидки, замінили один тросік на передню перекидку, купив запасну камеру і за все вийшло 145 грн разом з роботою. сервіс дуже сподобався приєсні люди з якими можна поговорити та порадатись.

Не хочу ображати велозону але тільки за заміну 4-х тросіків + регулювання перекидок та тормозів залупили 170 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... але тільки за заміну 4-х тросіків + регулювання перекидок та тормозів залупили 170 грн.

откуда такие данные???

данная работа + 4 троса = 128грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановне товариство. В мене з цього приводу думка така. Звертаєтесь за послугою, взнайте її вартість, підходить - платіть, не підходить, шукайте де дешевше, або робіть самі, нічого в заміні тросиків складного нема. І не треба тут плакати, що дорого, залупили.... А 200 грн за пломбу в зубі не дорого, напириклад. Чи 500 за турецькі джинси з юванта, що розваляться за сезон ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорого не дорого ніхто не заставляє брати, якщо жалкуєш грошей,далі в банки складай та засолюй)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та чому ви напали на людину, він якраз не жаліється, а каже де дешевше, щоб і інші бордівчани знали, дякую краще скажіть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в Сітібайку купував велосипед в минулому році. Гарний магазин, хороший торг і персонал. Підтримую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував на Велозоні 2 вели все Ок.

В суботу (5 квітня) хотів придбати собі вел, реально хотів придбати з грошима приїхав. Такого як я хотів не було в наявності, запитав яка ціна, сказали, що передзвонять, от і жду 2-гий тиждень))) Ну я, звичайно, розумію, що у них кожен день купують вели по декілька тисяч дол.... тому клієнтами можна і знехтувати))), але ще надіюсь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ....

по-перше я проти велозони чого не маю.

по-друге грошей я не жалію.

по-третє коли мені треба було зробити ремонт на Сіті байку все зробили (якісно і швидко).

Хочете їздити на велозону їдьте на велозону - хочете на сітібайк їдете на сіті байк.

Також заїхав в сітібайк бо велозона не працює до 18:00, а саме тоді я тільки міг туда потрапити

Я відписався в темі по тій причині, що мені сподобався магазин та сервіс разом описавши, що до чого.

Шановне товариство. В мене з цього приводу думка така. Звертаєтесь за послугою, взнайте її вартість, підходить - платіть, не підходить, шукайте де дешевше, або робіть самі, нічого в заміні тросиків складного нема. І не треба тут плакати, що дорого, залупили.... А 200 грн за пломбу в зубі не дорого, напириклад. Чи 500 за турецькі джинси з юванта, що розваляться за сезон ?

тросиків в мене нема. мені порахували заміну тросиків як капремонт мотивуючи, що вони ржаві. На сітібайку замінили одни тросик, бо я так захотів, хоча майтер сказав тросики міняти не потрібно все легко ходить та нічого не заїдає вони не зношені просто потемніли, а не поржавіли.

Якщо казати про велозону то купував там замок на вел. Недорого все працює і нічого не заклинює.

Думаю не варто продовжувати тут обговорення хто жлоб, а хто ні із-за того, що я написав свою думку в темі про сітібайк про сітібайк порівнюючи його з велозоною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я, звичайно, розумію, що у них кожен день купують вели по декілька тисяч дол.... тому клієнтами можна і знехтувати))),

А больше никаких причин в голову не приходит, кроме той, что на вас плюют?

Хотите похвалить магазин, хвалите. При этом совсем необязательно гнать на другой. Я тоже очень хорошо отношусь к этому магазину, сама пользуюсь иногда. Но гнать порожняк зачем же?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... бо велозона не працює до 18:00, а саме тоді я тільки міг туда потрапити

Ну вообще то Велозона работает до 19:30

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сервер не знайдено не може знайти сервер citybike.com.ua.

хоча

WHOIS : citybike.com.ua

WHOIS-сервіс наданий реєстратором доменних імен Imena.UA.

Подану нижче інформацію отримано з відкритих джерел реєстрів відповідних доменних зон.

domain: citybike.com.ua

dom-public: NO

registrant: abris-203

admin-c: abris-203

tech-c: abris-203

mnt-by: ua.abris

nserver: ns2.onelim.ru

nserver: ns1.onelim.ru

nserver: ns2.hosting24.com

nserver: ns1.hosting24.com

status: clientHold

status: AutoRenewGracePeriod

created: 2013-04-12 13:03:48+03

modified: 2014-04-14 10:50:27+03

expires: 2014-04-12 13:03:48+03

source: UAEPP

registrar: ua.abris

organization: PP "Quant service"

organization-loc: ПП "Квант сервіс"

url: http://abris.com.ua

city: Ivano-Frankivsk

country: UA

source: UAEPP

contact-id: abris-203

person: n/a

person-loc: Alexander Somyk

organization-loc: DATA

e-mail: [email protected]

address: n/a

address-loc: Киев

country-loc: UA

phone: +380.955091169

mnt-by: ua.abris

status: ok

status: linked

created: 2013-04-12 00:44:05+03

source: UAEPP

contact-id: abris-203

person: n/a

person-loc: Alexander Somyk

organization-loc: DATA

e-mail: [email protected]

address: n/a

address-loc: Киев

country-loc: UA

phone: +380.955091169

mnt-by: ua.abris

status: ok

status: linked

created: 2013-04-12 00:44:05+03

source: UAEPP

contact-id: abris-203

person: n/a

person-loc: Alexander Somyk

organization-loc: DATA

e-mail: [email protected]

address: n/a

address-loc: Киев

country-loc: UA

phone: +380.955091169

mnt-by: ua.abris

status: ok

status: linked

created: 2013-04-12 00:44:05+03

source: UAEPP

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А больше никаких причин в голову не приходит, кроме той, что на вас плюют? Хотите похвалить магазин, хвалите. При этом совсем необязательно гнать на другой. Я тоже очень хорошо отношусь к этому магазину, сама пользуюсь иногда. Но гнать порожняк зачем же?

Після моєї публікації так ніхто і не передзвонив))) І замість того, щоб публікувати нікому не потрібні виправдання краще передзвонили б)))

І власників Велозони знаю особисто і бачусь з ними періодично, але навіть в думках не було обговорювати з ними цю "проблемку")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І власників Велозони знаю особисто і бачусь з ними періодично, але навіть в думках не було обговорювати з ними цю "проблемку")))

И? И кто вам доктор? Значит так оно вам надо, что не спросили ни разу. Вы в следующий раз слегка напрягитесь, чтобы своего добиться. Я не знаю причин, может и объективные, может, человеческий фактор, могут быть упущения, все мы люди. Почему бы не пошевелиться разочек?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И? И кто вам доктор? Значит так оно вам надо, что не спросили ни разу. Вы в следующий раз слегка напрягитесь, чтобы своего добиться. Я не знаю причин, может и объективные, может, человеческий фактор, могут быть упущения, все мы люди. Почему бы не пошевелиться разочек?

Мене дивую Ваша неадекватна реакція)))

Вартість велу питав у Вас в приваті - Ви відправили мене на Московську (перегляньте приват).

Телефонував на Московську - результату не досягнуто.

Приїхав особисто, записали телефон, пообіцяли, що передзвонять... Мені, що навколо працівників з бубном - скакати? Тепер принципово у ВЗ звертатись не буду, хоча при спілкуванні з Вами, Тетяно, ніколи ніяких недопрацювань не спостерігав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...