Перейти до змісту

Обрізати SIM-карту


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Власне, хто має в наявності обрізувач для сім-карт? Щоб зі стандартної Сім-ки зробити мікро.

Для разової процедури - недоцільна покупка. Цікавить послуга. Її ціна і хто робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

у оператора можна замовити і безкоштовно отримати через годину в сервісному центрі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

легко вирізається за допомогою звичайних ножниць

сам так робив не один раз

власне розміри:

microsim1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у оператора можна замовити і безкоштовно отримати через годину в сервісному центрі

Ну на Київстарі з мене гроші взяли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодці. Я все це читав і знаю.

Але скажіть, що ви будете робити, коли потрібно картку вставити буде в старий телефоні зі звичайною Сім-кою??

Обрвзка "пристроєм", інструментом, залишає після себе рамочку, яку можна використати в таких цілях!

1303861031548_bulletin.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, я просто за кілька гривень попросив в "Мобілочці" залишки старої карти, в неї мікро-сім чудово вставляється. Можна скотчем закріпити зверху, але в мене без нього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tarzanych, контакти дайте, хто це може зробити. Мо' магазин якийсь чи чувак на варшавці чи будь-хто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене нова карта і в стареньку нокію вставляється, подивитися де чіпи там і там, та й усе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, я просто за кілька гривень попросив в "Мобілочці" залишки старої карти, в неї мікро-сім чудово вставляється. Можна скотчем закріпити зверху, але в мене без нього

Кілька гривень це 30 чи 40 точно не пам'ятаю, під кінець обрізали ножицями, може тому, що було просто лінь кудись ще сунутись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, краще когось знайомого шукай, або тут в темі. Бо роблять всі, але за це 25-30 гривень деруть. За один клік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще 10-20 (максимум) я дати готовий. Не більше. Просто через принцип. Бо інструмент вартує 145 грн. Для одноразової потреби - не бачу сенсу в купівлі.

А ті, хто хоче на цьому заробити - то жлоби. Це як послуга степлера чи дирокола.

Можу чисто по-людськи: поставити пива! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є обрізачка і на мікро сім і на нано сім. 10 секунд роботи.

Ціна символічна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодці. Я все це читав і знаю.

Але скажіть, що ви будете робити, коли потрібно картку вставити буде в старий телефоні зі звичайною Сім-кою??

Обрвзка "пристроєм", інструментом, залишає після себе рамочку, яку можна використати в таких цілях!

1303861031548_bulletin.jpg

Я щось не розумію:?. як це так що я з айфона обрізану картку виймаю і вставляю її в старенький свій телефон і мені не потрібна ніяка рамка !!)__)))))

це серйозна проблема .. несіть картку в сервісний центер хай тестують .)))) :0155: :0155: :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю катера, але віддадуть в неділю. Почекаєте, зустрінемось самі собі клікните)))) Безвозмезно!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в цумі на першому поверсі справа (якись зелений магазин з мобілками), ціна чи 29 чи 39 грн, не пам’ятаю.

Один нюанс, якщо карта Sim-Sim, то треба міняти на новий стандарт, а потім різати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 секунд роботи.

Мабуть, я один не знаю де ти знаходишся :_08:

В підписі 4 контактних номера, а знаходжусь я в Юванті , з 9ї години до 18ї.

Крім понеділка .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у оператора можна замовити і безкоштовно отримати через годину в сервісному центрі

як повезе, з МТС чекали 2 тижні, ніби ємності небуло, хз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Valik113, Вам аби пофлудити? Я й покарати можу.

Тому попрошу утриматися від безглуздих коментарів в темі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Valik113, Вам аби пофлудити? Я й покарати можу.

Тому попрошу утриматися від безглуздих коментарів в темі!

Женя мог бы мне позвонить! :) Уж где живу я ты точно знаешь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, всім дякую за пропозиції, особливо тим, хто відписався по темі і запропонував послуги!

Тему не закриваю, і залишаю. Для усіх, хто захоче скористатися подібною послугою.

Надалі прошу без флуду і оффтопу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що тут флудити, акуратно обрызаємо ножницями (з товстими лезами) і все, так робив не один десяток разів - в айфоні працює 5 на ура

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...