Перейти до змісту

обновление 14.08.2013 Win7x64 KB2859537 будьте бдительны!


Banzai

Рекомендовані повідомлення

Блін, а я вже 2-й день теж мучусь, не знаю як мені вернути робочий стан моєї вінди. У мене 7/64 то ці останні оновлення ні в звичайному ні в безпечному режимі не можливо видалити! Треба ще буде спробувати це,з командною стрічкою... Ото я поматюкався вчора!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 80
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну мягкотелые и дают..... :0157:

С такими успехами скоро вообще обновляться не нужно будет, нет чтобы исправлять ошибки, так нет, они её что угробить хотят, а что делать не опытному пользователю, после таких обновок :0162:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забувайте після команди

wusa.exe /uninstall /kb:2859537

приховати оновлення

Панель керування\Система й безпека\Windows Update\Вибрати оновлення для інсталяції

а то воно буде після кожної перезагрузки ставитись знову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я то думаю из-за чего на меня синьки посыпались, видяха начала как то реактивно греться и штукатурка на даче осыпалась.А оно вот оказывается чего. Ну хоть не пришлось долго рыскать этими вашими интернетами. Благодарствую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТО фігня, при оновленні BSD систем проблеми бувають покруче)))
Хіба якщо не тим місцем робити ;)

Коли софт написаний правильно в БСД системах всі поновлення проходять гладенько і без сюрпризів, в берклі сильна система стандартизації базового коду.

Один сервер 2к8 сьогодні показав помилку 5 за 15хв все оперативно вирішилось відкатом поновлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посмотрел подробнее - проблема возникает из-за того, что во взломанных системах используется старая версия ntoskrnl.exe, которую патчер (или сборка) переименовывают в xNtKrnl.exe и прописывают в поле kernel через bcdedit. Это нужно для того, чтобы система работала с драйвером, эмулирующим SLIC-таблицу. Старая версия ядра не совместима с новыми файлами подсистемы Wow64, из-за этого в 64-битной системе 32-битные программы перестают запускаться. Вины Microsoft здесь нет, они просто не тестировали обновления на ломаных сборках. К слову, если пропатчить новую версию ядра, то система будет работать как положено - это означает, что обновление не нацелено на борьбу с пиратскими системами, просто так сложились звёзды.

Фикс для тех кому удаление не помогло

https://antisms.com/KB2859537_Fix.exe

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Серед обнов за сьогодні є глючна, ну принаймі 2 машини вже матюкнулись як того разу. код kb2872339

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серед обнов за сьогодні є глючна, ну принаймі 2 машини вже матюкнулись як того разу. код kb2872339

Аналогічно й моя...

Тільки, після ТОГО оновлення сьогодні задумалось мені оновитись за стільки часу, як попав на ще 1 таку саму каку! Фсьо, тепер я точно ніколи вже не буду оновлювати той Віндовс...

Полікуувався відновленням системи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

видаляється командою яка на першій сторінці wusa.exe /uninstall /kb: (номер оновлення)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друга частина мармезонського балету, помилка запуску додатку 5 повернулась.

Всі хто відкочував поновлення KB2859537 і їм прийшло KB2872339 тепер мають встановити KB2872339_Fix. Якщо не вдається це зробити у нормальному режимі, відключайте антивіруси і пробуйте у захищеному режимі.

Фікс у вкладені.

KB2872339_Fix.zip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ми не такі багаті, щоб купляти ліцензійну Windows".

Ми краще те бабло проп'ємо! Правда?

Скачати її офіційну ніхто не заважає. Вільно скачується з сайта. Так само, які купити "за пиво/чи *****" ліцензійний ключик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то тимчасово повиключав знайомим оновлення .... коли перестане штормити "мєлкомягких" і вони нарешті почнуть щось фіксити тоді включу ... хоча на одному ноуті для тесту залишив включені оновленння так для тестів побачу, що буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Удалив вчора KB2872339 в одно знайомого (дякую SysR за номерок апдейта) і дівчини на ноуті - KB2859537 (галочку щоб не ставилось зняв тобто теоретично воно не мало б установитись, але зараза поставилось :0156: ) все працює. Напевно краще оновлення тимчасово все таки відключати поки майкрософт непофіксить все остаточно. Задумався щоб поставити Мак на ноут назад :glare: а то вінда щось вообще не торт останнім часом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... Скільком людям ставив Win7x64 (апдейт в автоматі), ні у кого ніяких проблем не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виберіть опцію для цих двох апдейтів - додати в архів -- вони ставитись не будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Виберіть опцію для цих двох апдейтів - додати в архів -- вони ставитись не будуть.

...і чекайте наступного аналогічного оновлення ;)

Дочекались.

Від 09.10.2013

KB2882822

bat-file

wusa.exe /uninstall /kb:2882822 || wusa.exe /uninstall /kb:2859537 || wusa.exe /uninstall /kb:2872339

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нєтуж, я після другого кривого оновлення відключив нафіг цю корисну функцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нєтуж, я після другого кривого оновлення відключив нафіг цю корисну функцію.

Ну оновлення не криве, це вже не раз писалось.

А функція оновленя доволі корисна

З трьох компів всі норм оновились, на одному ліценз. ключ, на двох інших активатор

Міняйте активатор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тебя посодют винда слетит – а ты не воруй :smile3:

говорили же выше, аккуратней с обновлением ядра, так как слетает 32-битный активатор. всё 64-битное продолжает работать нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тебя посодют винда слетит – а ты не воруй :smile3:

мені то пофіг в мене мак і з апдейтами проблем нема, а от є в мене мінімум 6-7 людей в яких може бути знов ошибка 0х0000005.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фу, яка вінда погана: я її крякнув, а вона сцука в помилку 0х0000005.

Мак то "покруче" - проблем з апдейтами нема!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...