Перейти до змісту

Коли ви востаннє читали художню літературу ?


Otto Kreer

Рекомендовані повідомлення

Паперові найприємніше, але зараз дістати все важче і важче. Ну і інколи дорого. Перейшов на аудіокниги, з останнього Купер "Шпигун" (паперова), Оурелл - 1984 (аудіо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Ніколи тим не переймавсь.Але побачив цікаву тему.Питання ; У молоді через .........немає майбутнього?

Скажу. Читаю Драйзера "Геній".В 1978 одна особа порадила прочитати .Не послухав.Як виявилось .....прочитати можна і пізніше , але життя не книга.Читайте , вчіться ,знання плечі не душить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паперові найприємніше, але зараз дістати все важче і важче. Ну і інколи дорого. Перейшов на аудіокниги, з останнього Купер "Шпигун" (паперова), Оурелл - 1984 (аудіо)

Я особисто так і не звик ні до аудіо-, ні до електронної книги. Паперова для мене найкращий варіант.

На рахунок дорожнечи паперових книг, то воно так, якщо купувати лише нові видання. Я, наприклад, дуже часто тарюся на аукро. Там досить прийнятні ціни, і книги можна знайти в нормальному стані.

З нещодавнього купленого там - це 6 томів Стейнбека (60 грн) і 12 томів Драйзера (220 грн). Ну і + доставка в обох випадках близько 30 грн. Як нам мене, не такі вже й великі суми. На жаль, там в основному класика, видана за часів СРСР.

Читаю Драйзера "Геній".

Судячи з рецензій, шикарний роман. Теж думаю за нього взятися після прочитання циклу "Трилогия желаний" того ж Драйзера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паперові найприємніше, але зараз дістати все важче і важче. Ну і інколи дорого. Перейшов на аудіокниги, з останнього Купер "Шпигун" (паперова), Оурелл - 1984 (аудіо)

Я особисто так і не звик ні до аудіо-, ні до електронної книги. Паперова для мене найкращий варіант.

На рахунок дорожнечи паперових книг, то воно так, якщо купувати лише нові видання. Я, наприклад, дуже часто тарюся на аукро. Там досить прийнятні ціни, і книги можна знайти в нормальному стані.

З нещодавнього купленого там - це 6 томів Стейнбека (60 грн) і 12 томів Драйзера (220 грн). Ну і + доставка в обох випадках близько 30 грн. Як нам мене, не такі вже й великі суми. На жаль, там в основному класика, видана за часів СРСР.

Читаю Драйзера "Геній".

Судячи з рецензій, шикарний роман. Теж думаю за нього взятися після прочитання циклу "Трилогия желаний" того ж Драйзера.

Дуже все залежить від начитки. Є автори яких слухати одне задоволення. Але це індивідуально. Теж читавби все в папері, але нажаль аукро тай більш спеціалізовані сайти не дають того різноманіття, яке дають аудіо бібліотеки. Ну і ще раз скажу про ціну, яка на нові видання буває неадекватно завищена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я жити не можу без книг. Паперові в гарних обкладинках - мої вічні товариші, котрим я не зраджу з якимось гаджетом.

Улюблене: історичні романи та містика, трошки наукова фантастика, а трошки і про бруд людський... З авторів Едгар По, Проспер Меріме, Булгаков, обоє Дюма, Франц Кафка.

До недавнього часу збирала коллекцію мініатюрних книг Де'Агостіні "Шедеври мировой литератури в миниатюре"- так, і спеціальний шкаф до неї маю. Але, але... Серія відчутно здорожчала. Щодо най-най для мене книги, то ЗАВЖДИ в моїй сумочці лежить Чарльз Дікенс "Тяжелые времена".

А от зараз я почала читати классицистичну комедию Мольера - "Мизантроп. Мещанин во дворянстве".

Щодо останньої прочитанної, то це Эдмон и Жюль де Гонкур "Жермини Ласерте". Так, так любовний роман. Але який! І я була ним вражена- то не сказати нічого... Читала я цю книгу тиждень назад.

"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Реально підсів на Драйзера. Роман "Титан" прочитав на одному диханні. Тепер розумію, чому цього автора так не люблять в США і намагаються не включати в шкільні програми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Воно то взагалі по настрою інколи бува аж сильно хочеться але бува таке що мрак та і все

останнє що читав то це цитати Гете

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...