Перейти до змісту
TommyEmmanuel

Закупка на bike-discount.de

Recommended Posts

замовляли вже чи ще ні?

маю на 46,90 €, але на моє барахло доставка 19,95 €. Добираючи інше доставка не збільшується.

доставка стандартна на одну посилку 19.95Е.

а також планував замовлення, а вже кажуть місць немає (квота в 300Е вичерпана).

Поширити це повідомлення

Триває чергова роздача слоників з попереднього заїзду.

Всім хто тут відгукнувся дякую за компанію:

Teo

Driver

rihters

m2xxx

:0013:

Поширити це повідомлення

Рами CUBE Analog 29er по 83 Евро знову на "B-D"

можу організувати, або долучитись до компанії.

Нажаль у зв"язку з останніми змінами у митному законодавстві на даний момент квота на одну закупку лише 150евро.

Редаговано Ukrainec

Поширити це повідомлення

Ukrainec, рами то є, але розміри не самі популярні. :)

Ну це вже не моя справа...

Там є ще багато чого цікавого, наприклад:

Педальки: CrankBrothers Egg Beater 3 по 50Евро і Egg Beater 1 по 28Евро

Втулка Shimano Alivio Rear Hub Disc FH-M475 32h по 11,68Евро\

Гальма гідравлічні: Shimano Deore BR-M445 rear + Shimano Disc Brake BR-M505 front лише за 30Евро

і т.д....

Поширити це повідомлення

квота 150 ойро

доставка 20 ойро

замовимо, коли буде заповнена вся сума

моє замовлення 31ойро

Редаговано Ukrainec

Поширити це повідомлення

І я би приєднався... Моє замовлення- 67євро...

Маленька поправка-той товар, який коштував 67эвро вже недоступний для замовлення(((, а ціна подібного- 75,55євро. Так що моє замовлення- 75,55...

Редаговано 05andry05

Поширити це повідомлення

Якщо зіб"єш амбіції з 47 до 38 евро і виконаєш мої інструкції, то так...

Редаговано Ukrainec

Поширити це повідомлення

Сорі, і офтоп і по теме тоже.

Атвет на пост више

Амбициозность

Каждый вкладывает в него определенный смысл. У некоторых это качество ассоциируется исключительно с негативными характеристиками человека: вспыльчивость, раздражительность, эмоциональность, надменность и все похожие качества приходят на ум при упоминании этого слова. У других, наоборот, понятие амбициозность вызывает положительные эмоции: целеустремленность, настойчивость, умение отстаивать свои взгляды и добиваться поставленной цели. Но это было лишь одно мнение. ,

Другое мнение. Сама по себе амбициозность – качество неплохое. Но только в том случае, когда амбиции чем-то подтверждены, когда для них есть основание. Когда же за ними ничего не стоит и амбиции возникают на пустом месте, это выглядит по меньшей мере смешно. Амбициозный человек всегда стремится к чему-то большему, чем есть на данный момент. Амбициозность – очень важное качество для достижения каких-либо успехов. Человек может ничего собой не представлять, не обладать хорошими человеческими качествами, возможно даже знаниями, но иметь завышенную самооценку и обладать умением хорошо себя зарекомендовать. Последние навыки окажут такому человеку серьезную помощь в устройстве на работу. В то время как человек, с отличным образованием, устойчивыми жизненными принципами и душевными качествами, но при отсутствии амбициозности, тщеславия и желания добиться определенных высот, будет долгое время занимать невысокую должность. Это будет происходить оттого, что такой человек себя недооценивает. Пословица в тему: «Сам себя не похвалишь – никто не похвалит» . А еще одна истина гласит, что первое впечатление о человеке – самое сильное.

Про тебе мненіє давно сложил я, как ти свіч с новий, запакований, с пломбешкамі доставал і потянул мене на хату к деду проверіть не только работоспособность но і каждий порт, і только тогда 100 грішек дал, ісчо цену сбілал, у деда позичал - чо за цирк пацан ти устроїл тогда хз, похоже ктото був упорот в гавно. Но мне по пріколу було смотреть і на ус мотать какіє запаяниє єсть по жизне.

Почітал, вспомніл ? Вот і не суді о другіх ровняясь на сібя. Так что на ексцентріке крутіл я твої інтсрукциї.

Інтерес на товар овер таможений ліміт :(, обода по 40 , касета с цепом 47 євро, іль фулсет ...как би так, можна і разбіть на часті, єслі ужаться до 150 + доставка, но !!! возврат налога за покупку (геморно іль нет, проверім), вигоріт, тогда доставка даром :)

І аналогічно жду, может ктото захочет со мной :)

Пам"ятаю!

Пишеш мутно, на вид підозрілий якийсь і не пі...и що свіч той з коробки був, якби з коробки я б його не перевіряв!

про тебе я більше цікавого можу розповісти і не тільки я.

А пам"ятаєш як ти колись когось (S30) "нагрів" на процесор Атлон? Який то в тебе вув нік? А, згадав: Zibers і ти змінив його після цього невдовзі і не один раз, правда. Я про тебе теж давно склав думку тому довіри до тебе немає!

Важко мати справу з людиною яка має що приховувати

І не треба писати тут багато своїх "загагуль", читати тошно!

п.с. я зла не пам"ятаю, я його записую ;)

2п.с. І мені глибоко на*ти яку ти маєш про мене думку, принаймі справи я веду чесно і прозоро!

2 Cherman - полистай сторінки, не лінись. там десь все описано. якщо не в цій темі то в цій

Редаговано Ukrainec

Поширити це повідомлення

Ну найшов місце де каятись... не в цій темі, не в цьому розділі і навіть не на борді це треба робити.

по темі наших з тобою відносин Itzamna:

свіч 100% ти продавав з рюкзака тому тоді в мене й виникла така підозра. Ще й гроза була за кілька днів до цього. І свіч 100% не 3-com, a 8-ми CANYON. Ось він в мене ще й досі валяється: post-5408-0-52787600-1405194654_thumb.jp загалом працює, але так як періодично підвисав при тривалій роботі я його зняв (продати гріх, викинути рука не піднімається, от і валяється)

ну інші нефайні факти стосунків з іншими бордівцями, мені думаю не варто піднімати. Тому що я надіюсь ти розумієш що нічого в цьому світі не лишається безслідним. інакше :0094:

задрав ти зі своєю писаниною!

Стосовно закупки, лишається місце лише на 21Евро + доставка 2евро що виходить на цю суму

Якщо ні, то завтра роблю закупку!

Редаговано Ukrainec

Поширити це повідомлення

офтоп почистив. Повторюсь, Зіберс, я не знаю, *ровний* ти там , чи кривий чи горбатий. не *западло* жалоби строчити ? пацани *на районє* поймут? Якщо сидиш вже в *отказнякє* , весь проти *сістєми* то ху*і ти її можливостями починаєш користуватись ? Внє так внє, заробив - отримав, нє, гуляєш, хвіст пістолєтом, хай інші жалуются, ти ж тіпа вище цього, хіба нє ? Не порть імідж

ЗІ через деякий час цей пост теж витру, так що не звертайте уваги

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз