Перейти до змісту

"Дети не могут использовать компьютеры…"


araris

Рекомендовані повідомлення

Щодо програмування в школі. Сам я на тих уроках ніфіга не зрозумів, можливо відчував що воно мені не треба (на той момент я вже був з компом на "ти"). Воно й не дивно - що може пояснити вчитель-не-програміст учню? Як він прив"яже теорію до практики, якщо вже тоді було зрозуміло що навіть командна стока MS-Dos (з жахом згадую як мої однокласники гризли той кактус) нафіг нікому не потрібна поки не приспічить переставляти вінду, то що ж тоді казати про програмування? Само собою, програміст, який розуміє те що треба пояснити учням, на посаду вчителя не піде, а якщо й дивним чином піде - то я засумнівався б в його педагогічних здібностях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

якщо вже тоді було зрозуміло що навіть командна стока MS-Dos (з жахом згадую як мої однокласники гризли той кактус) нафіг нікому не потрібна поки не приспічить переставляти вінду,

афигеть :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Само собою, програміст, який розуміє те що треба пояснити учням, на посаду вчителя не піде, а якщо й дивним чином піде - то я засумнівався б в його педагогічних здібностях.

100% погоджуюсь. То може адмінам бракує педагогічної чи психологічної освіти, раз їх так чайники нервують? :D

Уявіть скількох людей (за прикладом статті) Ви за секунду одним кліком робите щасливими? Рай, а не робота!

P.S. Скажу по темі ще зі свого прикладу. Мені завжди було цікаво докопатись, щось вичитувала, щось випитувала, якомусь мінімуму навчилась. Але часто незручно нагружати примітивними запитаннями, а вичитування забирає багато часу. І ще, це Ваша щоденна робота, а для юзера ні. Не раз траплялось, що якісь налаштунки приходилось робити з періодичністю через рік і більше. І все по-новому, бо вже призабула, не було потреби. От зараз згадую, як налаштовувала роутер 2,5 роки тому, Женя не дасть збрехати, бо задовбувала і його запитаннями ;), вгрохала два дні, так самій хотілось справитись, а виявилось MAC-адрес не правильно копіювало. А коли через рік подрузі прийшлось налаштувати, то фіг справилась, вже все забулось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

командна строка MS-Dos нафіг нікому не потрібна, поки не приспічить переставляти вінду

І чим вона допоможе тому, хто в ІТ ні бельмеса не петрає??

Це мені допоможе, а більшості, хто її просто бачив і пам'ятає її вигляд, навряд чи... Це я зрозумію суть запису


F:\i386\expand.exe F:\i386\explorer.ex_ c:\windows\explorer.exe

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хех :) Вони ще встановлювальні файли від Windows 3.1, здається, так розпаковували :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка файна папочка була в свої часи ^_^

Вона в ХР ще була. В 7-ці нема вже.

Хоча приведений приклад і в 7-ці можна використати :) Особливо, коли злобний локер чи вірусяка поб'є багато системних файлів. І відновити їх можна лише в recovery-консолі. При натисканні Shift+F10 Під час встановлення Він7.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...