Перейти до змісту

Врятуйте наші ОСББ


Іскорка

Рекомендовані повідомлення

ОСББ то "кормушка", з якої багато хто бажає "погодуватись"

Надивився ти ток шоу русських (типу "ЖКХ")

У нас це геморой суцільний.

Я не надивився. В нас теж ОСББ і я в правлінні. А колись моя мама керувала пару років ОСББ, тобто знаю, що пишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

ОСББ то "кормушка", з якої багато хто бажає "погодуватись"

Надивився ти ток шоу русських (типу "ЖКХ")

У нас це геморой суцільний.

"Если звёзды горят, значит это кому-нибудь нужно" - писав Маяковський

Так і тут, чомусь Бондарук, Саботюк та інші аж дуже агітують людей, а чому? Ніхто не задумувався? Якщо вони завзято агітують - значить їм це потрібно... А чому потрібно? Тому що це вигідно! Фінансово вигідно, саме їм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Блін наші хочуть ОСББ і зазивали працюють я так зрозумів саме Давидюка...

Як Ви переконували людей не лізти в таке ярмо? Оскільки людьми керує жадоба, тіпа як ОСББ так зразу мана небесна і сьогодні щастя, а про довгострокові перспективи ніхто не думає :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОСББ то "кормушка", з якої багато хто бажає "погодуватись"

Надивився ти ток шоу русських (типу "ЖКХ")

У нас це геморой суцільний.

Я не надивився. В нас теж ОСББ і я в правлінні. А колись моя мама керувала пару років ОСББ, тобто знаю, що пишу.

Нагодувались?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін наші хочуть ОСББ і зазивали працюють я так зрозумів саме Давидюка...

Як Ви переконували людей не лізти в таке ярмо? Оскільки людьми керує жадоба, тіпа як ОСББ так зразу мана небесна і сьогодні щастя, а про довгострокові перспективи ніхто не думає :(

Без додатковий джерел надходження коштів ОСББ не "прокормить" себе. Якщо коштів немає - тарифи на утримання будинку сміло можна піднімати в 3, а іноді і в 5 раз. У нас тарифи на утримання будинку покриваються максимум на 40%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без додатковий джерел надходження коштів ОСББ не "прокормить" себе. Якщо коштів немає - тарифи на утримання будинку сміло можна піднімати в 3, а іноді і в 5 раз. У нас тарифи на утримання будинку покриваються максимум на 40%.

Чому тоді в інших ОСББ гроші залишаються на рахунку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без додатковий джерел надходження коштів ОСББ не "прокормить" себе. Якщо коштів немає - тарифи на утримання будинку сміло можна піднімати в 3, а іноді і в 5 раз. У нас тарифи на утримання будинку покриваються максимум на 40%.

Чому тоді в інших ОСББ гроші залишаються на рахунку?

Тариф 1.4915 грн. за 1 кв.м. В цей тариф входить ліфт, сміття, електрика, сантехніта, світло в коридорах, прибираняя, підвал і ще багато, зараз точно не скажу, але багато. В ОСББ повинен бути керівник і бухгалтер, двірник, електрик та сатехнік (як мінімум). Всі аварійні ситуації в тариф практично не входить, але чим старіший будинок, тим більше треба коштів на підпримання. Як варіант ніхто толком не проводить регламентні роботи. В мене до нашого притензій немає, на рахунку кошти є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рахунки ОСББ повинні містити дві статті

1. Поточні витрати (ліфт, освітлення, сміття, каналізація, прибирання, фонд ЗП, витратні матеріали, паливо-мастильні матеріали, обслуговування котельні тощо) - це без прибутку, бо ОСББ неприбуткова організація, тому не сплачує податки.

2. Фонд капітального ремонту - це щомісячні накопичення, які необхідні будуть в разі серйозних (дорогих) поломок устаткування, капітальний ремонт дахів, двору, під'їздів, комунікацій, який рано чи пізно буде потрібен.

От сумма цих двох пунктів розділити на загальну площу квартир і буде тариф, і я думаю він значно перевищить 1,4915 грн.

От другий пункт і є приводом для зловживань, або його не враховують, бо "відєтєлі" будинок ще новий, або ці кошти з'їдає ненажерлива інфляція...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тариф 1.4915 грн. за 1 кв.м. В цей тариф входить ліфт, сміття, електрика, сантехніта, світло в коридорах, прибираняя, підвал і ще багато, зараз точно не скажу, але багато. В ОСББ повинен бути керівник і бухгалтер, двірник, електрик та сатехнік (як мінімум). Всі аварійні ситуації в тариф практично не входить, але чим старіший будинок, тим більше треба коштів на підпримання. Як варіант ніхто толком не проводить регламентні роботи. В мене до нашого притензій немає, на рахунку кошти є.

Електрик і сантехнік в штаті не потрібні. Находите нормальних електриків і сантехніків, які будуть приїзджати по виклику, з нормальними тарифами і без відкатів і матимете скорочення постійних витрат. Не так часто стаються аварійні ситуації, щоб тримати дармоїдів в штаті, просто так "на всяк випадок". Ще краще найти когось серед жидьців будинку.

Якщо все-таки тримаєте штат спеціалістів, то треба їх загрузити роботою по максимуму, надаючи послуги населенню (не жителям ОСББ, а усім бажаючим). Керівник, якщо він на зарплаті, то повинен розвивати ваше ОСББ, шляхом приєднання інших будинків. Інакше це буде для нього кормушка, а жителі не відчують різниці між ЖЕКом.

ОСББ має заробляти гроші, а не збирати з жителів, керівник має "крутитися", як підприємець, тоді воно буде ефективним, а не збитковим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тариф 1.4915 грн. за 1 кв.м. В цей тариф входить ліфт, сміття, електрика, сантехніта, світло в коридорах, прибираняя, підвал і ще багато, зараз точно не скажу, але багато. В ОСББ повинен бути керівник і бухгалтер, двірник, електрик та сатехнік (як мінімум). Всі аварійні ситуації в тариф практично не входить, але чим старіший будинок, тим більше треба коштів на підпримання. Як варіант ніхто толком не проводить регламентні роботи. В мене до нашого притензій немає, на рахунку кошти є.

Електрик і сантехнік в штаті не потрібні. Находите нормальних електриків і сантехніків, які будуть приїзджати по виклику, з нормальними тарифами і без відкатів і матимете скорочення постійних витрат. Не так часто стаються аварійні ситуації, щоб тримати дармоїдів в штаті, просто так "на всяк випадок". Ще краще найти когось серед жидьців будинку.

Якщо все-таки тримаєте штат спеціалістів, то треба їх загрузити роботою по максимуму, надаючи послуги населенню (не жителям ОСББ, а усім бажаючим). Керівник, якщо він на зарплаті, то повинен розвивати ваше ОСББ, шляхом приєднання інших будинків. Інакше це буде для нього кормушка, а жителі не відчують різниці між ЖЕКом.

ОСББ має заробляти гроші, а не збирати з жителів, керівник має "крутитися", як підприємець, тоді воно буде ефективним, а не збитковим.

Якщо ви не в темі, то не треба так говорити. Мову ведемо про ОСББ, а не про квартиру. В нашому (16 поверхів на Киівському м-н) тільки в підвалі, що знаходиться на 3 поверсі!!! (над соцстрахом) більше 400!!! вентилів та кранів, вентилі потрібно щорічно набивати та обслуговувати, літо для нашого сантехніка гаряча пора. Про норми чистки каналізації вам щось відомо? Про пожежну сигналізацію, про норми обслуговування електрики, лічильників і т.д. Відомо? Вони не для "папірця" написані, їх треба додержуватись. Наприклад, якійсь ідіот викінув 3л. огірків і забив каналізацію, протекло на голову соцстраху, вони з притензіями, що винні, нічого не робите, а ми оп і акт виконаних робіт, як книжка пише. Сантехнік та електрик (в нас немає газу, все електричне) має постійну роботу (без квартир) 2-3 рази на тиждень по кілька годин точно. Варіант з не обслуговуванням електричного опалення ЗОШ №13 напевно всім відомо, як що ні - після запуску і не обслуговування, через півроку вся проводка згоріла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще напишу, що наша бюрократія кого захоче вб"є ще в утробі. Наприклад, в ОСББ має бути інженер (відповідальні): з техніки безпеки, пожежної, електричної, ліфта (всіх сам не знаю). Згідно з нормами, відповідальний за ліфт повинен кожен ранок перевіряти як ліфт зупиняється на поверсі, скільки не чи пере їхав, так на всіх поверхах і записувати у журнал. А потім приходить людина, якій треба цей журнал показати. Маразм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твоя позиція зрозуміла: знайду 100 причин, чому "ні", замість того, щоб знайти хоч одну причину щоб "так".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твоя позиція зрозуміла: знайду 100 причин, чому "ні", замість того, щоб знайти хоч одну причину щоб "так".

В нас є ОСББ. І з точки зору, що я є в правлінні і вирішую деякі фінансові, організаційні та інші питання, знаю з "зередини" хочуу вас застерігти та ще раз наголошую, без додаткових джерел втримати тариф не вийде. Половини людей цього взагалі не зрозуміють, а половина через місяць скаже давай назад в ЖЕК. В тому вигляді, в якому пропонується зараз створення з бюрократами і дозволами - ОСББ не виживе. Ми виживаємо за рахунок оренди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас є ОСББ. І з точки зору, що я є в правлінні і вирішую деякі фінансові, організаційні та інші питання, знаю з "зередини" хочуу вас застерігти та ще раз наголошую, без додаткових джерел втримати тариф не вийде. Половини людей цього взагалі не зрозуміють, а половина через місяць скаже давай назад в ЖЕК. В тому вигляді, в якому пропонується зараз створення з бюрократами і дозволами - ОСББ не виживе. Ми виживаємо за рахунок оренди.

Знаю два ОСББ, які виживають без оренди. Плату за "ящик з інтернетом" в під'їзді не рахую. Щось у вас не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас є ОСББ. І з точки зору, що я є в правлінні і вирішую деякі фінансові, організаційні та інші питання, знаю з "зередини" хочуу вас застерігти та ще раз наголошую, без додаткових джерел втримати тариф не вийде. Половини людей цього взагалі не зрозуміють, а половина через місяць скаже давай назад в ЖЕК. В тому вигляді, в якому пропонується зараз створення з бюрократами і дозволами - ОСББ не виживе. Ми виживаємо за рахунок оренди.

Знаю два ОСББ, які виживають без оренди. Плату за "ящик з інтернетом" в під'їзді не рахую. Щось у вас не так.

Ось як раз ми живемо, а от іншіне виживуть. Мене не чують, прочитайте уважнго, що я написав. Створити ОСББ щоб просто створити, а далі? А далі як я писав бюрократична машина, плюс приходить дядя з МЧС з приписом і штрафом на 5К грн. для початку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твоя позиція зрозуміла: знайду 100 причин, чому "ні", замість того, щоб знайти хоч одну причину щоб "так".

Хто варився в цьому "котлі" і хотів справді наладити роботу, а не накрасти, той знайде не 100, а 1000 таких причин.

foma144 все вірно написав. Крім того що жильці не тільки не розуміють (і не хочуть розуміти) специфіки діяльності ОСББ, а ще й м'яко кажучи недолюблюють членів ОССБ, вважаючи що всі вони наживаються (хоча таких багато) і не цінять втраченого часу і нервів в боротьбі за добробут жильців з бюрократичною машиною та неплатниками\порушниками\шкідниками.

Але в теперішніх реаліях є три варіанти: ЖЕК, приватне обслуговуюче підприємство (приватний ЖЕК) та ОСББ. І з цих я б все ж обирав останнє, бо в більшості випадків члени ОСББ є жителі будинків, які обслуговують, і, напевне, перші заінтересовані якісно жити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твоя позиція зрозуміла: знайду 100 причин, чому "ні", замість того, щоб знайти хоч одну причину щоб "так".

Хто варився в цьому "котлі" і хотів справді наладити роботу, а не накрасти, той знайде не 100, а 1000 таких причин.

foma144 все вірно написав. Крім того що жильці не тільки не розуміють (і не хочуть розуміти) специфіки діяльності ОСББ, а ще й м'яко кажучи недолюблюють членів ОССБ, вважаючи що всі вони наживаються (хоча таких багато) і не цінять втраченого часу і нервів в боротьбі за добробут жильців з бюрократичною машиною та неплатниками\порушниками\шкідниками.

Але в теперішніх реаліях є три варіанти: ЖЕК, приватне обслуговуюче підприємство (приватний ЖЕК) та ОСББ. І з цих я б все ж обирав останнє, бо в більшості випадків члени ОСББ є жителі будинків, які обслуговують, і, напевне, перші заінтересовані якісно жити.

Я теж за ОСББ, але законодавство недосконале, ті питання, які виносяться згідно з статутом на сбори членыв об"єднання потрібно приймати одноголосно, але завжди найдеться один, який проти. Взагалі збори мені нагадують нашу ВР - хто в ліс, хто по дрова, в кожного своя думка, як заробити чи продати, яле за таку ціну (яку визначають) самі ж купувати не хочуть, дорого і т.д.

Не визначено, хто і як повинен компенсувати чи повертати кошти за льготників.

nickel найдіть мені керівника, який буде працювати на ОСББ (на зарплату), як на себе (крутитись і т.д.). ОСББ є неприбуткова організація. І для того, щоб зрозуміти всі тонкості системи управління будинком треба побуваєти в цій "шкурі".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все я знаю. Слава богу в сфері орієнтуюсь.

Я швидше цікавлюсь дієвим способом охолодженням гарячих голів.

Тобто ОСББ (можна бувше), де самі жильці скажуть який це геморой. Чи ще краще ОСББ на базі нового будинку, яке пролетіло.

Я розумію що український власник квартири це тактік, швидко наскочив, переміг/виграв одну битву і всеодно програв всю війну, бо стратег з нього ніякий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel найдіть мені керівника, який буде працювати на ОСББ (на зарплату), як на себе (крутитись і т.д.). ОСББ є неприбуткова організація. І для того, щоб зрозуміти всі тонкості системи управління будинком треба побуваєти в цій "шкурі".

"Найдіть мені" - оце по нашому, по совковому. Лише з цієї фрази ставлю вирок - це не ти.

Ти ще сам в цій шкурі не був, лише мама розказувала, то чому така впевненніть, що мої джерела інформації менш компетентні, не варились в котлі і не були в шкурі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось як раз ми живемо, а от іншіне виживуть. Мене не чують, прочитайте уважнго, що я написав. Створити ОСББ щоб просто створити, а далі? А далі як я писав бюрократична машина, плюс приходить дядя з МЧС з приписом і штрафом на 5К грн. для початку.

Одне ОССБ дійсно нове (2011) але з старим будинком (1980). Але за три роки зробило більше чим ЖЕК за 30. Нагадую, здавати в оренду там поки навіть немає що.

Друге ОСББ на базі нового будинку, як і ваше. Ще б я так жив, як вони виживають усі свої 7 років існування. І в оренду також немають що здавати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel найдіть мені керівника, який буде працювати на ОСББ (на зарплату), як на себе (крутитись і т.д.). ОСББ є неприбуткова організація. І для того, щоб зрозуміти всі тонкості системи управління будинком треба побуваєти в цій "шкурі".

"Найдіть мені" - оце по нашому, по совковому. Лише з цієї фрази ставлю вирок - це не ти.

Ти ще сам в цій шкурі не був, лише мама розказувала, то чому така впевненніть, що мої джерела інформації менш компетентні, не варились в котлі і не були в шкурі?

Я тебе зовсім не розумію. ОСББ не приватла "лавочка". На питання проблем я дав досить чітку відповідь, що може чекати тих, хто хоче створити об"єднання. Більшості власникам квартир без різниці, скільки і куди платити, головне не більше і щоб роботу було видно. Я і попереджаю, про наслідки. До чого тут флейм. Я, що писав, що є директором? А в шкурі і не треба бути, мені хватить того, що в правлінні і на засіданнях вирішуємо питання, а як їх виконає голова чи бухгалтер, то їхні проблеми. Але згідно з статутом та законодавством, всі питання розглядаються на зборах, які і можуть надати право прийняття певних рішень правлінню. Все це записано у протоколах з підписами і т.д. Якщо десь чи хтось веде себе не по закону - пряма дорога в прокуратуру чи МВС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пряма дорога в прокуратуру чи МВС

Вже Соколовська зловила ДАвидюка за руку і що, когось посадили??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...