Перейти до змісту

IT cafe


personal

Рекомендовані повідомлення

Для подачі заявки можете писати мені в ПМ, а вас вже зареєстровано :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 86
  • Створено
  • Остання відповідь

Мене зацікавила ця зустріч. Підкажіть скільки приблизно часу триватиме ItCafeII і що потрібно, щоб потрапити в ролі слухача?? Ще пліз тицніть пальцем на мапу де воно знаходиться. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІТ кафе II триватиме приблизно 4 години. В слухачі я вже внесла вас. А ось і карта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІТ кафе II триватиме приблизно 4 години. В слухачі я вже внесла вас. А ось і карта

ой,

в первом посте "приміщенні Internetdevels за адресою Боженка 34 г (поблизу райвідділу міліції)."

а на карте воли 16.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні краяни!

Запрошуємо всіх, кому небайдужа ІТ індустрія взяти участь в ІТ cafe II, яке відбудеться в суботу 02.11.2013 об 11:00 в Творчій Кав’ярні “Druzi Forever”.

Не пропустіть унікальну нагоду познайомитися з людьми, які, як і ви, жити не можуть без інформаційних технологій.

Нові знайомства, захоплюючі доповіді на ІТ тематику, великий вибір кавочайних напоїв, безкоштовний Wi-Fi - все це ви зможете знайти холодного листопадового ранку у нас на ІТ cafe.

Якщо ви бажаєте поділитися своїми думками у формі доповіді, якщо просто хочете висвітлити маловідомі широкому загалу теми або якщо у вас виникли запитання стосовно нашого заходу - пишіть в ПМ. Заявки на доповіді приймаються до 18:00 30.10.2013р.

Якщо ви не бажаєте доповідати на яку-небудь тему, але вам цікава ІТ індустрія і ви хочете взяти участь у якості слухача - ми також з нетерпінням чекаємо на ваші заявки.

Після IT cafe в Творчій Кав’ярні "Druzi Forever" відбудеться інтелектуальне after party, на якому ви зможете виграти щось на згадку про наш івент.

Не пропустіть унікальну можливість познайомитися з новими людьми, поспілкуватися з однодумцями та випити філіжанку гарячої кави в теплій компанії.

Було опубліковано 9 жовтня))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вкусняшкі якісь будуть?)

так, звичайно будуть ;) Також після ІТ Cafe відбудеться Інтелектуальне AfterParty.

а роззуватись треба буде?

Ні, не треба, але якщо комусь дуже закортить, то можна) Зустріч відбудеться у Творчій Кав’ярні “Druzi Forever”, Волі 16г

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0147: все дуже цікаво... Доступно для "НАРОДУ" .. і хороша організація. З нетерпінням чекаю наступної такої події.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непогано, але як на мене то багато "водички", мало конкретно програмістських речей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Організація супер, зустрічаючі молодці :). Доповідачам жирний мінус, крім 3d. Для цікавих, відповім в PM.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так дійсно було не погано. Можливо і дійсно трігки розріджені доповіді ........ але загалом супер!

Дякуємо організаторам і чекаємо продовження ... :_35:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Хоч на дворі і падає сніг, в нас кипить підготовка до виступу доповідачів ІТ кафе зі спеціальними темами на бізнес тематику. 30 листопада, в приміщенні факультету бізнесу, ЛНТУ ми розкажемо про використання google сервісів в роботі, як правильно ставити та делегувати задачі та про використання технології agile в реальному житті. Вхід вільний для всіх, місце зустрічі: вул. С.Ковалевської, 29, 200 аудиторія, об 11.20. Як завжди просимо усіх бажаючих зареєструватися, або підтвердити свою участь в події http://vk.com/event61891046, щоб ми зарезервували для вас вільне місце :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...