Перейти до змісту

Коли ви востаннє читали художню літературу ?


Otto Kreer

Рекомендовані повідомлення

буває таке, що читаю постійно, без перерви між книжками, а то й дві на раз). А буває увесь "простір" займає кіно чи музика. Зараз якраз читаю Ремарка "Тіні в раю" - трішки депресивності захотілось, перед тим читала декілька романів Платової впереміжку - вона гарно передає пітерський настрій. У мене взагалі вдома хата-читальня - мама з бабусею (бабусі - 86, поважний вік) перечитавши всі романи, чи то історичні, чи то любовні, вдома та у знайомих, тепер читають бібліотечне - кількість будь-якої друкованої продукції на квадратний метр житла перевищує кількість будь-яких іньших речей) кумедно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Стыдно, товарищи, стыдно! Можливо, ще та пора не прийшла моя.

Зате люблю дивитись документальні кіно різного жанру, особливо військові, історичні, політичні. Хоча, як кажуть ті хто читає, книжку та кіно незрівняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стараюся читати щодня , але як писали вище,краще це виходить осінню та зимою

зараз надаю перевагу корисним книгам видавництва Манн,Иванов И Фербер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пречитав безліч книг. Підсів на них ще в середніх класах школи. В старших класах забив на навчання, зате читав дуже багато, в результаті найгірші випускні оцінки в 11 кл.

схожа ситуація, не скажу, що дуже багато читав, але всі програмні твори прочитав + рекомендовані + які подобались письменники окремо, але після вчительки укр літератури в 10-11 класі взагалі перестав читати. Правда випускні всеодно оцінки були 4-5. Виходить 9 років - жодної книги :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пощастило мати вдома власну бібліотеку)

сьогодні шукав одну книженцію про отрути, а в руки втрапила старенька книжечка *92 року - "Усмішки" Павла Глазового)

дитинство згадалось одразу) :_02:

сиджу ось, читаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Читала на уроці математики. Читала на уроці читання. =) Це все реальні зауваження, а не анекдоти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пощастило мати вдома власну бібліотеку)

сьогодні шукав одну книженцію про отрути, а в руки втрапила старенька книжечка *92 року - "Усмішки" Павла Глазового)

І в мене колись така була.

Час від часу почитую http://www.glazovoj.ru/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Iresjka, вчителі на уроках повинні вчити, а не читати)

Звичайно. І з власного досвіду скажу... є такі чудові учні які слухають твій матеріал і дивляться в мультимедійну дошку. А є такі яких треба ставити на місце. З тими що просто читають значно легше.

Ну, мабуть повинні. :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місяць нащад прочитав: Пауло Коельйо - П'ята гора :) може автор для дівчаток, але мені нереально сподобався твір. Також велике враження справив твір "Одинадцять хвилин", який я сьогодні дочитав:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 років читацького стажу. Почалось все з 3 класу, коли довго хворіючи перчитав першу велику книгу - "Спартак". Читаю у вільний час, коли його немає - роблю так щоб він появився. Особливих пристрастей до авторів немає, іноді перечитую навіть шкільну програму українських та російських класиків, зараз вони по іншому сприймаються, ніж коли у школі по програмі заставляли читати. Єдине, що пока "нєасіліл" - "Майстер та Маргарита", декілька раз брався - не можу. А взагалі - під настрій, фантастику, детектив, або щось "за жизнь". (Офтоп - ел.книга це "вєсчь").

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Зараз ми переживаємо дуже непрості часи. Вся інформація настільки стисло подається, що інколи ми не розуємо її суть. А про читання книжок..На це, нажаль, зовсім не залишається часу. Таке відчуття, що що темп життя став дуже швидкий в порівнянні з минулими роками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Читав нещодавно маловідомого російського автора в еміграції Гайто Газданова - "Вечір у Клер" та "Нічні дороги". Ліричний, романтичний, скептичний...мабуть, більше на жіночій смак. Перший роман про 1шу світову, еміграцію, події частково навіть в Україні розгортаються. А друга - про паризькі низи 20-30х, очима емігранта - інтелігента, трохи схожа за стилем на Капоте, Фітжеральда, можливо Ремарка.

Коротше - рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майже завжди читаю перед сном по хв.30-40, а коли є можливість і трішки в денний час. При відвідуванні різних установ, де є вірогідність чекати когось/щось, завжди комфортно дістати з сумки електронну читалку Sony і поринути в читання. В наш час на вінчестері зберігається стільки цікавих літературних творів і ще мегатонни книг доступні в мережі Інтернет, що можна тільки мріяти лише про одне - прочитати побільше :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже люблю читати, найбільше люблю читати фантастику, фентезі, щось історичне, пригодницьке, зрідка детективи. Раніше книжки приходилося шукати в бібліотеках, в яких часом важко було найти щось новеньке. Зараз викачав бібліотеку Librusec це приблизно 100 гігабайт, спочатку тішився, але проблема та ж - що почитати.Тисячі книг а вибрати щось під настрій буває важко. З того часу коли підросла моя старша читав їй дитячі книжки і дуже згадалося дитинство, тому іноді зараз перечитую старі дитчі книжки, остання Тореадори з Васюківки - це моя улюблена дитяча книга.

Доньці купив електронну книжку, вона теж любить читати, а я сам читаю з телефону.

Зелений текст на чорному фоні це дуже комфортно, особливо в темноті, перед сном, очі не втомлюються і немає яскравого світла. В телефоні книжок напхано повно, але хоч не завжди читаєш все що завантажено, проте знати що можна в будь-який момент почати читати улюблену книжку - дуже зігріває душу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре коли люди читають. Але хочу підкреслити, що потрібно і робити висновки з прочитаного, і виконувати їх, якщо вони того варті.

В наші дні є можливість послухати улюблену книжку. Зараз слухаю книгу Айн Ренд "Атлант расправил плечи". РЕКОМЕНДУЮ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз слухаю книгу Айн Ренд "Атлант расправил плечи"

А я дочитую вже третю частину

Та ще паралельно 2-3 книги читаю

Електронна книга одна з найвдаліших покупок за останній час. Тепер маю змогу читати практично будь де: в транспорті, на відпочинку, коли чекаю когось або щось тощо

Кількість прочитаної мною літератури значно зросла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені найприємніше читати паперову книжку, намагаюсь півгодинки-годинку почитати перед сном, інколи вдається і вдень, поки малі сплять. Здебільшого цікавть укрсучліт. зараз "присіла" на Мирослава Дочинця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені найприємніше читати паперову книжку, намагаюсь півгодинки-годинку почитати перед сном, інколи вдається і вдень, поки малі сплять. Здебільшого цікавть укрсучліт. зараз "присіла" на Мирослава Дочинця

Мені теж паперові читати більше подобається ніж електронні... Останню прочитала "Зворотний бік темряви" Дари Корній десь місяць тому. Взагалі читаю часто, але зараз вирішила зробити перерву)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

З останнього прочитаного, що хочеться порадити, "Як я обслуговував англійського короля" Богуміла Грабала. Ось цитата про автора від Івана Малковича, який його нещодавно й видав: «У феноменальному квартеті великих чеських романістів ХХ століття — Гашек, Чапек, Грабал, Кундера — Грабал може з блиском виконати будь-яку партію: від скрипаля-віртуоза до контробасиста-пересмішника».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, просту книжку приємніше читати. Але й аудіо варіант книги теж добре. Є свої переваги і недоліки.

До вашої уваги ще одна цікава книжечка:

"Монархия предпринимателя. Как стать царём?"

Жанр:Бизнес-роман

Год выпуска:2014

Авторы:Геннадий Балашов,Полина Кудиевская

Перед вами прикладное бизнес-пособие для предпринимателей и монархов всех возрастов, сборник революционных и анархических мудростей для тех, кому «осточертело», раствор для промывания мозгов активных пользователей зомбоящика. Эта книга – продолжение бизнес-романа «Как стать авантюристом? Размышления миллионера», в которой вы ещё больше узнаете о том, как снять «коробку» с головы и увидеть вокруг себя пространство возможностей.

Хочешь зарабатывать? Делай для этого все возможное, создавай свое бизнес-царство, не обращая внимания на трудности и препоны. Хочешь жить в богатой и развитой стране? Ищи тех, кто знает и говорит о том, как стране стать богатой и развитой.

Читай. Думай. Зарабатывай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що дочитав роман Стейнбека "На восток от Эдема". Дуже сильний твір про переосмилення добра і зла. Дуже гарно описано цинізм стосунків між людьми, коли Америка ставала на шлях капіталізму в кінці 19 ст - на початку 20 ст. Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...