Перейти до змісту

Порядні агенства нерухомості.


Рекомендовані повідомлення

Поділіться співпрацею з агенствами нерухомості у Луцьку. Кому можна довіряти, кого краще обходити стороною? Не загорами покупка квартири, треба знати всі нюанси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо, Берегиня - одне з кращих. Ще те що на Гаврилюка де редакція газети.

Луцький центр навпроти готелю Залєскі - не дуже добра репутація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо, Берегиня - одне з кращих. Ще те що на Гаврилюка де редакція газети.

Луцький центр навпроти готелю Залєскі - не дуже добра репутація.

Навпроти Залескі це мабуть Луцьке Агенство Нерухомості, я даже не звертаю увагу на їхні оголошення, і кладу трубку, як чую цю назву. Лохотрон, не має і близько тих квартир які вони пропонують.

АН Геліус знайомі купляли квартиру, все нормально, без "приключеній".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомі купували через агентство "Лучія",що на Грушевського навпроти стадіону.Також через них інші здавали житло.Обидва дуже задоволені - покажуть,розкажуть,за руку поводять.Все досить порядно.Широка база.Рекомендую цих дівчат беззастережно.Перед тим один з цих знайомих звертався в Луцький центр нерухомості.Розвели і обібрали як липку.І угоди не відбулося,просто лохотрон.Беруть гроші і просто дають всім однаковий список.Самі бігайте по ньому.А список то той нереальний.Ось так працюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Агенство WestGroup на Ровенской над фокстротом, продавал квартиру, всё отлично 0679929241 зовут олег он со мной роботал по квартире

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Агенство WestGroup на Ровенской над фокстротом, продавал квартиру, всё отлично 0679929241 зовут олег он со мной роботал по квартире

Дякую за телефон.

АН Глобус хто з ними працював? Багато квартир виставленно в оголошеннях. Цікавить чи дійсно вони є.

Змінено користувачем Natalia Blagovirna
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинське агенство нерухомості що на проспекті Перемоги - старе як світ. З поганою репутацією стільки не живуть.

Змінено користувачем Sandro
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Підкажіть хто знає, якщо купляти у власника квартиру, що все починати, всі нюанси........ пліз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо, краще зверніться у агенство і запропонуйте 0,5-1% від ринкової вартості. думаю швидко найдуться бажаючі заробити хай навіть стільки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо, краще зверніться у агенство і запропонуйте 0,5-1% від ринкової вартості. думаю швидко найдуться бажаючі заробити хай навіть стільки.

Дякую. Тільки не знаю чи згідні будуть, братись за оформлення документів, якщо не їхня квартира. Завтра буду питати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо за "свою" просять 2%, то за "чужу" 0,5-1% в самий раз, імхо. Якщо ніяких проблем типу малолітніх дітей, застав, боргів за продавцями немає, то чому відмовлятись від лишньої копійки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За оформлення документів береться нотаріус, а не ан.І він таки відповідає конкретно за угоду , на відміну від ан.Як на иене, то нема абсолютно поганих, чи абсолютно хороших агенств.І продати квартиру з проблемами може будьхто.

Найкраще при покупці у власника не кидатись на дешевку, а звертати увагу на ціни трохи вище середнього, а там вже торгуватись. Ну і на все звертати увагу, щоб не було потім ,,бачили очі, що купували,,

Надіятись, що всю цю роботу замість вас зробить ан можна, але це буде коштувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо, краще зверніться у агенство і запропонуйте 0,5-1% від ринкової вартості. думаю швидко найдуться бажаючі заробити хай навіть стільки.

Дякую. Тільки не знаю чи згідні будуть, братись за оформлення документів, якщо не їхня квартира. Завтра буду питати.

А что агенство занимается сбором справок по вопросу квартиры?Все справки выдаются только владельцу. А с ними к нотариусу.Сходите к нотариусу и Вам дадут список требуемых документов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Похід до нотаріуса за консультацією самий перший і правельний крок в цій справі. Буду узнавать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

))) Я тоже не погане агенство

Яка гарна назва у вашого агенства. :g07: :g07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

))) Я тоже не погане агенство

Яка гарна назва у вашого агенства. :g07: :g07:

І яка? :sm110: :sm110: :sm110: :sm110: :sm110: :sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

))) Я тоже не погане агенство

Яка гарна назва у вашого агенства. :g07: :g07:

І яка? :sm110: :sm110: :sm110: :sm110: :sm110: :sm110:

Я тоже ))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непогані враження залишили Еліт, Берегиня.

Але, загальний висновок, - ледарі, яким не варто платиит тих коштів, які просять!

Завдання агенства в переважній більшості - нав'язати себе продавцю, щоб потім звести за своєю допомогою покупця з продавцем. Ніяких документів вони не перевіряють та відповідальності не несуть.

Моніторте ринок самостійно. Не думайте, що агентство зробить за Вас роботу.

Правильна порада - спочатку сходіть до нотаріуса. Він надасть необхідний перелік документів.

Якщо визначилися з квартирою - перегляньте самостійно документи, зверніть увагу чи продає власник чи по довіреності, чи немає перепланування (квартира відповідає техпаспорту), чи є приписані (зареєстровані) неповнолітні. чи є заборгованість по квартплаті тощо.

Критеріїв щодо яких перевіряти - безліч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непогані враження залишили Еліт, Берегиня.

Але, загальний висновок, - ледарі, яким не варто платиит тих коштів, які просять!

Завдання агенства в переважній більшості - нав'язати себе продавцю, щоб потім звести за своєю допомогою покупця з продавцем. Ніяких документів вони не перевіряють та відповідальності не несуть.

Моніторте ринок самостійно. Не думайте, що агентство зробить за Вас роботу.

Правильна порада - спочатку сходіть до нотаріуса. Він надасть необхідний перелік документів.

Якщо визначилися з квартирою - перегляньте самостійно документи, зверніть увагу чи продає власник чи по довіреності, чи немає перепланування (квартира відповідає техпаспорту), чи є приписані (зареєстровані) неповнолітні. чи є заборгованість по квартплаті тощо.

Критеріїв щодо яких перевіряти - безліч.

на жаль від рієлторів подітись важко, вони скрізь і всюди з кучою різних номерів, і з двома - трьома квартирами наявними замість цілої сторінки оголошень. На власника натрапити проблематично, хоча вроде би натрапила))))). Ось зараз треба знати, як себе вести, щоб в халепу не потрапити.

Агенство бере 1% за підготовку, перевірку документів, я готова їх заплатити, щоб спокійно спати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...