Перейти до змісту

Твердопаливні котли


Oksik

Рекомендовані повідомлення

Продам твердопаливні котли.

Стальной котел на дровах STR-30, 30 кВт ціна 11000 грн(рис № 1)

Дорогуваті в вас котли.

http://teplo.rv.ua/index.php?route=product/product&path=110_59_69&product_id=309 (потужніший ніж у вас і дешевший суттєво)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

я якраз провіряв на такому сайті сьогодні, таких котлів в наявності не має в них, і ціна стоїть стара. Хочте передзвоніть і спитайте.

Продам твердопаливні котли.

Стальной котел на дровах STR-30, 30 кВт ціна 11000 грн(рис № 1)

Дорогуваті в вас котли.

http://teplo.rv.ua/i...&product_id=309 (потужніший ніж у вас і дешевший суттєво)

я якраз провіряв на такому сайті сьогодні, таких котлів в наявності не має в них, і ціна стоїть стара. Хочте передзвоніть і спитайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене такий, Ermach польський, 20кВт, тыльки кольори трошки інші.

1_486.jpg

Користуюсь рік, усе задовільняє. У майбутньому думаю доробити трохи електроніку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене такий, Ermach польський, 20кВт, тыльки кольори трошки інші.

Користуюсь рік, усе задовільняє. У майбутньому думаю доробити трохи електроніку

Скільчи часу горить при повному завантаженні дровами?? Вночі не треба вставати підкидати?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільчи часу горить при повному завантаженні дровами?? Вночі не треба вставати підкидати?))

Минулу зиму - січень, коли були великі морози, палив десь з 17год до 23. Потім закидав повну топку і все. На добу вистачало. Вранці ще жар був.

Скільки часу горить - поняття "розтяжимоє"... Можна включити температуру води в котлі на 75С, при цьому завантажити ще й якісь тріски - то згорить дуже швидко, так як постійно буде підтримуватись горіння. А якщо температуру зменшити, наприклад до 45, то горітиме значно довше, до 8 годин вистачить.

Якщо хочете, щоб рідко ходити до котла - то ставте з бункером, там на тиждень вистачить палива. Але самі котли вдвічі дорожчі і паливо теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулу зиму - січень, коли були великі морози, палив десь з 17год до 23. Потім закидав повну топку і все. На добу вистачало. Вранці ще жар був.

Скільки часу горить - поняття "розтяжимоє"... Можна включити температуру води в котлі на 75С, при цьому завантажити ще й якісь тріски - то згорить дуже швидко, так як постійно буде підтримуватись горіння. А якщо температуру зменшити, наприклад до 45, то горітиме значно довше, до 8 годин вистачить.

Якщо хочете, щоб рідко ходити до котла - то ставте з бункером, там на тиждень вистачить палива. Але самі котли вдвічі дорожчі і паливо теж.

А скільки приблизно дров йде на сезон в такий котел?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулу зиму - січень, коли були великі морози, палив десь з 17год до 23. Потім закидав повну топку і все. На добу вистачало. Вранці ще жар був.

Скільки часу горить - поняття "розтяжимоє"... Можна включити температуру води в котлі на 75С, при цьому завантажити ще й якісь тріски - то згорить дуже швидко, так як постійно буде підтримуватись горіння. А якщо температуру зменшити, наприклад до 45, то горітиме значно довше, до 8 годин вистачить.

Якщо хочете, щоб рідко ходити до котла - то ставте з бункером, там на тиждень вистачить палива. Але самі котли вдвічі дорожчі і паливо теж.

А скільки приблизно дров йде на сезон в такий котел?

тут все логічно найдіть розміри топки такого котла (тобто обєм) і помножте на кількість днів. От вам і сума дров, але це все буде також відносно, залежить багато від виду палива (дув, осика, граб, сосна) і від вологості дров, від утеплення будинку, і нарешті від системи опалення яка в вас буде. Все потрібно рахувати. А вихочете щоб все за вас зробили. Цікаві люди бувають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулу зиму - січень, коли були великі морози, палив десь з 17год до 23. Потім закидав повну топку і все. На добу вистачало. Вранці ще жар був.

Скільки часу горить - поняття "розтяжимоє"... Можна включити температуру води в котлі на 75С, при цьому завантажити ще й якісь тріски - то згорить дуже швидко, так як постійно буде підтримуватись горіння. А якщо температуру зменшити, наприклад до 45, то горітиме значно довше, до 8 годин вистачить.

Якщо хочете, щоб рідко ходити до котла - то ставте з бункером, там на тиждень вистачить палива. Але самі котли вдвічі дорожчі і паливо теж.

А скільки приблизно дров йде на сезон в такий котел?

тут все логічно найдіть розміри топки такого котла (тобто обєм) і помножте на кількість днів. От вам і сума дров, але це все буде також відносно, залежить багато від виду палива (дув, осика, граб, сосна) і від вологості дров, від утеплення будинку, і нарешті від системи опалення яка в вас буде. Все потрібно рахувати. А вихочете щоб все за вас зробили. Цікаві люди бувають.

Я не прошу нікого нічого рахувати. Я просто попросив людину, яка зимувала з таким котлом написати скільки приблизно пішло дров у нього за опалювальний сезон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Машина дров того року коштувала 1500. Оце і є на сезон. Але це якщо нічого не робити, набрати номерок і чекати поки привезуть під поріг вже порубані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Машина дров того року коштувала 1500. Оце і є на сезон. Але це якщо нічого не робити, набрати номерок і чекати поки привезуть під поріг вже порубані.

На сезон 1машину мені мало, запасся двома, по 12складометрів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто попросив людину, яка зимувала з таким котлом написати скільки приблизно пішло дров у нього за опалювальний сезон

це те ж саме, що запитати у людини, яка їздить на авто, скільки бензину зпалив за сезон їзди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто попросив людину, яка зимувала з таким котлом написати скільки приблизно пішло дров у нього за опалювальний сезон

це те ж саме, що запитати у людини, яка їздить на авто, скільки бензину зпалив за сезон їзди...

Яка особисто вам різниця що і в кого я питаю?? Чи вам аби свої 5 копійок вставити???

Вам я ніяких питань не задавав і відповіді від вас ніякої не чекаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WebTraveller, фраза була не для вас особисто, а для тих, хто буде читати тему. Щоб не брали до уваги незрозумілий орієнтир витрат дров.

Не хочу вас розчаровувати, але світ обертаєця не навколо вас ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WebTraveller, фраза була не для вас особисто, а для тих, хто буде читати тему. Щоб не брали до уваги незрозумілий орієнтир витрат дров.

Не хочу вас розчаровувати, але світ обертаєця не навколо вас ;)

Рахувати по розміру топки як тут пропонували це буде ще більш незрозумілий орієнтир.

А якщо використовувати котел однієї і тієї ж марки, такої самої потужності, в будинку приблизно однакового розміру (а по потужності котла зрозуміло що будинок біля 200 квадратів), в одній і тій же кліматичній зоні і підтримуючи комфортну для проживання температуру то думаю витрата палива приблизно буде однакова. Відхилення +/- 15-20 відсотків... А такого відхилення мені достатньо щоб задовольнити мою цікавість :0158:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обычно котел горит 6-8 часов. Пиролизный горит намного дольше. На работе поставить атмос http://www.termounio...-tryvale-atmos. То он горит 3 суток. Мой домашний горит 6 часов

Піролізний кажуть дуже вибагливий до якості палива

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обычно котел горит 6-8 часов. Пиролизный горит намного дольше. На работе поставить атмос http://www.termounio...-tryvale-atmos. То он горит 3 суток. Мой домашний горит 6 часов

Піролізний кажуть дуже вибагливий до якості палива

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно щоб вологість була не більша 20%, а це дуже сухі дрова. Може бути і більша вологість, але втрачається КПД котла. Тобто якщо дрова не сухі постійно, то потрібно замовляти котла на порядок вищої отужності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Підкажіть координати майстрів по встановленню твердопаливних котлів.

Можна в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Є багато хороший варіантів твердопаливних котлів от в цьому магазині http://www.in-ua.com/catalog/tverdotoplivnye-kotly і ціни прийнятні ми брали Unimax

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

У мене такий, Ermach польський, 20кВт, тыльки кольори трошки інші.

1_486.jpg

Користуюсь рік, усе задовільняє. У майбутньому думаю доробити трохи електроніку

купив такий самий як на фото по рекомендації ще правда не запалював

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купив такий самий як на фото по рекомендації ще правда не запалював

яка вартість зараз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв котел Попова вже поставив (рекомендую, перше фото це не він) працює і радує тіло і душу (і хай той Путлєр вдавиться своїм гасом)

єдине що потрібно приміщення в хаті не поставиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...